Kas saate FaceTime'i kasutada Windowsis?

Apple'i Facetime videokõned on võib-olla üks nende kõige enam kasutatavatest funktsioonidest. See võimaldab iPhone'i, iPadi ja Maciga inimestel üksteisega hõlpsalt videokõnesid teha. Windowsis ei saa Facetime'i kõnesid teha, kuid videokõnede tegemiseks on mitmeid muid võimalusi - isegi iPhone'i kasutajatele.

Ei, Windowsis pole Facetime'i ja tõenäoliselt pole see niipea. Facetime on patenteeritud standard ja see pole lihtsalt saadaval väljaspool Apple'i ökosüsteemi. Seega, kui lootsite kasutada Facetime'i oma ema arvutist Windowsi arvutist helistamiseks, pole teil õnne. Siiski on mitmeid suurepäraseid videokõnede alternatiive, mis Windowsis töötavad.

Siin on mitu, mis on saadaval Windowsis, macOS-is, Androidis ja iOS-is, nii et näoaja saate peaaegu kõigiga. Paar on saadaval isegi Linuxi jaoks.

  • Skype: Microsofti omanduses olev Skype oli üks esimesi videokõnede rakendusi, mis sai peavooluks. Sellest ajast alates on see ainult paremaks läinud. Skype on saadaval Windowsile, macOS-ile, iOS-ile, Linuxile ja Androidile.
  • Hangouts: Google Hangouts võimaldab mitte ainult videokõnesid teha, vaid ka mitme inimesega täieliku videokonverentsi. IOS-ile ja Android-ile on spetsiaalsed Hangouti rakendused ja see on kõigile veebikasutajatele saadaval nende veebibrauseri kaudu.
  • Facebook Messenger: Kas teadsite, et saate videokõnesid teha Facebook Messengeri abil? Saate ja saate seda funktsiooni kasutada peaaegu igas operatsioonisüsteemis. IOS-ile ja Androidile on spetsiaalsed Messengeri rakendused, kuid saate Messengeri kasutada ka otse oma töölaua veebibrauseris, et teha videokõnesid Windowsist, MacOS-ist või Linuxist.
  • Viber: Viber on funktsiooniderikas rakendus, mida saate kasutada videokõnede jaoks ja mitmel muul eesmärgil. Sellel on miljoneid kasutajaid kogu maailmas ja see on saadaval erinevatele platvormidele nagu iOS, Android, Windows, macOS ja Linux.

Jah, peate tegema täiendava sammu veendumaks, et inimestel, kellele soovite helistada, on installitud õige rakendus. Kuid kui see on tehtud, saate videokõnesid teha peaaegu kõigile. Pole tähtis, kas nad kasutavad Windowsi, iOS-i, Android-i, macOS-i või isegi Linuxi.

SEOTUD:Parimad viisid tasuta konverentskõnesid teha

Pildikrediit: Rocketclips, Inc./Shutterstock


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found