Ninite installib kõik teie Windowsi lemmikprogrammid korraga

Kui installite Windowsi puhta installi, on lemmikrakenduste uuesti installimine aeganõudev ja tüütu. Ninite installib teie lemmikrakendused ühe hoobiga, kui te minema jalutate ja teete midagi mõnusamat.

Ninite on lahe teenus, mille on loonud kaks San Franciscos asuvat programmeerijat ja kes usuvad, et tarkvara installimine ei tohiks vajada tööd. Seda on lihtne kasutada ja sellel on suur valik populaarseid vabavara ja avatud lähtekoodiga rakendusi. Valige lihtsalt rakendused, mille soovite installida, laadige alla kõik-ühes Ninite'i installer, seejärel kõndige minema ja tehke midagi lõbusat, kui see teeb kogu töö teie eest. Teenus installib tarkvara vaikeseadetega ja ütleb "ei" igale täiendavale tarkvarale (nt brauseri tööriistaribadele), millele installijad võivad proovida sisse logida. Ninite'i pole teie süsteemi isegi installitud, installimise alustamiseks kasutage lihtsalt eraldiseisvat käivitatavat faili protsess.

Ninite kasutamine

Minge saidile Ninite ja valige tarkvararakendused, mille soovite installida.

Kui olete oma valikud teinud, klõpsake loendi lõpus oleval nupul Hangi oma Ninite.

Laadige alla Ninite installifail.

Seejärel topeltklõpsake selle käivitamiseks.

Nüüd jalutage minema ja minge kohvikusse, võtke õlut, mängige mõnda Xboxi või mida iganes soovite teha, see on lõbusam kui hunniku programmide installimine. Teie valitud programmide allalaadimise ja installimise ajal kuvatakse edenemisekraan.

Tagasi jõudes näete valmis ekraani.

Näete töölauale ja menüüsse Start installitud programmide ikoone. Vaikimisi installimise teed ja sätted valitakse teie jaoks automaatselt, ilma et oleks vaja ühtegi jama. Nüüd saate oma lemmikrakenduste kasutamist nautida vähese vaevaga. See ei saa olla lihtsam, see on nii lihtne, et isegi vanaema saab selle ära tõmmata.

Ninite pakub isegi värskenduste kontrollimise programmi hinnaga 10 dollarit aastas, mis kontrollib perioodiliselt kõigi Ninite toetatud programmide värskendusi, nii et te ei pea kõike ise käsitsi värskendama.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found