AirDrop Androidile: kuidas kasutada rakendust Android Near Share

Läheduses olev jagamine on vastus Apple'i AirDropile, mida Androidi kasutajad on oodanud: universaalne meetod linkide, fotode ja failide jagamiseks seadmete vahel. Selle seadistamiseks ja jagamise alustamiseks toimige järgmiselt.

Seal on palju rakendusi, mille abil saate Androidis asju jagada. Probleem on selles, et saaja peab kasutama sama rakendust. Läheduses olev jagamine on nagu AirDrop iPhone'is, iPadis ja Macis. See on sisse ehitatud (peaaegu) kõikidesse Android-seadmetesse ja eraldi rakendust pole vaja alla laadida.

SEOTUD:Mis on Androidi lähedal jagamine ja kas see töötab nagu AirDrop?

Funktsioon Läheduses olev ühildub kõigi Android 6.0+ seadmetega. Google Pixeli ja Samsungi seadmed on esimesed, kes selle said. See funktsioon küpsetatakse telefonidesse Google Play teenuste kaudu, mis on Android-seadmete komponent, mis tarnitakse koos Google Play poega. Alustuseks veenduge, et Play teenused oleksid ajakohased.

Kontrollige, kas teil on läheduses jagamist

Avage oma Android-seadmes Google ja otsige fraasi „Google Play Services”. Puudutage jaotises „Rakendused” tulemust „Google Play teenused”.

See viib teid rakenduse Play poe kirjesse. Puudutage nuppu „Värskenda”, kui seda näete.

Järgmisena avage oma Android-telefoni menüü „Seaded”. Võite ekraani ülaosast alla pühkida ja puudutada ikooni „Gear” või avada avakuval rakenduste loendi ja leida rakenduse „Seaded”. Valige sealt valik „Google”.

Kerige alla, valige „Seadme ühendused” ja otsige üles jaotis „Läheduses olev jagamine”.

Kui loendis on jaotis „Läheduses asuv jagamine”, võime selle seadistamise juurde minna.

Seadistage Android Near Sharing

Avage oma Android-telefoni menüü Seaded. Võite ekraani ülaosast alla pühkida ja puudutada ikooni „Gear” või leida pärast avakuval üles pühkimist rakenduse Seaded rakenduse Seaded. Puudutage sealt valikut „Google”.

Valige jaotised Seadme ühendused> Jaga läheduses.

Läheduses jagamise lubamiseks lülitage ekraani ülaosas asuv lüliti sisse (kui see pole veel tehtud).

Puudutage valikut „Seadme nimi”, et anda Android-telefonitorule uus nimi.

Nüüd saate privaatsusseadete kohandamiseks valida „Seadme nähtavus”.

Valida saab kolme nähtavuse valiku vahel.

  • Kõik kontaktid: Kõik teie läheduses oleva jagamise kontaktid näevad teie seadet. Kui näete funktsiooni Läheduses jagamine avatud, näete kõiki läheduses olevaid seadmeid.
  • Mõned kontaktid: Teie valite, millised kontaktid teie seadet näevad. Kui näete funktsiooni Läheduses jagamine avatud, näete kõiki läheduses olevaid seadmeid.
  • Peidetud: Keegi ei näe teie seadet. Kui näete funktsiooni Läheduses jagamine avatud, näete kõiki läheduses olevaid seadmeid.

„Kõik kontaktid” ja „Peidetud” ei vaja täiendavat seadistamist.

Kui kasutate funktsiooni „Mõned kontaktid”, peate kontaktid individuaalselt valima. Kerige allapoole ja puudutage kontakti kõrval olevat lülitit, et nad saaksid teie seadet näha.

Minge tagasi eelmisele ekraanile, kus teie seadme nähtavuse valikud on tehtud.

Puudutage valikut „Andmed” ja valige oma vajadustele vastav andmekasutusvalik. Pärast valiku tegemist puudutage käsku „Värskenda” või „Tühista”.

Kasutage Androidi funktsiooni Läheduses jagamine

Nüüd olete valmis teenusega Läheduses jagamine midagi jagama. Esiteks peate leidma vastuvõtva seadme, millel on ka funktsioon Läheduses olev jagamine, ekraan on sisse lülitatud ning Bluetooth ja asukohateenused lubatud.

Läheduses jagamise saab algatada mitmest erinevast kohast. Selle näite puhul proovime linki jagada.

Avage oma Android-telefonis mis tahes veebibrauser, näiteks Chrome, ja puudutage kolme punktiga menüüikooni.

Järgmisena valige nupp „Jaga”.

See avab rakendused / otseteed, mida saate jagada. Leidke loendist jaotis Läheduses ja puudutage seda.

Sõltuvalt teie seadmest ja jagatavast üksusest võib läheduses asuv jagamine ilmuda ka otseteena, nagu allpool pildil.

Läheduses asuv jagamine hakkab läheduses olevaid seadmeid otsima.

Vastuvõttev seade saab märguande „Jaga seade läheduses”. Seejärel saab saaja puudutada märguannet, et see saatjale nähtavaks saaks.

Kui vastuvõttev seade on nähtav, kuvatakse see saatvas seadmes. Valige see loendist.

Vastuvõtval seadmel palutakse nüüd sissetulev üksus „Aktsepteerida” või „Keelduda”, mis antud juhul on link, mida on näha ekraani ülaosas.

See on kõik! Link on saadetud.

Lingid on üks näide, kuid protsess on täpselt sama ka fotode ja failide jagamisel. Funktsiooni kasutamiseks leidke jagamismenüüst lihtsalt jaotis „Läheduses olev jagamine”. Vastuvõtu lõpus palutakse teil alati nähtavaks saada ja kinnitada sisu vastuvõtmine.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found