Kuidas oma Windowsi või Androidi ekraani Windows 10 arvutisse üle kanda

Windows 10 aastapäevauuendus toob huvitava uue funktsiooni: mis tahes arvuti võib nüüd toimida Miracasti traadita vastuvõtjana, mis võimaldab teil ekraani vaadata mõnest teisest Windowsi arvutist, Androidi nutitelefonist või tahvelarvutist või Windowsi telefonist.

Kuidas muuta arvuti Miracasti vastuvõtjaks

SEOTUD:Mis on Miracast ja miks ma peaksin sellest hoolima?

Oma arvuti muutmiseks Miracasti vastuvõtjaks avage lihtsalt Windows 10 menüü Start ja avage rakendus „Ühenda”. Kui te seda rakendust ei näe, peate üle minema aastapäeva värskendusele.

Kui rakendus on avatud, näete teadet, et teie arvuti on nüüd traadita ühenduse loomiseks valmis. See on kõik. Te ei pea segama tulemüüri ega võrguserveri seadeid. Avage rakendus alati, kui soovite ülekannet teha.

Enamikus arvutites näete tõenäoliselt teadet „Sellel seadmel võib olla probleeme teie sisu kuvamisega, kuna selle riistvara pole spetsiaalselt traadita projektsiooniks mõeldud”. Rakendus töötab endiselt, kuid tõenäoliselt töötaks see paremini, kui arvuti riist- ja riistvaradraiverid oleksid spetsiaalselt loodud töötama traadita projektsiooni jaoks.

Kuidas teisest Windows 10 arvutist üle kanda

Ühenduse loomiseks teisest arvutist, milles töötab Windows 10, minge jaotises Seaded> Kuva selles arvutis ja valige „Ühenda traadita ekraaniga”. See seade peaks olema samas kohas telefonis, kus töötab Windows 10 Mobile.

Rakendust Connect käitav arvuti peaks ilmuma loendisse. Ühendamiseks klõpsake või puudutage seda.

Pärast ühenduse loomist näete veel mõnda seadet. Luba „Luba sisend selle ekraaniga ühendatud klaviatuurilt või hiirelt” ja vastuvõtjana töötav arvuti saab arvutiga suhelda rakenduse Connect kaudu.

Projektirežiimi muutmiseks valige “Change projection mode”. Vaikimisi toimib see duplikaatrežiimis ja dubleerib teie ekraani sisu. Selle asemel võite laiendada ekraani ja käsitleda kaugekraani teise kuvarina või kasutada ainult teist ekraani.

Ükskõik millise valiku teete, saate täisekraanirežiimi lubada, klõpsates akna tiitliribal nupul „täisekraan”.

Android-seadmest ülekandmine

SEOTUD:Kuidas kasutada Miracasti ekraani peegeldamist Windowsist või Androidist

Android-seadmest ühenduse loomiseks võite kasutada sisseehitatud Cast-funktsiooni ... seni, kuni teie telefon seda toetab. See on Android, nii et asjad pole alati lihtsad. Teie tootja võib Miracasti tuge teie telefoni või tahvelarvutisse lisada või mitte. Tegelikult on isegi Google eemaldanud oma uusimatelt Nexuse seadmetelt Miracasti toe. Kuid kui teie seade toetab Miracasti, peaks see toimima.

Androidis ülekandmiseks minge jaotisse Seaded> Kuva> Ülekandmine. Puudutage menüünuppu ja aktiveerige märkeruut „Luba traadita ekraan”. Kui teil on rakendus Connect avatud, peaksite oma arvutit siin loendis kuvama. Puudutage ekraanil arvutit ja see hakkab koheselt projitseerima.

Kas te ei näe siin valikut? Teie telefoni või tahvelarvuti tootja võib olla pannud selle muusse kohta. Lisateabe saamiseks vaadake, kuidas Miracasti oma konkreetses seadmes kasutada.

Rakendust Seaded peetakse turvalisuse huvides siiski kaitstud sisuks, seega peate enne Android-seadme ekraani kuvamise kuvamist rakenduses Connect lahkuma rakendusest Seaded. Seni näete rakenduses Connect lihtsalt musta ekraani.

Rakendus Connect loob märguanded selle kohta, et leiate tegevuskeskuse. Näiteks kui ühendasime Android-seadme, nägime sõnumit, mis ütles, et kaitstud sisu ei saa kuvada ja et me ei saa oma arvuti hiirt Android-seadme ekraani juhtimiseks kasutada.

Projekteerimise lõpetamiseks sulgege lihtsalt kaugekraani vastuvõtva arvuti aken Connect või lõpetage sellega kaugeleulatuva seadme kaugekraaniühendus.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found