Kuidas blokeerida rämpspostikõnesid ja tekste Androidis käsitsi ja automaatselt

On õhtusöögi aeg. Istute lihtsalt, kui teile helistatakse. Teisel real ütleb robothääl: „Meil on teie krediidikontode kohta olulist teavet. Palun hoidke esindajaga rääkimist. "

* klõpsa *

Mitu korda on see stsenaarium juhtunud teie või kellegi tuttavaga? Isegi kui vastus on "üks kord", tähendab see otseseltliiga palju kordi. "See on kelmikas, tüütu ja lausa ebaviisakas.

Kui teil on siiski Android-telefon, ei pea te sellega tegelema. Numbrite blokeerimiseks Androidis on tegelikult mõned erinevad viisid ja me räägime täna mõnest lihtsaimast.

Numbrite käsitsi blokeerimine otse helistajast

Kui kasutate telefoni, millel on juba Android Marshmallow (6.0) või uuem versioon, on meil häid uudiseid: kõnede blokeerimine on vaid mõne puudutuse kaugusel. See on kauaoodatud funktsioon, mille Google lõpuks Android 6.0-ga alustades lauale tõi.

Lihtsaim viis seda teha on vajutada oma kõnelogis pikka numbrit ja seejärel valida „Blokeeri number”.

Kahjuks töötab see ainult Androidi varude korral, nii et kui teil on Samsung Galaxy seade (või mõni muu telefon, mis pole aktsia), peate kasutama veidi keerulisemat protsessi: minge otse kõnede blokeerimise loendisse.

Hea uudis on see, et juurdepääs kõneblokkide loendile onpõhimõtteliselt kõigis seadmetes sama, kuigi menüüd võivad olla veidi teistsuguste nimedega - näiteks Nexuse aktsiaseadmetes puudutate helistaja menüü avamiseks kolme punktiga ülevoolunuppu, kus puudutate Samsungi telefonides valikut „rohkem”. jõuda samasse kohta.

Nii et seda silmas pidades jätkake ajalehega (või "telefonirakendusega", nagu seda sageli nimetatakse). Puudutage seal paremas ülanurgas kolme punktiga menüüd (Samsungi telefonides on jälle „rohkem”).

 

Valige „Seaded“ ja seejärel „Kõne blokeerimine“.

 

Siia lisate helistajate numbrid, mida soovite eirata. Puudutage lihtsalt valikuid „Lisa number” või „Blokeeri loend” ja sisestage mis tahes number. Siin saate ka kontakti valida, eeldades, et olete häiriva helistaja numbri salvestanud.

 

Kui keegi sellest numbrist teile helistab, blokeerib telefon selle automaatselt. Ei helistamist ega teavitamist. Ei midagi. See tõstatab küsimuse: kui keegi helistab ja telefon ei helise, kas ta siis üldse üldse helistas?

Saage teada arvatavatest rämpspostitajatest

Kui kasutate Androidi aktsiatelefoni nagu Pixel või Nexus, saate helistaja tegelikult seadistada nii, et see aitaks teid potentsiaalselt rämpspostitavate kõnede suhtes. See funktsioon on tõenäoliselt enamikus telefonides vaikimisi lubatud, kuid siin on, kuidas seda kinnitada (ja kui ei, siis lubage).

Esmalt avage Helistaja ja seejärel klõpsake paremas ülanurgas kolme punkti. Valige sealt Seaded.

 

Valige selles menüüs valik „Helistaja ID ja rämpspost”.

Kui ülaosas olev väike lüliti on sisse lülitatud, on teil hea minna. Kui ei, siis noh, andke sellele väikesele tüübile sisselülitamiseks nips.

Samuti on lühike kirjeldus selle funktsiooni kohta, mis asub liuguri all, igaks juhuks, kui mõtlete, kuidas see töötab.

Blokeeri automaatselt arvatavad petturid ja rämpspostitajad hr. Number abil

Kui otsite vaieldamatult nutikamaid viise kõnede blokeerimiseks oma Android-telefonis, siis ärge otsige hr Number. See on uskumatult täisfunktsionaalne rakendus, kuid keskendume vaid selle rämpsposti blokeerimise võimalustele. Kui olete blokeerimistoimingusse jõudnud, peaksite kindlasti rakendust natuke rohkem uurima. See on korralik.

Kui soovite lihtsalt blokeerida kõik telemarketeri või rämpspostikõned, saab hr Number seda tegelikult teha. Sellel on kolme tüüpi automaatblokeerimine: kelmus / pettus, kahtlustatav rämpspost ja varjatud numbrid. Kõiki neid kategooriaid saab ka eraldi vahetada. See võib blokeerida ka üksikud numbrid ja isegi kõik numbrid, mis pole teie kontaktide loendis. See muutub hulluks granuleerituks.

Nende funktsioonide lubamiseks peate kõigepealt (muidugi) installima hr. Number. Ma ei peaks seda ütlema, aga ma teen seda ikkagi. Täielikkuse nimel.

Kui rakendus on installitud, avage see ja puudutage vasakus ülanurgas olevat menüünuppu, seejärel valige „Seaded”.

