Kuidas otsida teksti Wordis

Microsoft Word pakub funktsiooni, mis võimaldab teil dokumendis teksti otsida. Täpsemate seadete abil saate otsingu täpsemaks muuta, näiteks väikeste ja väikeste tähtedega sobitamine või kirjavahemärkide eiramine. Siit saate teada, kuidas seda kasutada.

Teksti leidmine Word Docist

Wordis teksti otsimiseks peate pääsema paanile „Navigeerimine”. Seda saate teha, valides vahekaardi „Kodu” rühmas „Redigeerimine” valiku „Leia”.

Alternatiivne meetod sellele paanile pääsemiseks on Windowsi kiirklahvi Ctrl + F või Maci Command + F kasutamine.

SEOTUD:Kuidas otsida Windowsi otsingu abil mis tahes faili teksti

Avatud paani „Navigeerimine” sisestage tekst, mille soovite leida. Kuvatakse juhtumite arv, mil tekst kogu dokumendis ilmub.

Otsingutulemites saate navigeerida, valides otsingukasti all asuvad üles- ja allanooled või klõpsates navigeerimispaanil otse tulemilõigul.

Täpsema otsingu funktsioonide määramine

Põhiotsingu funktsiooniga hoiatus seisneb selles, et see ei võta arvesse paljusid asju, näiteks tekstis olevate tähtede puhul. See on probleem, kui otsite dokumenti, mis sisaldab palju sisu, näiteks raamatut või lõputööd.

Nende detailide täpsustamiseks minge vahekaardi Avaleht rühma „Redigeerimine”, valige nool valiku „Leia” kõrval ja valige rippmenüüst „Täpsem otsing”.

Ilmub aken “Leia ja asenda”. Valige „Rohkem”.

Märkige rühmas „Otsinguvõimalused” ruut valikute kõrval, mille soovite lubada.

Nüüd, kui järgmine kord Wordis teksti otsite, töötab otsing valitud täpsemate suvanditega.

SEOTUD:Microsoft Word: dokumendi vormindamise põhialused


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found