Kuidas muuta 50-dollarine Amazon Fire'i tahvelarvuti sarnasemaks aktsia-Androidiga (ilma juurdumiseta)

Amazoni 50-dollarine tuletablet võib olla üks parimaid tehinguid tehnikas - eriti kui seda müüakse aeg-ajalt hinnaga 35 dollarit. See võib tunduda piiratud, kuid mõne muudatusega - juurdumine pole vajalik - saate selle (ja selle suuremad, veidi kallimad vennad) muuta peaaegu laos olevaks Android-tahvelarvutiks, mis sobib ideaalselt lugemiseks, vaatamiseks ja isegi kergeks mängimiseks.

SEOTUD:Amazoni Fire OS vs. Google'i Android: mis vahe on?

Ärge saage valesti aru: Amazoni 7-tolline tahvelarvuti on vaevalt parim tahvelarvuti turul. Selle ekraan on üsna madala eraldusvõimega, see pole eriti võimas ja sellel on ainult 8 GB salvestusruumi (kuigi 64 GB microSD-kaardi saate lisada väga odavalt). Kuid 50–35 dollarit, kui olete kannatlik, on see absoluutselt tapja tehing, eriti kui kasutate seda lihtsalt meediumitarbimiseks. Tegelikult on see nii suur asi, ma tunnen end süüdi selles, et olen iPadis sadu dollareid kulutanud, kui Fire teeb enamuse vajalikust päris hästi.

Fire tahvelarvuti suurim negatiivne külg on Fire OS, Amazoni muudetud Androidi versioon. Amazoni Appstore'il võib olla oma eeliseid, kuid sellel pole Google Play valikuvõimalusi. Ja Fire OS on reklaamide ja eripakkumiste märguannetega nii koormatud, et enamik inimesi sooviks pigem midagi tõelise Androidiga.

SEOTUD:Kuidas saada Androidi Amazon Undergroundiga tasuta tonni rakendusesiseseid oste

Sina aga mitte. Olete kartmatu näpits ja olete valmis häkkima aktsiatega sarnase Androidi kogemuse tulel. Ja õnneks on seda tõesti lihtne teha - teil pole isegi vaja oma seadet juurida. See juhend on kirjutatud 7-tollist tahvelarvutit silmas pidades, kuid mõned neist töötavad ka Fire HD 8 ja teiste Amazoni tahvelarvutitega.

Installige Google Play pood, et saada rohkem rakendusi

Esimesed asjad kõigepealt: hankime selle asja kohta tõelise rakenduste poodi. Amazoni Appstore on üsna nõrk, nii et kui soovite kõiki Androidis harjunud rakendusi, vajate täielikku Google Play poodi.

SEOTUD:Google Play poe installimine Amazon Fire tahvelarvutisse või Fire HD 8-sse

Vaadake samm-sammult juhiseid meie täielikust juhendist, kuid see on üsna lihtne: laadige alla mõni APK-fail, laadige see tahvelarvutisse ja võite võistlustel osaleda. Teil töötab Fire’is Google Play täisversioon koos kõigi rakendustega, mida Amazonil pole, sealhulgas Chrome, Gmail ja kõik muud teie lemmikrakendused ja mängud.

Hankige traditsioonilisem avakuva käivitaja

Mulle tegelikult meeldib Amazoni avaekraan, kuid kui eelistate Androidi varude jaoks midagi sarnast - küljelt keritavate avaekraanide, hüpikakende sahtli ja vidinatega -, saate selle oma Fire Tabletile väikese häkkimisega .

SEOTUD:Kuidas kasutada Amazon Fire'i tahvelarvutis erinevat avaekraani käivitusprogrammi (seda juurdumata)

Lihtsalt laadige alla oma valitud käivitaja - soovitame Nova Launcherit - ja haarake sellel lehel LauncherHijack APK. Kui olete mõlemad installinud, minge jaotisse Seaded> Juurdepääsetavus ja lubage menüüs Seaded> Juurdepääsetavus käsk „Lülita sisse kodunupu tuvastamine sisse”. Järgmine kord, kui vajutate avalehenuppu, tervitatakse teid Androidi tuttava avakuvaga, mis on valmis otseteede lisamiseks ja korrastamiseks. Veel kord vaadake meie täielikku juhendit, et leida samm-sammult juhised kogu protsessi kohta.

Parim osa Nova Launcheri kohta on see, et saate rakendusi rakenduste sahtlist peita - see tähendab, et saate peita need eelnevalt komplekteeritud Amazoni rakendused, mida te kunagi ei kasuta.

