Kuidas Nintendo Switchil mängu jagada

Üks Nintendo Switchi vähetuntud funktsioone on võimalus installida digitaalse mängu üks eksemplar mitmesse seadmesse. Kuidas see töötab?

Mis on mängude jagamine?

Mängu jagamine on protsess, mis võimaldab teil kasutada mängu ühte digitaalset koopiat mitmes konsoolis, sarnaselt sellele, kuidas jagate mängu füüsilist koopiat. See on eriti kasulik mitme konsooliga peredele või sõpruskondadele, kes ei soovi sama mängu eest korduvalt maksta.

Kõik Switchi digitaalsed ostud on seotud Nintendo kontoga. Mängude jagamiseks kahe seadme vahel on mõlemal vaja ühte Nintendo kontot.

Mängude jagamisel registreeritakse iga seade kas peamise või teise konsoolina. Esmasel konsoolil on täielik veebi- ja võrguühenduseta juurdepääs kõigile e-poe kontoga lingitud pealkirjadele. Teisalt vajab sekundaarses konsoolis registreeritud konto mängimiseks Interneti-ühendust. Samuti ei saa mõlemad lülitid sama Nintendo kontoga korraga sama mängu mängida.

Protsess selle tegemiseks üllatavalt lihtne ja hõlmab mõnes seadmes paari lihtsat sammu.

SEOTUD:Nintendo konto vs User ID vs võrgu ID: kõik Nintendo segased kontod, selgitus

Mängu jagamine lülitil

Kõigepealt käivitage Switch koos installitud mängudega. Avakuval minge Nintendo eShopi, klõpsates allosas nuppu Store ja valige konto, millel on mängud, mida soovite jagada.

Seejärel klõpsake paremas ülanurgas oma mängijaikooni ja kerige paremal küljel lehe allossa. Seal näete valikut pealkirjaga „Peamine konsool”. Valige „Registreeru lahti“, mis muudab lülitist teisese seadme. Seda seadet saab hiljem muuta.

Teisel Nintendo Switchil logige sisse samale Nintendo kontole, minnes jaotisse Süsteemi seaded> Lisa kasutaja. See seade registreeritakse nüüd esmase konsoolina. Seejärel laadige e-poest lihtsalt alla pealkiri, mille soovite salvestada.

Kui soovite vahetada, kes on primaarne ja sekundaarne konto, siis lihtsalt registreerige lüliti esmase kontoga. See muudab õigusi automaatselt.

Mängu jagamise plussid ja miinused

Selle protsessi parim osa on see, et saate säästa palju raha. See kehtib eriti esimese osapoole Nintendo tiitlite kohta, mis tavaliselt maksavad igaüks 60 dollarit ja on ühed platvormi kõige populaarsemad. Digitaalsete mängude jaemüük on sageli e-poes sagedase müügi tõttu odavam.

Mängude jagamise vahetamiseks on siiski mõned hoiatused. Esiteks vajavad sekundaarsed konsoolid mängimiseks alati internetti. Seda seetõttu, et Nintendo teeb tarkvara käivitamisel veebipõhise kontrolliprotsessi, et veenduda mängu omamises.

Veel tuleb märkida, et mõlemad konsoolid ei saa mängida ühte mängu korraga, kui nad on sisse logitud ühele kontole. Kuid see ei kehti teise Nintendo konto kohta. Kui loote teises seadmes teise konto ja valite selle alati, kui mängite, saavad mõlemad seadmed sama mängu korraga käitada. Veebipõhise mitmikmängu koos mängimiseks vajate aga teist Nintendo Switch Online'i tellimust.

Viimane hoiatus on see, et see protsess ei toimi kohaliku mitme mängijaga mängude puhul. Seda seetõttu, et kohapeal mängimine hõlmab Switchi Interneti-modemi väljalülitamist. Peate kas mängima võrgus või mängima koos ühes konsoolis.

SEOTUD:Kuidas saada teateid, kui Nintendo Switchi mäng müüki tuleb


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found