Uue allkirja loomine rakenduses Outlook 2013

Kui kirjutate oma meilidele enamasti samamoodi alla, saate Outlookis luua allkirjad, mille saate oma meilidele lisada. Looge hõlpsalt allkiri ettevõtte meilidele ja teine ​​isiklikele meilidele.

Uue allkirja loomiseks avage Outlook ja klõpsake vahekaarti Fail.

Klõpsake kontoteabe ekraani vasakul pool asuvas menüüloendis valikut Suvandid.

Dialoogiboksi Outlooki suvandid klõpsake dialoogiboksi vasakul küljel olevate valikute loendis valikut Mail.

Klõpsake e-posti ekraanil jaotises Koosta sõnumeid allkirju.

Klõpsake dialoogiboksi Allkirjad ja kirjatarbed ruudu Vali allkiri muutmiseks all nuppu Uus.

Dialoogiboks kuvab selle allkirja jaoks nime küsimise. Sisestage redigeerimisväljale kirjeldav nimi ja klõpsake nuppu OK.

Teid naastakse dialoogiboksi Allkirjad ja kirjatarbed ning sisestatud nimi kuvatakse kastis Valige allkiri muutmiseks. Kui see on ainus allkiri, valitakse see automaatselt. Sisestage allkirja tekst väljale Redigeeri allkirja. Valige tekst ja rakendage vastavalt soovile fondi, suurust ning muud tähemärgi ja lõigu vormindust. Muudatustega nõustumiseks ja dialoogiboksi sulgemiseks klõpsake nuppu OK.

Selle sulgemiseks klõpsake dialoogiboksil Outlooki suvandid OK.

Nüüd, kui loote uue e-kirja, lisatakse vaikimisi allkiri teie e-posti sisule automaatselt. Kui teil on seadistatud ainult üks allkiri, on see vaikealkiri.

Püsige kursis järgmiste artiklite informatsiooniga vaikealkirja määramise, allkirjatoimetaja kasutamise, allkirjade käsitsi sisestamise ja muutmise, allkirjade varundamise ja taastamise ning lihttekstiga meilide allkirja muutmise kohta.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found