SEOTUD:Nova Launcheri installimine võimsama ja kohandatava Androidi avaekraani jaoks

Taltsutage Amazoni tüütuid teateid

Kas olete väsinud nägemast Amazoni eripakkumiste ja muude kaasatud rakenduste pidevaid märguandeid? Seal on tõesti lihtne lahendus ja see on sisse ehitatud otse Androidi. Järgmine kord, kui näete märguannet, mida te ei soovi, vajutage ja hoidke seda all. Seejärel puudutage ilmuvat ikooni „i”.

Teid suunatakse ekraanile, kus on mõned erinevad valikud. Valige, mida soovite - ma tavaliselt lihtsalt blokeerin selle rakenduse märguanded - ja te ei häiri neid enam kunagi.

SEOTUD:Kuidas hallata, kohandada ja blokeerida märguandeid rakendustes Android Lollipop ja Marshmallow

Mõnel juhul - näiteks komplekti kuuluv Washington Posti rakendus - saate rakenduse lihtsalt desinstallida, kui te seda ei kasuta. Samuti saate kontrollida rakenduse seadeid, et näha, kas sellel on märguannete väljalülitamise võimalusi. Kuid Amazoni eripakkumiste rakendus ei paku kumbagi neist valikutest, seega on Fire'i seadetes märguannete blokeerimine tõesti mugav.

Vabanege Amazoni reklaamidest

Fire Tableti saate ilma eripakkumisteta, kuid see on odavam, kui hankite selle koos sisseehitatud Amazoni reklaamidega. Peale ülalpool arutatud teadete ei ole Amazoni reklaamid liiga pealetükkivad - näete neid enamasti lukustuskuval , taustpildi asemel. Kuid kui otsustate hiljem, et te neid reklaame üldse ei soovi, võite neist lahti saada.

Siin on konks: peate selle eest maksma.

Kunagi oli Amazoni reklaamide blokeerimiseks lihtne viis, kuid Amazon arutas ja sulges selle lünga. Niisiis, kui soovite tõepoolest blokeerida Amazoni reklaamid Fire OS-i uusimas versioonis, peate 15 dollarit üles maksma, et neist Amazoni viisist lahti saada.

Selleks avage veebibrauser ja minge Amazoni lehele Sisu ja seadmete haldamine. Klõpsake vahekaarti „Teie seadmed”, klõpsake loendis seadme kõrval nuppu „…” ja jaotises „Eripakkumised / pakkumised ja reklaamid” klõpsake nuppu Muuda.

Sealt saate selles seadmes reklaamide tellimise tühistada 15 dollariga.

Lülitage välja Amazoni spetsiifilised funktsioonid, mida te ei soovi

Lisaks reklaamidele on Firefoxil ka mõned Amazonile omased funktsioonid, mis saadavad tüütuid teateid ja mõnel juhul isegi söövad teie ribalaiust. Nii et lähme jahile.

Avage Seaded> Rakendused ja mängud> Amazoni rakenduse seaded. Siin näete kõiki Amazoni täiendavaid Fire-funktsioone, mille nad on Androidile lisanud. Neid seadeid saate ise läbi uurida, kuid soovitan kohandada järgmist:

  • Minge avakuva seadetesse ja keelake avalehesoovitused, kuvage avalehel uued üksused ja kõik muud seaded, mida siin soovite. See segab veidi avaekraani (st kui te ei lülitunud veel Nova Launcherile üle.) Muuda avalehe navigeerimise funktsiooni on ka Android-i jaoks natuke rohkem varusid.
  • Valige Readeri sätted> Sellesse seadmesse saadetud tõukemärguanded ja lülitage välja kõik märguanded, mida te ei soovi näha.
  • Minge jaotisse Eripakkumiste seaded ja kui te pole reklaamidest vabanemise eest tasunud, saate isikupärastatud soovitused välja lülitada, kui leiate, et sihitud reklaamid on jube.
  • Minge Amazoni video seadetesse ja lülitage välja funktsioon „On Deck”, mis laadib automaatselt alla filmid ja näitab, mida Amazon teie loata soovitab. See peatab ka teile nende filmide ja saadete kohta märguannete saatmise.

Need on suured, kuid juurutage neid seadeid julgelt. Näiteks rakenduste ja mängude all saate välja lülitada ka rakenduse kasutuse andmete kogumise, kui te ei soovi, et Amazon jälgiks, kui tihti ja kui kaua te teatud rakendusi kasutate.

Kõigi nende muudatustega tundub see 50 dollari suurune tahvelarvuti olevat palju rohkem väärt. Isegi kui maksate reklaamidest vabanemiseks 15 dollarit ja 64GB microSD-kaardi eest 20 dollarit, saate siiski täieõigusliku tahvelarvuti - tõsiselt, tegelikult kasutatav Android-tahvelarvuti-- tublisti alla 100 dollari. Ükskõik, milline on teie eelarve, on see üsna ületamatu tehing.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found