Menüü Seaded on kõigepealt jagatud nelja kategooriasse, kuid otsite esimest: kõne blokeerimine. Puudutage seda.

Selles menüüs saate blokeerida konkreetsed numbrid või vahetada eelnimetatud kategooriaid. Siin on tegelikult mitu automatiseeritud valikut: kelmus või pettus, arvatav rämpspost, varjatud numbrid, rahvusvahelised numbrid ja mitte minu kontaktides. Kõiki neid saate vastavalt vajadusele juhtida.

Teise võimalusena võite konkreetsete numbrite lisamiseks lihtsalt puudutada valikut „Minu blokeerimisloendi numbrid”. Blokeerimismenüü avamiseks puudutage paremas alanurgas lihtsalt plussmärki. Võite valida mõne erineva võimaluse vahel: number, kontakt, konkreetsete numbritega algavad numbrid või hiljutised kõned või tekstisõnumid. See on hull-granuleeritud kontroll. Soovi korral saate isegi kogu suunakoodi blokeerida!

Kui keegi teie blokeeringute loendist proovib helistada (olenemata sellest, kas sisestasite numbri käsitsi või see on osa automaatblokeerimisfunktsioonist), heliseb telefon umbes pool sekundit, enne kui hr. Number sisse saab. Kui see on tehtud saadab see aga helistaja kõneposti ja jätab teate, mis annab teile teada, et see blokeeris numbri. Seejärel saate puudutada märguannet, et lugeda numbri kohta lisateavet, sealhulgas teiste kasutajate kommentaare kõne olemuse kohta. Korralik, eks?

 

Hr Number pakub ka SMS-i rämpsposti märguandeid. See ei saa SMS-i rämpsposti automaatselt blokeerida Androidi piirangute tõttu (mida me allpool käsitleme), kuid see võib teid teavitada ohtliku sõnumi saamisest. Selle funktsiooni lubamiseks minge tagasi seadetesse ja valige „Helistaja ID”.

Sealt saate lülitada valiku „Tekstsõnumite märguanded” ja kinnitada SMS-i luba. Sellest hetkest alates märgistatakse küsitavad tekstsõnumid. Olen kindel, et tegelikult mittevajadus keegi ütleb teile, kui sõnum on rämpspost, kuid see ei saa haiget teha.

Blokeerige kõned Google Voice'i abil

Kui olete Google Voice'i kasutaja, saate kõned oma Google Voice'i seadetes blokeerida. Google Voice esitab sõnumi, milles öeldakse, et number on lahti ühendatud, nii et see võib isegi lüüa teleturundajaid ja muid tüütuid helistajaid teid rämpspostiloenditest eemaldama.

Logige lihtsalt oma Google Voice'i kontole sisse veebis, leidke viimati helistaja, kelle soovite blokeerida, klõpsake linki Rohkem ja valige Blokeeri helistaja.

Märkus automaatse SMS-i blokeerimise kohta

Nagu ma varem mainisin, on kehtestatud teatud piirangud, mis ei luba ühelgi rakendusel sõnumeid blokeerida. Kui soovite automaatset SMS-i rämpsposti blokeerimist, on see siiski võimalik - peate lihtsalt loobuma oma lemmik SMS-rakendusest ja kasutama rakendust, millel on sisseehitatud blokeerimine. Nii et põhimõtteliselt on see kaubandus. Kui konkreetses SMS-rakenduses on asju, mis teile meeldivad, peate rämpsposti blokeerimise eest tõenäoliselt neist loobuma. See on nõme, aga elu ka.

Google Play kõige populaarsem rakendus näib olevat Truecaller, kuid selle tegemiseks on saadaval käputäis erinevaid utiliite. Kuna SMS-funktsioonide ja blokeerimisvõimaluste õige tasakaalu leidmine võib olla üsna subjektiivne, suunan teid lihtsalt õigesse suunda ja lasen teil valida selle, mis sobib teie jaoks kõige paremini.

Vaadake, kas teie vedaja saab aidata

Operaatoritel on võimalus blokeerida kõnesid, kuid see ei tee seda sageli lihtsaks. Nagu peaaegu iga teine ​​nende pakutav teenus, maksab see teile tõenäoliselt ka lisaraha. Mõni operaator võib aidata teil kõnesid blokeerida, kui teiega ühendust võtate, mõni võib teid suunata nende tasulistele teenustele ja mõni võib öelda, et see pole võimalik. See kõik on operaatoriti erinev, seega peate kontrollima oma operaatori veebisaiti või helistama neile ja küsima, milliseid teenuseid nad pakuvad.

Rämpsposti kõned on tüütud ja pealetükkivad, rääkimata sellest, et need raiskavad teie aega. Pettuslikud kõned võivad olla hirmutavad - sageli kõlavad need tõepoolest ametlikult, mis võib teadmatuse kasutajaid isiklikud andmed tegelikult üle anda (või mis veelgi hullem!). Õnneks on kõikjal olemas lahendused - kas soovite rämpsposti saatjad eemale hoida või blokeerite endise telefoni õhku laskmise (metafooriliselt, mitte sõna otseses mõttes; kahjuks pole selleks ühtegi rakendust).


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found