Mis on: tühi ja kuidas selle eemaldada?

Kui näete oma veebibrauseri aadressiribal teksti „about: blank”, vaatate veebibrauserisse sisseehitatud tühja lehte. See on Google Chrome'i, Mozilla Firefoxi, Apple Safari, Microsoft Edge'i, Internet Exploreri ja muude brauserite osa.

Selles pole midagi valesti: tühi. Paljud inimesed otsustavad kasutada avalehena umbes: tühi, tagades, et nende veebibrauser avaneb alati tühja valge ekraaniga. Kui teie veebibrauser avaneb alati umbes: tühi ja see teile ei meeldi, näitame teile, kuidas seda vältida.

Mis on: tühi?

See on teie veebibrauserisse sisseehitatud tühi leht. Aadressi osa „about:” käsib brauseril näidata sisemisi sisseehitatud veebilehti. Näiteks saate Chrome'is sisestada umbes: seaded aadressiribale, et avada leht Seaded või umbes: allalaadimised Chrome'i failide allalaadimiste loendi vaatamiseks.

Kui tippite aadressiribale umbes: blank ja vajutate sisestusklahvi Enter, laadib teie veebibrauser tühja lehe, millel pole midagi. See leht pole Internetist - see on sisse ehitatud teie veebibrauserisse.

Miks on umbes: tühi Kasulik?

Paljud inimesed kasutavad oma avalehena umbes: tühi. See annab teile tühja lehe iga kord, kui brauseri avate.

Selle saavutamiseks peate vaid sisenema oma brauseri seadetesse ja käskima sellel avada mõne teise veebilehe asemel "about: blank".

Veebibrauserid võivad avada ka tühja umbes: tühja lehe, kui nad käivitavad ja ei tea, mida veel kuvada. Brauser peab lõppude lõpuks alati midagi kuvama ja umbes: blank on tühja lehe kuvamise viis.

Kas see on viirus või pahavara?

About: tühi leht ei ole pahavara ega midagi ohtlikku. Kui tunnete siiski muret, et teie arvutis võib olla pahavara, soovitame skannida valitud pahavaratõrjeprogrammiga.

Meile meeldivad Malwarebytes ja soovitame sellega oma arvutile skannida. Tasuta versioon võimaldab käsitsi skannida ja pahavara eemaldada. Tasuline Premium versioon lisab lihtsalt automaatse taustskaneerimise. Malwarebytes toetab nii Windowsi kui ka Maci.

SEOTUD:Mis on parim viirusetõrje Windows 10 jaoks? (Kas Windows Defender on piisavalt hea?)

Kuidas vabaneda: tühi?

Te ei saa tegelikult lahti saada ega eemaldada: tühi. See on osa teie veebibrauserist ja see on alati seal kapoti all. Kuid te ei pea seda enam kunagi nägema, kui te seda ei soovi.

Kui näete veebibrauseri avamisel alati: about: blank ja soovite oma brauseri uut vahelehte või mõnda muud veebileht näha, peate muudma vaid oma veebibrauseri avalehte.

Google Chrome'is avage menüü> Seaded. Kerige jaotiseni „Käivitamisel” ja valige käsk „Ava uue vahelehe leht” või kustutage käivitamisel avanevatelt veebilehtedelt umbes: tühi ja valige oma lemmikveebileht.

Klõpsake Mozilla Firefoxis menüüd> Valikud> Avaleht. Uute akende ja uute vahelehtede jaoks valige soovitud avaleht. Veenduge, et siin pole valitud „about: blank” või „Blank Page”.

Maci Apple Safaris klõpsake Safari> Eelistused> Üldine. Eemaldage jaotises Koduleht „about: blank” ja sisestage soovitud avaleht.

Klõpsake Microsofti uues Chromiumi põhises brauseris menüüd> Seaded> Käivitamisel. Valige leht „Ava uus vaheleht” või eemaldage leht: about blank tühjadest lehtedest. Edge avaneb selle käivitamisel.

Internet Exploreris saate seda muuta Interneti-suvandite aknas. (Muidugi ei tohiks te enam Internet Explorerit kasutada. Isegi Microsoft soovitab teil IE maha jätta. Kuid see võib siiski olla vajalik mõne vana ärirakenduse ja muu pärandtarkvara jaoks.)

Klõpsake hammasratta kujulist menüünuppu ja valige „Interneti-suvandid”. Eemaldage paani Üldine ülaosas asuvalt avalehe kastilt „about: blank”. Sisestage soovitud avalehe aadress.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found