Kuidas hankida Microsoft Office tasuta

Microsoft Office algab tavaliselt 70 dollarilt aastas, kuid selle tasuta saamiseks on üsna palju võimalusi. Näitame teile kõiki viise, kuidas saate Wordi, Exceli, PowerPointi ja muid Office'i rakendusi sentigi maksmata.

Office Online'i kasutamine brauseris; See on tasuta

Olenemata sellest, kas kasutate Windows 10 PC, Maci või Chromebooki, saate veebibrauseris tasuta kasutada Microsoft Office'i. Office'i veebipõhised versioonid on lihtsustatud ja ei tööta võrguühenduseta, kuid pakuvad siiski võimsat redigeerimiskogemust. Wordi, Exceli ja PowerPointi dokumente saate avada ja luua otse oma brauseris.

Nendele tasuta veebirakendustele juurdepääsu saamiseks minge lihtsalt Office.com-i ja logige sisse tasuta Microsofti kontoga. Selle rakenduse veebiversiooni avamiseks klõpsake rakenduse ikoonil (nt Word, Excel või PowerPoint).

Samuti saate faili oma arvutist Office.com lehele lohistada. See laaditakse teie Microsofti konto tasuta OneDrive'i salvestusruumi ja saate selle avada seotud rakenduses.

Office'i veebirakendustel on mõned piirangud. Need rakendused pole nii täisfunktsionaalsed kui Windowsi ja Maci klassikalised Office'i töölauarakendused ning te ei pääse neile võrguühenduseta juurde. Kuid nad pakuvad üllatavalt võimsaid Office'i rakendusi ja need on täiesti tasuta.

Registreeru tasuta ühekuulisele prooviversioonile

Kui vajate lihtsalt lühikest aega Microsoft Office'i, saate registreeruda ühe kuu tasuta prooviperioodiks. Selle pakkumise leidmiseks minge Microsofti saidile Try Office for free ja registreeruge prooviversioonile.

Prooviperioodiks registreerumiseks peate esitama krediitkaardi ja seda uuendatakse automaatselt pärast kuud. Kuid saate tellimuse igal ajal tühistada - isegi kohe pärast registreerumist -, et arvet ei saaks. Pärast tühistamist saate jätkata Office'i kasutamist oma ülejäänud kuu jooksul.

Pärast prooviversiooniga liitumist saate alla laadida nende Microsoft Office'i rakenduste täisversioonid Windowsi ja Maci jaoks. Samuti saate juurdepääsu teiste platvormide rakenduste täisversioonidele, sealhulgas suurematele iPadidele.

See prooviversioon annab teile täieliku juurdepääsu Microsoft 365 (endise Office 365) kodukavale. OneDrive'ist saate Wordi, Exceli, PowerPointi, Outlooki, OneNote'i ja 1 TB talletusruumi. Saate seda jagada kuni viie inimesega. Neil kõigil on juurdepääs rakendustele oma Microsofti konto kaudu ja neil on oma 1 TB suurune salvestusruum kombineeritud 6 TB salvestusruumi jaoks.

Samuti pakub Microsoft ettevõtetele mõeldud Office 365 ProPlusi 30-päevaseid tasuta hindamisi. Võimalik, et saate mõlemat pakkumist ära kasutada kaks kuud tasuta Microsoft Office'i juurdepääsu saamiseks.

Hankige Office Free õpilase või õpetajana

Paljud haridusasutused maksavad Office 365 plaanide eest, võimaldades õpilastel ja õpetajatel tarkvara tasuta alla laadida.

Et teada saada, kas teie kool osaleb, minge Office 365 Educationi veebisaidile ja sisestage oma kooli e-posti aadress. Teile pakutakse tasuta allalaadimist, kui see on teie kooli kava kaudu saadaval.

Isegi kui ülikool või kolledž ei osale, võib see oma raamatukaupluse kaudu pakkuda õpilastele ja õpetajatele Microsoft Office'i soodsamalt. Lisateavet saate oma haridusasutusest - või vähemalt otsige selle veebisaidilt.

Proovige mobiilirakendusi telefonides ja väikestes iPadides

Microsofti Office'i rakendused on tasuta ka nutitelefonides. IPhone'i või Androidi telefonis saate Office'i mobiilirakendused alla laadida, et dokumente tasuta avada, luua ja redigeerida.

IPadi või Androidi tahvelarvutis võimaldavad need rakendused dokumente luua ja redigeerida ainult siis, kui teil on seade, mille ekraanisuurus on väiksem kui 10,1 tolli. Suuremal tahvelarvutil saate need rakendused dokumentide vaatamiseks installida, kuid nende loomiseks ja muutmiseks vajate tasulist tellimust.

