Kuidas kasutada Androidi sisseehitatud jagamist, kui teie operaator selle blokeerib

Telefoni Interneti-ühenduse jagamine, mis võimaldab kasutajatel jagada oma telefoni andmesideühendust teiste seadmetega, on tõesti kasulik, kui olete väljaspool WiFi-ühendust, kuid mõned operaatorid blokeerivad selle funktsiooni teie telefonist. Kui jagamise proovimisel kuvatakse tõrketeade - näiteks „Kontot pole jagamiseks seadistatud” - on lahendus.

Ma tean, et see on tundlik teema ja sellel argumendil on kaks poolt. Ühelt poolt on teil"Kui operaator on selle blokeerinud, ei tohiks te sellest mööda hiilida"rahvahulk ja teiselt poolt on teil"Aga ma maksan nende andmete eest ja tahan neid kasutada oma äranägemise järgi! rahvahulk. Kuigi oskan mõlemaid pooli hinnata, on lõastamine mõnikord vajalik - olenemata olukorrast.

Mõned telefonid võimaldavad teil otse karbist välja siduda, isegi kui teie operaator seda oma plaanis tehniliselt ei luba. Kuid mõned uuemad seadmed - näiteks Nexus 5X ja 6P - takistavad tegelikult seda funktsiooni kasutamast, kui operaator seda nõuab. Isikliku leviala lubamisel saate teate, milles öeldakse, et peaksite funktsiooni lubamiseks ühendust võtma oma operaatoriga.

Pange oma telefon valmis

SEOTUD:Kuidas siduda oma Android-telefoni ja jagada selle Interneti-ühendust teiste seadmetega

Selle tõrke möödarääkimiseks on teil mõned võimalused. Võite kasutada kolmanda osapoole jagamisrakendust, nagu PdaNet +, mis - olgugi väike jant - teeb paljudes telefonides trikki. Kui olete siiski juurdunud, on teil palju parem valik: lubage Androidi sisseehitatud leviala funktsioonid uuesti.

Kahjuks pole lahendus see, et installige see rakendus ja kõik on valmis. Kõigepealt peate vastama paarile nõudele:

  • Esiteks peab teie telefon olema juurdunud. Kui te ei ole juurdunud, olete sellest automaatselt väljas. Enne kui see töötab, peab teil olema juurdunud telefonitoru. Kui te pole kindel, kuidas juurduda, peaksite saama otsida juhiseid oma täpse mudeli telefoni jaoks.
  • Järgmisena peate KÕIK käima Xposed raamistiku. Xposed raamistik avab Androidile palju uskumatult võimsaid tööriistu, seega on see juurtega kasutajatele põhimõtteliselt kohustuslik. Uue süsteemita Xposed raamistiku ja materjalidisaini liidese turule toomisega on seda lihtsam kui kunagi varem installida ja kasutada. Kui olete aga juba Xposed kasutaja, töötab see hästi ka "vanema" süsteemi muutva meetodiga.
  • VÕI olema juurdunud Magiskiga.Põhimõtteliselt on see Xposedile palju puhtam, integreeritud alternatiiv. See teeb sisuliselt kõiki samu asju koos sisseehitatud moodulihalduri ja SuperSU-ga.

Kui olete juurdunud ja kõik Xposed või Magisk on seadistatud, on teil jagamise kinnitamisest mööda hiilimine vaid mõne puudutuse kaugusel.

Jätke sidumise piirangutest mööda Xposed

Esimene asi, mida peate tegema, on hüpata rakendusse Xposed Installer ja seejärel minna valikule „Laadi alla“. Tavalises liideses Xposed on see põhiekraani kolmas võimalus (pilt vasakul). Kui kasutate Xposed materjali disaini versiooni, avage vasakus ülanurgas hamburgeri menüü, et leida valik „Laadi alla” (paremal olev pilt).

 

Puudutage menüüs „Allalaadimine” paremas ülanurgas olevat suurendusklaasi ja otsige seejärel sõna „lõastamine”. Kerige allapoole, kuni näete „X Tether” - see on soovitud valik, seega puudutage seda.

Soovi korral saate kirjeldust lugeda siit, kuid minge muidu lihtsalt vahekaardile „Versioonid” ja puudutage seejärel uusima versiooni nuppu „Install” (meie testjuhul on see versioon 1.4). Peaksite hüppama otse installimenüüsse. Kui see tõrjub vea, veenduge, et menüüs Seaded> Turvalisus oleks lubatud valik „Tundmatud allikad”, ja proovige siis uuesti.

Siinkohal väärib märkimist ka see, et rakendus ontegelikult nimetatakse installimisel Moto Tetheriks. Ärge muretsege selle pärast - ka muude kui Motorola seadmete puhul peaks see hästi töötama.

 

Kui allalaadimine on installimise lõppenud, lükkab Xposed märguande, milles öeldakse, et mooduli aktiveerimiseks peate seadme taaskäivitama. Puudutage nuppu "Aktiveeri ja taaskäivitage".

Jagamise piirangutest mööda Magiskiga

Kui kasutate Magiskit, on protsess peaaegu identne Xposediga. Avage Magisk Manager, libistage menüü ja valige suvand „Allalaadimised“.

Puudutage paremas ülanurgas olevat suurendusklaasi ja otsige seejärel fraasi „lõastamise võimaldaja”.

 

Kui olete leidnud mooduli „Tethering Enabler”, puudutage allalaadimise alustamiseks nime kõrval olevat noolt. Dialoogiboks küsib, kas soovite selle alla laadida või installida - jätkake ja installige.

 

ZIP-fail peaks alla laadima ja automaatselt vilkuma. Eeldusel, et kõik läheb hästi, peaks see võtma vaid paar sekundit. Mooduli aktiveerimiseks peate taaskäivitama, kuid pärast seda olete valmis.

Kuidas neid lõastamisvahendeid kasutada

Kumbki neist muudatustest ei paku tegelikult kasutajaliidest - need lihtsalt blokeerivad Androidi sisseehitatud jagamisfunktsioonid. Kui telefon on taaskäivitamise lõpetanud, minge jaotisse Seaded> Veel> Jagamine ja kaasaskantav leviala, et kontrollida, kas jagamine tõepoolest töötab. Piisab nupu „Kaasaskantav WiFi-leviala” kiirelt puudutamisest - jagamisühendus peaks kohe tööle.

Pidage lihtsalt meeles: kasutage seda, ärge kuritarvitage seda.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found