Kuidas teisaldada mis tahes e-raamatuid Kindleeri abil kaliibriga

Amazon Kindle pakub suurepärast e-raamatute kogu, mida saate oma Kindle seadmes lugeda. Kuid mõnikord pole soovitud raamat Kindle'i poest saadaval. Siit saate teada, kuidas saate e-raamatuid Caliberi abil oma Kindle'i üle kanda.

Kuidas seadistada Calibrit arvutis

Kasutame tasuta ja avatud lähtekoodiga e-raamatute halduse rakendust Caliber. See on saadaval Windowsis, Macis ja Linuxis. Rakendus on täis profitaseme funktsioone, kuid on ka hõlpsasti kasutatav, kui soovite teha midagi lihtsat, näiteks hallata oma e-raamatukogu või e-raamatuid seadmete vahel üle kanda.

Parim osa Calibrist on see, et ta hoolitseb vormingute teisendamise eest. Te ei pea muretsema failide allalaadimise pärast MOBI-vormingus (mis on Amazon Kindle'i vaikimisi e-raamatu vorming). Isegi kui teil on avatud ePub-vormingus e-raamatuid, teisendab Caliber selle e-raamatu teie eest enne selle Kindle'i edastamist (seni, kuni kasutate DRM-e-vaba raamatut).

SEOTUD:Mis on MOBI-fail (ja kuidas seda avada)?

Rakenduse allalaadimiseks minge Calibre'i veebisaidile. Pärast selle installimist juhendab Caliberi tervitusviisard teid häälestusprotsessi.

Esimene samm on valida Caliberi teegi asukoht. Teise kausta valimiseks võite minna vaikeasukohaga või klõpsata nupul „Muuda“. Kui plaanite kogu oma e-raamatukogu hallata Caliberi abil, soovitame teil oma Caliberi teegi salvestamiseks kasutada kausta Dropbox või iCloud Drive. Kui olete oma eelistatud asukoha valinud, klõpsake nuppu „Järgmine“.

Järgmisel ekraanil valige oma Kindle mudel ja klõpsake nuppu „Järgmine“.

Järgmisel ekraanil küsib Caliber, kas soovite e-raamatute jaoks seadistada traadita e-posti kohaletoimetamise. Kui teil on Kindle'i e-posti aadress seadistatud, sisestage üksikasjad ja klõpsake nuppu "Järgmine". See on valikuline samm, kuna me ei kasuta e-raamatute edastamiseks e-posti meetodit.

Nüüd olete Caliberi seadistuse lõpetanud. Rakenduse Caliber käivitamiseks klõpsake nuppu „Lõpeta“.

Kuidas teisaldada raamatuid Kindle'i abil kaliibriga

Nüüd, kui olete Caliberi e-raamatute haldamise liidese avanud, on aeg lisada oma allalaaditud raamatud. Võite kasutada nii MOBI- kui ka ePub-vormingus e-raamatuid.

E-raamatute lisamiseks Caliberisse lohistage e-raamat lihtsalt kaliibri aknasse.

Sekundi või kahe pärast impordib Caliber e-raamatu ja tõmbab seotud metaandmed, raamatu üksikasjad ja kaanepildid.

Ühendage oma Kindle USB-kaabli abil arvutiga. Kui Caliber on teie Kindle'i ära tundnud, näete raamatu pealkirja veeru kõrval uut veergu „Seadmes”.

Viigime nüüd e-raamatud Kindle'i mällu. Valige raamat (või mitu raamatut) ja seejärel paremklõpsake valitud e-raamatutel. Klõpsake menüüs nuppu „Saada seadmesse“ ja valige seejärel suvand „Saada põhimällu“.

Kui olete valinud MOBI e-raamatu, lõpeb ülekanne vaid sekundi või kahe pärast. Kui olete valinud ePubi e-raamatu, küsib Caliber enne teisaldamist, kas soovite raamatu teisendada. Klõpsake siin nuppu Jah.

Caliber teisendab kõigepealt e-raamatu ja seejärel teisaldab selle. See võtab natuke kauem aega, sõltuvalt e-raamatu suurusest.

Edenemise jälgimiseks võite paremas alanurgas klõpsata nupul „Töökohad”.

Siit saate vaadata kõigi seadmete impordi, konversioonide ja ülekannete ajalugu.

Kui olete kõik Kindle'is soovitud e-raamatud üle kandnud, on aeg seade turvaliselt välja tõsta. Seda saate teha otse Calibrist.

Klõpsake ülemisel tööriistaribal nupu „Seade” kõrval oleval rippmenüü ikoonil ja valige suvand „Eject This Device”.

Nüüd saate Kindle'i seadme arvutist lahti ühendada ja hakata üle kantud raamatut lugema.

Kindle'iga saate palju rohkem teha väljaspool Amazonase ökosüsteemi. Näiteks saate otsida ja varundada oma Kindle'i seadmes kõik esiletõstud ja märkmed ilma kolmanda osapoole tarkvara kasutamata.

SEOTUD:Kindle'i esiletõstmise ja märkmete varundamine


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found