Pesatermostaat E vs Pesatermostaat: mis vahe on?

Nest on avalikustanud oma nutika termostaatide seeria viimase nime, mida nimetatakse Nest Thermostat E-ks. Originaal Nest-termostaat on endiselt saadaval ja jätkab uue mudeli kõrval müümist, kuid mida Nest Thermostat E lauale toob? Siin on, mida peate teadma.

See on 70 dollarit odavam

Suurim kicker on see, et Nest-termostaat E on vaid 169 dollarit, mis on 70 dollarit odavam kui algne Nest-termostaat.

SEOTUD:Kuidas säästa raha pesa termostaadi ostmisel

Nutikad termostaadid on kallid. Nesti termostaadi lipulaeva mudeli hind on kopsakas 250 dollarit, mis pole just taskukohane (kuigi selle eest saate allahindlusi). Seega soovib Nest hoolitseda nende eest, kes tahaksid nutikat termostaati, kuid ei taha ühe eest tonni raha välja käia.

Tõsi, 170 dollarit pole ikka veel eriti taskukohane. Kuid see on samm nutikodu toodete jaoks õiges suunas, kuna hind on olnud üks suurimaid sisenemistakistusi.

See on valmistatud plastikust, mitte metallist

Nest Thermostat E on osaliselt nii palju odavam, et see pole valmistatud metallist nagu algmudel. Selle asemel on see valmistatud polükarbonaadist, mis on plastist sarnane materjal, mis on palju tugevam kui tüüpiline plastik.

Õnneks kasutab see siiski tuttavat pöörlevat ketast, mis ümbritseb seadet, nagu algsel mudelil. Nii et odavama Thermostat E abil saate endiselt palju sama juhtimisfunktsionaalsust.

Matistatud ekraan on mõeldud sulanduma seintega

Koos odavamate materjalidega, millest uus termostaat on valmistatud, on ekraanil mattkate, mis annab tekstile ja graafikale sooja säraefekti ning kogu seadme võime valgete seintega kokku sulada.

SEOTUD:Kuidas oma pesatermostaadist maksimumi võtta

Ilmselt oli see Nestile suur tähelepanu keskpunktis koos termostaadiga E. Nad tahtsid selle kujundada nii, et unustaksite selle sisuliselt ära. Lõppude lõpuks on Nesti termostaadi mõte olnud harjumuste õppimine ja temperatuuri seadete automaatne muutmine, nii et te ei peaks selle pärast muretsema.

Sellel on halvem ekraan

Paljude olmeelektroonika jaoks tähendab madalam hind tavaliselt madalama kvaliteediga ekraani ja see kehtib ka Nest Thermostat E kohta. 3. põlvkonna Nest Termostati 2,08-tollise 480 × 480 ekraani asemel on The Nest Thermostat E-l ainult 1,76-tolline 320 × 320 ekraan.

Õnneks ei ole ekraaninäidised nutikate termostaatide osas siiski nii suured probleemid, kuna te ei vaata seda isegi kaugelt nii kaua, kui vaatate oma telefoni ekraani. Kuid kui pikslitihedus on teie asi, võiksite otsida mujalt.

See ei toeta kaugnägemist

3. põlvkonna Nest-termostaadil on funktsioon Farsight, mis äratab termostaadi ekraani, kui tuvastab, et olete lähedal, ja näitab teile teavet selle põhjal, mida soovite näha.

SEOTUD:Viis Nesti termostaadi seadistust, mis võivad säästa teie raha

Saate valida, mis ilmub, kui see juhtub, näiteks kuvatakse kellaaeg ja kuupäev, ilm, ruumi sihttemperatuur või praegune temperatuur.

Kahjuks ei toeta Nest Thermostat E Farsighti. Kuid see sisaldab endiselt sama liikumistajutamise tehnoloogiat, et see teaks, kas keegi on kodus või mitte.

See ei tööta nii paljude HVAC-süsteemidega

Nesti termostaadi lipulaev ühildub umbes 95% -ga kõigist HVAC-seadmetest, kuid Nest Thermostat E-ga langeb see arv 85% -ni.

Seda enamasti tänu sellele, et uuel mudelil on vähem juhtmeklemme. Erinevalt 3. põlvkonna Nest-termostaadist, millel on kümme juhtmega terminali, on Nest-termostaadil E ainult kuus. Seega on võimalik, et keerukamate HVAC-seadistustega see ei toimi. Siiski saate Nesti ühilduvusriista abil välja selgitada, kas teie süsteem töötab.

Lisaks ülaltoodule on Nest Thermostat E-l kõik samad funktsioonid nagu 3. põlvkonna Nest-termostaadil, sealhulgas võimalus seda kaugjuhtida oma telefonist ja juhtida ka Alexa või Google'i assistendi abil oma häälega.

Pildid Pesast