Kuidas lahknevuste tõrkeotsingu tõrkeotsingut teha Windows 10-s

Push to Talk võimaldab teil taustaheli juhtida, kui suhtlete sõpradega Discordis. Mõnikord võivad välised tegurid, näiteks Windows 10 või muud rakendused, takistada funktsiooni õiget toimimist. Siit saate teada, kuidas levinud probleemidele veaotsingut teha.

Kontrollige Discordi hääl- ja videopaneeli

Windowsi värskendus võib teie arvuti draiverid alistada ja mõnikord on paranduseks see, et heliseadmed valitakse uuesti Discordis. Samuti võite proovida muuta USB-porti, millesse peakomplekt on ühendatud, või isegi Bluetooth välja ja uuesti sisse lülitada.

Heliseadmete Discordis uuesti valimiseks vaadake rakenduse ekraani vasakus alanurgas ja leidke oma profiili kõrval ikoon „Gear”. Klõpsake „Kasutaja seadete” avamiseks ikooni „Gear”.

Liikuge seadete vahekaardile „Hääl ja video” ja valige jaotises „Sisendseade” oma mikrofon.

Discord pakub suhteliselt lihtsat viisi kontrollida, kas teie mikrofon võtab teie häält vastu; klõpsake samal paneelil nuppu „Kontrollime” ja rääkige seejärel mikrofoni. Kui indikaator süttib, töötab mikrofon. Teie kuulamise optimaalse kvaliteedi saavutamiseks peaks indikaator normaalse helitugevusega rääkides tõusma umbes 75 protsendini maksimaalsest.

See võib tunduda naeruväärne, kuid mikrofoni uuesti valimine lahendab probleemi sageli.

Lisameetmena võite lubada Discordil teavitada teid, kui teie valitud sisendseade ei tuvasta teie mikrofonist heli. Lüliti leidmiseks kerige vahelehe lõpuni.

Kontrollige Windowsis oma peakomplekti ja mikrofoni veel kord

Veenduge, et peakomplekt on seadistatud vaikimisi sisend- ja väljundseadmeks nii Discordis kui ka arvutis. Discordis saate seda kontrollida, valides vahekaardil „Hääl ja video” oma sisend- ja väljundseade.

SEOTUD:Parandus: minu mikrofon ei tööta Windows 10-s

Kõige lihtsam viis vaikeseadmete kontrollimiseks Windows 10-s on heliseadete vaatamine. Otsige menüüst Start menüüd „Sound Settings” ja valige rippmenüüdest oma sisend- ja väljundseadmed.

Kui olete vaikeseadmete valimise lõpetanud, sulgege ekraan - Windows 10 salvestab teie seaded automaatselt.

Kontrollige administraatori seadeid

Kui mängite mängu (või mõnda muud rakendust), mis töötab administraatorirežiimis, siis ei saa raadiosaatja klahve hõivata, välja arvatud juhul, kui vastuolu on seatud ka administraatori režiimi.

Rakendusele (mis töötab administraatorirežiimis) fookuse andmine suurendab teie sisendseadmete (klaviatuuri ja hiire) õigusi, muutes need ligipääsmatuks mis tahes taustarakendusele (nt ebakõla), millel endal pole ka kõrgendatud õigusi.

Konkreetsemalt öeldes: kui teid tabeldatakse rakenduse vahel, mis töötab administraatorirežiimis, kui Discord töötab tavarežiimis, keelab Windows ebakõla juurdepääsu teie klaviatuurile. Seetõttu on Discordi käitamine administraatori režiimis vastus: see annab Discordile juurdepääsu kõigele, sealhulgas ka teie klaviatuurile.

Selle parandamiseks sulgege algselt Discord oma tegumiribal. Töölauarakenduse Discord saab käsitsi sulgeda, laiendades Windows 10 süsteemset salve.

Järgmisena tehke Discordi käivitajal paremklõps ja valige käsk Run Run Administrator.

Proovige alustada sõpradega helikõnet, kui funktsioon „Push To Talk” on lubatud, et näha, kas see meetod töötab.

Kontrollige oma klahvisideme komplekti veel kord

Alustuseks valige vastuolude akna vasakus alanurgas oma kasutaja sätted ja navigeerige tagasi vahekaardile „Hääle ja video”. Kõik klahvisidemed, mida te praegu Discordiga kasutate, loetletakse menüüs „Keybind Settings” - kontrollige veel kord, et „Push To Talk” ja „Push To Mute” ei oleks seatud samale klahvile.

„Klahvide sidumisseaded” on see, kus seadistate kõik klahvisidemed Discordis. Valige „Push to Talk (Normal)” ja valige, millist klahvistikku soovite kasutada - see võib olla sama klahvistik, mida kasutate klahvis „Otsetee” (vaadatud ülaltoodud ekraanipildil).

Valik „Push to Talk (Priority)” on mõeldud neile, kes haldavad ebakõlaserverit ja soovivad luua Push to Talk nupu, mis võimaldab neil kiiresti kõnelda teiste kõlarite kaudu häälekanalis.

Lähtestage hääl- ja heliseaded vaikeväärtusele

Mõnikord on parim lahendus kiire lähtestamine vaikesätetele. Hoiatatakse, et teie sisend- / väljundseadmed ja klahvistikud lähtestatakse, nii et enne selle nupu klõpsamist võiksite oma seaded tähele panna.

Kerige Twitchi vahekaardi „Hääl ja video” allserva ja valige suur punane nupp, mis ütleb „Lähtesta häälseaded”.

Push to Talk klahvisideme uuesti valimiseks navigeerige tagasi vahekaardile „Hääl ja video”.

Kui olete valinud Push to Talk jaoks klahvistiku, alustage sõpradega helikõnet, et näha, kas see meetod töötab.

Võtke ühendust ebakõla tugiteenusega

Kui kõik muu ebaõnnestub, vaadake Discordi KKK lehte, kust leiate Discordi tugitiimi koostatud laiendatud loetelu eneseabi menüüdest. Saidi paremas ülanurgas on võimalus esitada Discord’s tugimeeskonnale täiendava abi taotlus.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found