Kuidas avada DMG-fail Windowsis

Ükskõik, kas olete innukas Maci programmeerija, kes kasutab Windowsi arvutit, või leidsite lihtsalt oma Windowsi masinast DMG-faili, võib olla kasulik teada, mis see on ja kuidas seda avada. Õnneks on seda Windowsis lihtne avada, kui oskate.

Mis on DMG-failid?

DMG-failid on macOS-i kettapildifailid. Need sarnanevad ISO-failidega - nende Windowsi-põhine analoog.

Need kettapildid sisaldavad tavaliselt MacOS-rakenduste jaoks programmi installifaile, kuid neid saab kasutada ka tihendatud failide hoidmiseks. Kui see on macOS-ile kirjutatud rakendus, ei saa te ilmselt rakendust Windowsis installida ja käivitada. Kuid saate siiski need avada ja vaadata.

Siiski ei saa DMG-faile otse Windowsis avada. Selleks vajate kolmanda osapoole tööriista.

DMG-failide avamine Windowsis 7-Zip või DMG Extractori abil

DMG-failide ekstraheerimiseks Windowsis on palju erinevaid tööriistu. Meie kaks lemmikut on 7-Zip ja DMG Extractor. Testimisel leidsime mõned DMG-failid, mis avaneksid ühe neist rakendustest, kuid mitte teistega. Kuid me ei leidnud ühtegi DMG-faili, mida ei oleks võimalik ühe neist kahest rakendusest avada.

Soovitame alustada 7-Zipiga, kuna DMG ekstrakti tasuta versioonil on mõned piirangud - neist suurim on korraga ainult viis faili väljapakkimine. Kui 7-Zip ei saa teie DMG-faili välja tõmmata, peaksite proovima DMG Extractorit ja valikuliselt otsustama, kas tasub osta professionaalne versioon.

Avage 7-zipiga DMG-failid

7-Zip on kerge, kuid võimas tihendustööriist, mida saab tasuta alla laadida. Lisaks DMG-failide väljavõtmisele saate 7-Zipi abil välja pressida enamiku tihendatud failide tüüpe, sealhulgas ZIP, CAB, ISO, RAR ja WIM, et nimetada vaid väheseid. See võimaldab teil luua ka oma tihendatud faile ZIP, WIM, 7z ja mõnes muus vormingus.

Pärast 7-Zipi installimist saate selle avamiseks ja selle sisu sirvimiseks lihtsalt topeltklõpsata DMG-failil.

Kui soovite failid DMG-st välja tõmmata, et nendega oleks lihtsam töötada, paremklõpsake DMG-failil, osutage menüüle "7-Zip" ja valige seejärel üks ekstraktimisvalikutest. Valige "Extract Files", et valida kaust, kus failid ekstraktitakse, "Extract Here", et ekstraktida failid samasse kausta, kus asub DMG-fail, või "Extract tokausta nimi”DMG-faili nime kandva uue kausta loomiseks ja failide uude kausta ekstraktimiseks.

Ekstraheerimise kiirus sõltub DMG-faili suurusest ja arvuti kiirusest.

Kui ekstraktimine on lõppenud, saate faile sirvida tavalises File Exploreri aknas.

Faile saate vaadata või redigeerida, kasutades mõnda tavalist File Exploreri funktsiooni või mis tahes rakendust, mida kasutate.

Avage DMG-failid DMG Extractoriga

DMG-ekstraktor pakub DMG-failide väljavõtmiseks teise valiku. Tasuta versioon töötab hästi, kuid sellel on mõned piirangud:

  • Te ei saa eraldada faile, mis on suuremad kui 4 GB
  • Krüptitud faile ei saa eraldada
  • Saate korraga välja tõmmata ainult 5 faili, mis võib olla piin, kui peate kogu DMG-faili välja pakkima.

Kui vajate mõnda selles loendis olevat funktsiooni, peate ostma professionaalse versiooni (9,95 dollarit). Sel põhjusel soovitame tungivalt proovida eelmises lõigus kirjeldatud 7-Zip lahendust ja pöörduda DMG Extractori poole ainult siis, kui 7-Zip ei saa kindlat faili avada.

Selle õpetuse jaoks kasutame tasuta versiooni, kuid peale nende piirangute töötab professionaalne versioon sama.

Pärast DMG Extractori installimist peate selle avamiseks topeltklõpsama oma DMG-failil. Kui soovite lihtsalt näha, mis on DMG-failis, saate faile sirvida otse aknas DMG Extractor.

Kui peate faili ekstraktima, klõpsake tööriistaribal nuppu „Extract” ja valige seejärel üks ekstraktimisvalikutest. Võite ekstraktida kõik failid töölauale või valitud kausta või ekstraheerida ainult teie valitud failid.

Pidage lihtsalt meeles, et tasuta versioon võimaldab teil korraga eraldada ainult viis faili.

See on sisuliselt kõik, mida peate teadma DMG-failide sisu oma Windowsi arvutisse ekstraktimisel. Kui te ei soovi neid programme alla laadida, on veel üks võimalus järgida meie juhendit DMG-failide teisendamiseks ISO-deks. Pärast teisendamist saate ISO-i Windowsi ühendada ja failidele niimoodi juurde pääseda.

SEOTUD:Kuidas teisendada DMG-faile ISO-failideks Windowsis


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found