Tõlke sisse- või väljalülitamine Chrome'is

Google Chrome võimaldab teil automaatselt tõlkida veebilehte, mis pole kirjutatud teie brauseri vaikekeeles. Nagu enamik veebitõlketarkvara, võib see olla veidi ebausaldusväärne. Kui te seda ei vaja või kui kasutate mõnda muud tõlketeenust, saate Chrome'i välja lülitada järgmiselt.

Tõlke sisse- või väljalülitamine

Esimene asi, mida soovite teha, on Chrome'i käivitamine, klõpsake menüüikooni ja seejärel valikut „Seaded”. Teise võimalusena võite tippidakroom: // seaded / otse aadressiribale.

Kui olete menüüs Seaded, kerige allapoole ja klõpsake nuppu „Täpsem”.

Kerige veel natuke allapoole, kuni näete pealkirja Keeled, seejärel klõpsake nuppu „Keel”.

Vaikimisi on Chrome tõlkimine lubatud. Kui soovite selle funktsiooni keelata, klõpsake lülitusnuppu väljalülitatud asendisse. Kui jätkate tõlkefunktsiooni kasutamist, ärge tehke midagi.

Kui navigeerite saidile, mille Chrome on automaatselt tõlkinud, kuvatakse omnikastikeses Google'i tõlke ikoon. Saidi või keelespetsiifiliste valikute jaoks pakutava valiku vaatamiseks klõpsake ikooni Tõlgi.

Siit saate lehe algkeelde tõlkimiseks valida käsu „Kuva originaal” või klõpsata rippmenüül „Valikud” mõne muu valiku jaoks, näiteks lasta keelel alati tõlkida, mitte kunagi keelt tõlkida. või ei tõlgita kunagi praegust saiti. Samuti saate muuta keeleseadeid.

Kui teie brauserisse on lisatud mitu keelt, pakub Chrome tavaliselt veebilehtede tõlkimist teie brauseri põhikeelde. Vaikimisi on Chrome täiendavalt lisatud keelte tõlkimine välja lülitatud, kuid kui soovite, et ka Chrome käitleks neid keeli, klõpsake keele kõrval rohkem (kolm punkti keele kõrval) ja märkige ruut „Paku lehtede tõlkimist selles keel ”seade. See võimaldab Chrome'il tulevikus teie jaoks konkreetseid keeli tõlkida.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found