Kuidas paketile veebis registreeruda (nii et te ei pea kodus ootama)

Paki allkirjastamiseks ei pea te kodus ootama - isegi kui teil on teel pakett, mis nõuab allkirja. Nii UPS kui FedEx võimaldavad teil veebis paljude pakettide jaoks allkirjastada ning USA postiteenus lubab teil ka lubada tarneid, mida ei pruugi juhtuda, kui te ei viibinud seal isiklikult.

Allpool kasutatavad teenused on samad, mis võimaldavad teil vaadata USPS-, UPS- ja FedEx-pakette enne nende uksele jõudmist. Need on ka kõik tasuta, kuigi UPS ja FedEx pakuvad veel mõnda tasulist lisafunktsiooni, näiteks võimalust ajastada tarneid kindlale kellaajale.

UPS

UPS pakub seda funktsiooni tasuta UPS My Choice teenuse kaudu. Looge UPS My Choice konto, kui te pole seda veel teinud, seejärel logige sisse ja klõpsake alustamiseks juhtpaneelil sissetulevat paketti.

Pakettide jaoks saate sisse logida ka iPhone'i või Androidi jaoks mõeldud UPS-i rakendusega. Logige rakendusse sisse ja puudutage paketti, et vaadata selle kohaletoimetamise võimalusi.

Kui saate paketi jaoks veebis logida, näete siin valikut „Logi sisse”. Kui te seda valikut ei näe, ei vaja kumbki pakett allkirja või te ei saa sellele veebis allkirjastada. Näiteks võib saatja täpsustada, et aadressil peab olema üle 21-aastane täiskasvanu.

Kui pakett ei vaja allkirja, kuid olete mures, et UPS ei pruugi seda teile jätta, võite klõpsata üksikasjade vaate paremas servas oleval nupul „Paku kättetoimetamisjuhiseid”.

Klõpsake kasti „Jäta” ja valige asukoht, kuhu soovite UPSi paketist lahkuda. Näiteks võite neile öelda, et jätke see oma koduuksele, tekile või uksega või juhtkontorisse teie aadressil. Samuti võite anda turvakoodi, kui soovite, et UPSi kättetoimetav isik läbiks turvalise värava või ukse.

FedEx

Pakettide jaoks saate sisse logida veebis, kui olete registreerunud teenusega FedEx Delivery Manager. Minge lehele Delivery Manager ja klõpsake juhtpaneelil ühte sissetulevatest pakettidest. Kui te pole veel registreerunud, saate registreeruda FedExi veebisaidilt.

See valik on saadaval ka iPhone'i ja Androidi jaoks mõeldud FedEx Delivery Manageri rakenduses. Logige oma kontoga rakendusse sisse ja puudutage sissetulevat paketti, et näha selle valikuid.

Veebipaketi allkirjastamiseks klõpsake nuppu "Paketi jaoks allkirjastamine". Kui see on hall, ei vaja pakett kas allkirja või vajab FedEx teid isiklikult selle allkirjastamiseks. Näiteks kui paki saatja määras „täiskasvanutele on vajalik allkiri”, vajab FedEx selle üle isiklikult alla 21-aastast inimest. Seda võimalust kasutatakse näiteks alkoholi sisaldavate tarnete puhul.

Siin saate kasutada ka muid paketivõimalusi, näiteks tarnimisjuhiste esitamist selle kohta, kuhu FedEx peaks kõik paketid jätma, või paluda FedExil hoida paketti kohas, kust saate selle kätte saada.

Ehkki saate pakkide kohaletoimetamise juhiste kuvamiseks klõpsata nupul „Paku kättetoimetamisjuhiseid”, pidage meeles, et need juhised kehtivad ka edaspidi kõigi teiste sissetulevate pakettide kohta.

USA postiteenistus

USPS-paketi väljaandmise volitamiseks logige sisse tasuta USPS-i teavitatud kohaletoimetamise teenusesse. Klõpsake juhtpaneelil saabuvat paketti. Kui te pole veel selle kasutajaks registreerunud, saate seda teha veebis, kuid enne kontole juurdepääsu saamiseks peab USPS saatma teile posti teel koodi.

Seda saate teha ka oma telefonis iPhone'i või Androidi jaoks mõeldud rakendusega USPS Informed Delivery. Logige rakendusse sisse ja puudutage paketti, et selle valikutele juurde pääseda.

Klõpsake siin „Lisa kohaletoimetamise juhised“. Kui näete teadet „Märkus: DI pole selle paketi jaoks saadaval”, ei vaja pakett allkirja või peate allkirja isiklikult esitama.

Näiteks USPS-i teavitatud kättetoimetamise KKK ütleb, et mitmesugused põhjused võivad takistada kohaletoimetamisjuhiste kättesaadavust, sealhulgas juhul, kui pakett on kindlustatud üle 500 dollari, vajab isiklikult allkirja või kui see saadeti registreeritud kirjana.

Ehkki üsna paljud pakid ei ole tarnimisjuhiste jaoks kõlblikud, on kättetoimetamisjuhised siiski mugav viis öelda USPS-ile, et see jätaks teie aadressile paki, mille nad muidu võivad teile ainult isiklikult kätte anda, nagu on märkinud USA postiteenistuse sotsiaalmeedia meeskond .

Klõpsake kasti „Vali üks” ja saate USPS-ile öelda, mida oma paketiga teha. Näiteks võite lasta neil jätta see oma tagumisele verandale või anda see teie määratud naabrile hoiule. Valikute hulka kuuluvad eesuks, tagauks, külguks, verandal, naaber (nõutav aadress), muu (vajavad täiendavaid juhiseid) ja garaaž.

Mõne UPSi ja FedExi paketi puhul võite olla võimeline koostama ka käsitsi kirjutatud märkuse, milles palutakse UPS-il või FedExil jätta pakett kindlasse kohta (või naabri juurde), allkirjastada ja jätta see teie uksele lindistamise päeval. saabub kohaletoimetamine. Kuid kui UPS või FedEx sellise füüsilise märkme aktsepteerib, peaksite ka igal juhul saama paketi jaoks lihtsalt allkirjastada.

Pildikrediit: wavebreakmedia / Shutterstock.com.