Kuidas teisendada PowerPointi Wordiks ja muuta see muudetavaks

Mõnikord soovite oma publikule esitlusmaterjale jagada. Saate neid printida Microsoft PowerPointi kaudu, kuid Wordi dokumendiks teisendamine võimaldab teil asjade sirvimiseks kasutada Wordi rikkalikku vormindamise tööriistakomplekti.

Avage PowerPointi fail, minge vahekaardile „Fail” ja valige seejärel küljeribalt „Ekspordi”.

Valige menüüs Eksport käsk „Loo jaotusmaterjale”.

Parempoolsesse serva kuvatakse mõned täpipunktid koos kasuliku teabega selle kohta, mida saate jaotusmaterjalidega teha.

  • Pange slaidid ja märkused Wordi dokumenti
  • Redigeerige ja vormindage Wordis sisu
  • Automaatselt värskendage slaidide jaotusmaterjali, kui esitlus muutub

Jätkake ja valige täppide alt nupp „Loo jaotusmaterjale”.

Ilmub aken „Saada Microsoft Wordile” koos mitme erineva lehe paigutusvalikuga. Valige endale sobivam. Selles näites valime valiku „Tühjad read slaidide all”. Kui olete valmis, klõpsake nuppu „OK”.

Märge: Kui soovite, et Wordi dokumendi slaidide sisu värskendataks algse PowerPointi esitluse redigeerimisel, valige suvand Kleebi link.

Kui klõpsate nupul „OK”, avaneb esitlus automaatselt uues Wordi dokumendis. Slaidide sisu muutmiseks lihtsalt topeltklõpsake slaidil ja alustage muutmist!

Kui valisite valiku „Tühjad jooned slaidi all”, on iga slaidi alla märkmete jätmiseks palju ruumi. Kui teil on PowerPointi versioonis juba märkmeid ja olete vastava küljenduse valinud, kuvatakse need jaotuses.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found