Kuidas peegeldada oma iPhone'i või iPadi ekraani oma Windowsi arvutis

AirPlay abil saate peegeldada oma iPhone'i või iPadi ekraani Macis või Apple TV-s. Aga mis siis, kui teil on Windowsi arvuti? Näitame teile selle hõlbustamiseks tasuta tööriista.

SEOTUD:Kuidas peegeldada Apple TV-s Maci, iPhone'i või iPadi ekraani

LonelyScreen on tasuta hõlpsasti kasutatav AirPlay-vastuvõtja, mille installite oma arvutisse. Saate oma iPhone'ist või iPadist midagi saata oma Windowsi arvutiekraanile nagu Apple TV, ja te ei pea iOS-i seadmesse midagi installima.

Alustuseks laadige lihtsalt alla LonelyScreen ja installige see oma Windowsi arvutisse.

Kui kasutate Windowsi tulemüüri, võite saada LonelyScreeni installimise ajal märguande, mis näitab, et Windowsi tulemüür on mõned funktsioonid blokeerinud. Määrake, mis tüüpi võrkudes soovite LonelyScreenil suhelda. Pange tähele, et avalikke võrke pole soovitatav kasutada, kuna need pole eriti turvalised.

LonelyScreen töötab pärast installimist automaatselt, nii et samal ajal näete ülaltoodud Windowsi turvahoiatuste dialoogiboksi, näete ka LonelyScreeni peaaknas teadet tulemüüri blokeerimise kohta LonelyScreen. Klõpsake nuppu "Paranda (administraator)".

Kuvatakse dialoogiboks Kasutajakonto kontroll. Klõpsake nuppu „Jah”, et LonelyScreen saaks teavet vastu võtta.

Kui LonelyScreen töötab ja on tulemüüris blokeeritud, kuvatakse põhiekraan. Vastuvõtja nimi on vaikimisi “LonelyScreen”. See nimi kuvatakse teie iOS-i seadmes AirPlay-vastuvõtjana, millele saate teavet peegeldada.

Vastuvõtja nime muutmiseks liigutage hiir nime kohal ja klõpsake sellel.

Sisestage vastuvõtjale uus nimi ja klõpsake nuppu „Salvesta“.

Nüüd seadistate oma iOS-i seadme arvutisse teabe saatmiseks. Selleks peab LonelyScreen töötama ja olema ühendatud sama WiFi-võrguga nagu teie iOS-seade. LonelyScreeni saab minimeerida, kuid ärge väljuge programmist.

Juhtimiskeskusesse pääsemiseks pühkige oma iOS-i seadme alt üles.

Kui AirPlay-vastuvõtja on aktiivne ja teie iOS-seade seda näeb, on AirPlay saadaval juhtimiskeskuses. Puudutage seda.

“LonelyScreen” või mis tahes muu nimi, mille olete määranud LonelyScreeni vastuvõtjale, kuvatakse ekraanil AirPlay. Selle valimiseks puudutage seda.

IOS-seadme peegeldamise alustamiseks toksake kuvataval liuguril nuppu „Peegeldamine”.

Liuguri Peegel peegeldamine muutub roheliseks, mis näitab, et teie iOS-seadme ekraan peegeldub teie arvutis. Puudutage valikut „Valmis”.

Teid tagastatakse juhtimiskeskusesse. Pange tähele, et LonelyScreen AirPlay vastuvõtja nimi kuvatakse nüüd juhtimiskeskuses. Juhtimiskeskuse sulgemiseks puudutage ülaosas allanoolt.

Nüüd, mida iganes te oma iOS-seadmes teete, kuvatakse aknas LonelyScreen AirPlay Receiver, sealhulgas muusika ja videod. Võite laiendada LonelyScreeni akent, et muuta iOS-seadme sisu arvuti ekraanil suuremaks.

IOS-i seadme arvutisse peegeldamise peatamiseks sulgege LonelyScreen, klõpsates LonelyScreeni akna paremas ülanurgas oleval hammasratta nupul. Teie arvutit ei kuvata enam teie iOS-i seadmete AirPlay seadetes.

Nagu me varem mainisime, saate Apple TV abil oma iOS-i seadme või Maci teleriga peegeldada. Kuid kui teil pole Apple TV-d, saate Google Chromecasti abil ka kõike arvutist telerisse peegeldada. Samuti saate siit lugeda rohkem AirPlay ja muude traadita kuvamise standardite kohta.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found