Praktikas tähendab see, et Word, Excel ja PowerPoint pakuvad iPad Minil ja vanematel 9,7-tollistel iPadidel tasuta täielikku kasutuskogemust. IPad Pro või uuemate 10,2-tolliste iPadide dokumentide redigeerimisvõimaluste saamiseks vajate tasulist tellimust.

Liituge kellegi Microsoft 365 kodukavaga

Microsoft 365 Home'i tellimused on mõeldud jagamiseks mitme inimese vahel. 70 dollari suurune versioon aastas pakub Office'i ühele inimesele, samas kui 100 dollari suurune liitumisleping pakub Office'i kuni kuuele inimesele. Saate täieliku kasutuskogemuse Office'i jaoks Windowsi arvutitele, Macidele, iPadidele ja muudele seadmetele.

Igaüks, kes maksab Microsoft 365 Home'i (varem tuntud kui Office 365 Home), saab seda jagada kuni viie muu Microsofti kontoga. See on väga mugav: jagamist hallatakse Microsofti konto veebisaidil asuva Office'i lehe „Jagamine” kaudu. Konto peamine omanik saab lisada veel viis Microsofti kontot ja igaüks neist kontodest saab kutse lingi.

Pärast grupiga liitumist saab iga inimene Office'i rakenduste allalaadimiseks sisse logida oma Microsofti kontoga - just nagu maksaks ta oma tellimuste eest. Igal kontol on eraldi 1 TB OneDrive'i salvestusruumi.

Microsoft ütleb, et tellimus on mõeldud teie leibkonna vahel jagamiseks. Seega, kui teil on selle teenusega pereliige või isegi toanaaber, saab see inimene teid tasuta oma liitumislepingusse lisada.

Kodukava on kindlasti parim pakkumine, kui kavatsete maksta Microsoft Office'i eest. Kui saate jagada 100 dollari suuruse tellimuse kuue inimese vahel, on see alla 17 dollari aastas inimese kohta.

Muide, Microsoft teeb koostööd mõne tööandjaga, et pakkuda oma töötajatele Office'i tellimustest soodustust. Vaadake Microsofti kodukasutusprogrammi veebisaiti, kas saate allahindlust.

Tasuta Microsoft Office'i alternatiivid

Kui otsite midagi muud, kaaluge mõne muu kontorirakenduse valimist. Leidub täiesti tasuta kontorisviite, mis sobivad hästi Microsoft Office'i dokumentide, arvutustabelite ja esitlusfailidega. Siin on mõned parimad:

  • LibreOffice on tasuta ja avatud lähtekoodiga kontorirakendus Windowsi, Maci, Linuxi ja muude operatsioonisüsteemide jaoks. See sarnaneb Microsoft Office'i töölauaversioonidega ja võib isegi töötada ja luua Office'i dokumente tavalistes failitüüpides, nagu DOCX-dokumendid, XLSX-arvutustabelid ja PPTX-esitlused. LibreOffice põhines OpenOffice'il. Kuigi OpenOffice on endiselt lähedal, on LibreOffice'il rohkem arendajaid ja see on nüüd populaarsem projekt.
  • Apple iWork on tasuta kontorirakenduste kogu Maci, iPhone'i ja iPadi kasutajatele. See on Apple'i konkurent Microsoft Office'ile ja varem oli see tasuline tarkvara, enne kui Apple selle tasuta tegi. Windowsi personaalarvutite kasutajad saavad iWorki veebipõhisele versioonile juurde pääseda ka iCloudi veebisaidi kaudu.
  • Google Docs on võimekas veebipõhise kontoritarkvara kogu. See salvestab teie failid Google Drive'i, mis on Google'i veebipõhine failide salvestamise teenus. Erinevalt Microsofti Office'i veebirakendustest saate Google Chrome'is võrguühenduseta juurde pääseda ka Google'i dokumentidele, arvutustabelitele ja esitlustele.

On palju muid alternatiive, kuid need on ühed parimatest.

Kui te lihtsalt ei soovi kuutasu maksta, saate siiski osta Microsoft Office'i karbiga koopia. Office Home & Student 2019 maksab aga 150 dollarit ja saate selle installida ainult ühte seadmesse. Samuti ei saa te Office'i järgmisele suuremale versioonile tasuta täiendust. Kui kavatsete Office'i eest maksta, on tellimus tõenäoliselt parim pakkumine - eriti kui saate tasulise paketi teistega jagada.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found