Mis juhtus teenusega Google Play filmid ja telesaated?

Google Play filmid ja TV käivitus 2012. aastal poe ostmiseks ja rentimiseks, nagu arvasite, filmid ja telesaated. Kui otsite rakendust tänapäeval, leiate, et see on ümber nimetatud Google TV-ks. Mis juhtus?

Kui Google muutis Android Market'i kaubamärgiks Google Play poe, viis ta kõik oma digitaalsed levikanalid ühte kohta. See ei olnud enam ainult Androidi rakenduste ja mängude koht, vaid hõlmas ka e-raamatuid, muusikat, filme ja telesaateid.

Google Play filmid ja teler oli rakendus, mida kasutati Play poe kaudu ostetud digitaalsele sisule juurdepääsemiseks, ja see oli saadaval Androidis, iPhone'is ja iPadis ning nutiteleri platvormidel. Oktoobris 2020 muudeti Google Play filmide ja TV rakendused kaubamärgiks Google TV.

Google TV on laiendanud rakenduse Play filmid ja TV funktsionaalsust. Selle asemel, et olla ainult ostetud sisu koht, on see nüüd teie raamatukogu ja voogedastusteenuste keskne keskus. See võimaldab teil hoida kõike ühes kohas.

Google TV abil saate lisada voogesitusteenused, mille eest maksate, ja kui otsite filmi või telesaadet, siis sisaldab see Play poe kaudu neid teenuseid koos rendi- ja ostuvõimalustega. See muudab kõigi teenuste korraga otsimise väga lihtsaks.

Teine osa täiendatud kasutuskogemusest on funktsioon „Vaatlusloend”. Kui otsite Google'is telesaadet või filmi, näete infokastis nuppu „Vaatlusloend”. See integreerub Google TV rakenduse vahekaardiga „Jälgimisloend”, nii et saate hõlpsasti neid hiljem vaadata.

Google TV rakendus muutub veelgi võimsamaks, kui teil on Google TV-ga Chromecast või värskendatud Android TV-seade. Vaatlusnimekiri integreerub avaekraaniga, muutes veelgi lemmikfilmide ja telesaadete jälgimise ning nende vaatamise suurelt ekraanilt.

Lühidalt, Google Play filmide ja TV rakendus on suureks kasvanud. See on endiselt filmide ja telesaadete ostmise ja rentimise koht ning see sisaldab endiselt teie ostetud sisu kogu. Kui see on kõik, mida soovite, ei pea te ühtegi uut funktsiooni kasutama.

Kui aga tellite mitu voogesitusteenust, võib Google TV olla väga mugav kaaslane. Igas meediaettevõttes kümnete erinevate voogedastusteenuste maailmas aitab Google TV teil selle kõigega toime tulla.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found