Kuidas seadistada Chromecasti oma iPhone'iga

Kui soovite sisu telerisse voogesitada ilma kalli digiboksita, on Google'i Chromecast suurepärane võimalus! Taasesitust saate juhtida isegi oma iPhone'i abil. Tutvustame teid seadistamisest.

Chromecast on vastuvõtja, mis voogesitab meediumit teie telerisse. See ei hõlma pardal olevaid rakendusi nagu Apple TV või Roku. Selle asemel puudutate lihtsalt oma iPhone'i mis tahes toetavas rakenduses ülekandenuppu ja Google voogesitab selle sisu teie Chromecasti seadmesse.

Chromecast sarnaneb lühikese HDMI-kaabli abil teie teleriga ühendatud miniatuurse UFO-ga. Komplekti kuuluv toiteallikas ühendatakse seadme mikro-USB-pordiga. Standardmudel (selle kirjutamise juures 35 dollarit) toetab 1080p sisu 60 Hz juures, Ultra mudel on aga hinnalisem (selle kirjutamise puhul 69 dollarit), kuid toetab suure dünaamilise ulatusega 4K sisu.

Installiprotsessi osana ühendate Chromecasti seadme Google'i abimehega. Nii saate sisule juurdepääsemiseks ja voogesituseks kasutada suulisi käsklusi. Näiteks võite öelda: „Hei, Google. Esitage uusim osa Võõrad asjad elutoa teleris. ”

Seejärel edastab Google Assistant selle osa teie teleriga ühendatud Chromecasti seadmesse. Kuid kindlasti tuvastage Chromecasti seade (selles näites „elutoa teler”) õigesti, nii et Google'i abimees saab aru ja suunab õigesse sihtkohta.

Siin on mõned teenused, mis ühilduvad Google'i abimehega:

 • Muusika:
  • YouTube Music
  • Google Play muusika
  • Pandora
  • Spotify
  • Deezer
  • SiriusXM
 • Rakenduste, videote ja fotode voogesitus:
  • Netflix
  • HBO nüüd
  • CBS
  • Viki
  • YouTube Kids
  • Starz Direct
  • Sling TV
  • Google Photos

Valmistage oma seadmed ette

Ühendage Chromecasti dongel teleri HDMI-porti ja seejärel ühendage selle toiteallikas pistikupessa. Teleris näete Google Home'i rakenduse saamiseks juhiseid.

Laadige alla ja installige rakendus Google Home App Store'ist. Seejärel avage iPhone'i juhtimiskeskus. Kui teie iPhone'is on nupp Avaleht, saate seda teha, pühkides alt servast üles; kui teil on uuem telefonitoru, pühkige paremast ülanurgast alla. Samuti veenduge, et Bluetooth oleks aktiveeritud (ikoon peaks olema sinine).

Kui te ei soovi Bluetoothi ​​kasutada, puudutage valikut „Ei aitäh”, kui Chromecast palub teil selle lubada. Seejärel peate Wi-Fi kaudu ühenduse looma otse Chromecastiga. Selleks avage oma iPhone'is rakendus Seaded, puudutage valikut WiFi ja seejärel valige loendist oma Chromecasti seade.

Seadistage Chromecast

Chromecasti seadistamiseks avage oma iPhone'is rakendus Google Home. Ülaosas peaksite nägema viipa ühe tuvastatud seadme installimiseks; puudutage seda jätkamiseks. Kui te ei näe viipa, liikuge mõne meetri kaugusele Chromecastist ja vaadake, kas see ilmub.

Kui viip ikka ei ilmu, kontrollige veel kord, kas Chromecast on sisse lülitatud ja kuvatakse teie teleris teadet. Samuti saate rakenduse või oma iPhone taaskäivitada ja vaadata, kas see probleemi lahendab.

Valige järgmisel ekraanil kodu (või looge uus) ja puudutage seejärel nuppu „Järgmine“. Seejärel otsib kodu seadmeid.

Valige tulemustest oma Chromecasti seade ja puudutage seejärel nuppu „Järgmine”.

Veenduge, et teie iPhone'is kuvatud kood vastab teie teleris kuvatud koodile; kui see juhtub, puudutage valikut „Jah”.

Järgmisel ekraanil küsitakse teilt, kas soovite aidata Google'il Chromecasti kasutuskogemust paremaks muuta; puudutage valikut „Jah, ma olen sees” või „Ei aitäh”. Google'i seadme vahekohtu kokkuleppega nõustumiseks peate puudutama ka nuppu "Nõustun".

Valige sealt tuba, kus teie Chromecast elab, ja puudutage seejärel nuppu „Järgmine“. See hoiab kõik teie seadmed korrastatud, eriti kui kasutate oma kodus nutikaid pirne, lukke, kõlareid, mitut Chromecasti seadet jne.

Pärast ruumi valimist valige WiFi-võrk, millega soovite Chromecasti ühendada, ja puudutage seejärel valikut Järgmine. Kui Chromecast üritab ühendust luua, võidakse teil paluda sisestada parool. Pärast seadme ühenduse loomist palutakse teil seade oma Google'i kontoga linkida. Puudutage jätkamiseks jätkamist.

Järgmised ekraanid käsitlevad Google'i abimeest. Esmalt näete teavet Google'i partnerite, teenuste, privaatsuse, külaliste ja YouTube'i soovituste kohta. Pärast seda palutakse teil anda Google'i assistendile juurdepääs kõigile teie lingitud seadmete kontaktidele.

Järgmine samm on lisada raadio-, video- ja teleteenused Google'i assistenti. Logige iga teenuse linkimiseks käsitsi sisse ja puudutage seejärel nuppu „Järgmine“. Kui soovite need teenused hiljem linkida, puudutage lihtsalt nuppu „Mitte praegu”.

Protsessi lõpus näete kokkuvõtet, sealhulgas Chromecasti asukohta, seotud WiFi-võrku ja lingitud teenuseid. Kui kõik tundub õige, puudutage valikut Järgmine. Google Home pakub näidisõpetusklippe, kuid võite need vahele jätta, kui soovite.

Lõpuks märkige Google Home'is oma Chromecasti seadmele määratud nimi. Meie näites märkis rakendus selle nimeks „Elutoa teler”, kuna see on installitud rühma „Elutuba” alla.

Uue nime loomiseks puudutage seadet Google Home rakenduses. Puudutage järgmisel ekraanil paremas ülanurgas hammasrattaikooni. Puudutage seadme ümbernimetamiseks järgmisel ekraanil seadme praegust nime.

Lisage Chromecasti käsitsi

Kui te ei näinud rakenduses Google Home viipa Chromecasti seadme lisamiseks, puudutage vasakus ülanurgas olevat plussmärki (+).

Puudutage järgmisel ekraanil jaotises „Lisa avalehele” valikut „Seadista seade”.

Puudutage järgmisel ekraanil nuppu „Seadista uued seadmed”.

Järgmisel ekraanil valige kodu, kus seade elab, ja puudutage käsku „Järgmine”. Järgige jaotises „Chromecasti seadistamine” ülalpool kirjeldatud juhiseid.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found