Kuidas keelata Bing Windows 10 Start-menüüs

Windows 10 saadab vaikimisi kõik, mida otsite menüüst Start, oma serveritesse, et anda teile tulemusi Bingi otsingu kohta - seega veenduge parem, et te ei kirjutaks oma arvuti menüüsse Start midagi privaatset. Või võite lihtsalt keelata Bingi integratsiooni menüüs Start.

Uuenda: Meil ​​on nüüd lahendus, mis töötab Windows 10 mai 2020 värskenduses. Meie kogemuste kohaselt keelab see ka Microsofti serva reklaamid, mis ilmuvad siis, kui otsite Chrome'i Windows 10 menüüs Start.

Väärib märkimist, et Androidi vaikeotsing ja isegi iOS saadavad teie otsingutulemused ka oma serveritesse, et proovida asjakohasemaid tulemusi saada - kuid kuidagi tundub teisiti, kui olete oma maja personaalarvutis ja proovite oma isiklikke faile otsida .

Meil on kindlasti hea meel, et need hõlmasid viisi veebiintegratsiooni hõlpsaks keelamiseks - tasub lihtsalt märkida, et kui soovite kasutada Cortanat, pole teil valikut, kas menüü Start kasutab Bingi, nii et Veebi integreerimise keelamiseks peate Cortana keelama.

Kuidas keelata Bing menüüs Start Windows 10 mai 2020 värskenduses

Alates Windows 10 mai 2020 värskendusest on uus valik, mis kontrollib seda valikut. Menüüs Start veebiotsingute keelamiseks peate Windowsi registrit muutma.

Siin on meie tavaline hoiatus: registriredaktor on võimas tööriist ja vale muudatuse tegemine võib muuta teie süsteemi ebastabiilseks või isegi mittetoimivaks. See on otsene muudatus ja kui järgite juhiseid, peaksite kõik korras olema. Aga kui te pole seda kunagi varem kasutanud, kaaluge registriredaktori kasutamise kohta. Enne muudatuste tegemist soovitame alati varundada oma registri (ja arvuti).

Alustamiseks avage registriredaktor, klõpsates nuppu Start ja tippides „regedit”. Topeltklõpsake kuvataval otseteel „Registriredaktor” (või vajutage sisestusklahvi) ja klõpsake UAC-i viipil nuppu „Jah”.

Vasakul paanil navigeerige järgmisele klahvile. Järgmise aadressi saate ka registriredaktori aadressiribale kopeerida ja vajutada sisestusklahvi:

Arvuti \ HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows \ Explorer

Looge uus DWORD-väärtus, paremklõpsates parempoolsel paanil tühja koha peal ja osutades suvandile Uus> DWORD (32-bitine) väärtus.

Pange väärtusele nimi „DisableSearchBoxSuggestions”. Topeltklõpsake seda ja määrake selle väärtusandmeteks „1”.

Muudatuse jõustumiseks peate oma arvuti taaskäivitama, välja logima ja uuesti sisse logima või vähemalt taaskäivitama Windows Exploreri.

Laadige alla meie ühe klõpsuga registrimuudatus 2020. aasta mai värskenduse jaoks

Kui teil pole mugav registri muudatusi ise teha, oleme loonud kaks allalaaditavat faili, mida saate kasutada. Üks fail keelab menüüs Start veebiotsingu ja teine ​​fail lubab veebiotsingud uuesti. Mõlemad on lisatud järgmisesse ZIP-faili ja mõlemad lihtsalt toimivad, muutes väärtusi, mida näitasime, kuidas eespool muuta. Topeltklõpsake soovitud ja klõpsake viipade kaudu.

Laadige alla menüü Start Start häkkides keelake Bing

Kuidas keelata Bingi integreerimine menüüs Start, vanal viisil

Märge: Need juhised kehtivad Windows 10 vanemate versioonide kohta, sealhulgas novembri 2019 värskendus, mai 2019 värskendus ja 2018. aasta oktoobri värskendus.

Alustuseks avage registriredaktor, avades menüü Start, tippides regedit ja vajutades sisestusklahvi Enter. Registriredaktoris liikuge järgmise võtme juurde vasakpoolsel külgribal:

HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Search

Paremklõpsake ikooni Otsi ja valige Uus> DWORD (32-bitine) väärtus. Nimetage uus väärtus BingSearchEnabled.

Topeltklõpsake uut BingSearchEnabled väärtus selle omaduste dialoogi avamiseks. Lahtris „Väärtusandmed” olev number peaks olema juba 0 - veenduge, et see oleks ikkagi 0. Jätkamiseks klõpsake nuppu OK.

Allpool BingSearchEnabled, peaksite nägemaCortanaConsent. Topeltklõpsake seda väärtust, et avada selle omaduste dialoog. Muutke selle kast „Väärtusandmed” väärtuseks „0”.

Kui te ei näe CortanaConsent, looge see samade toimingutega, mida kasutasite loomiselBingSearchEnabled.

Saate registriredaktori kohe sulgeda. Kui otsite menüüst Start, peaksite nüüd nägema ainult kohalikke tulemusi. Kui muudatus ei jõustu kohe, taaskäivitage arvuti.

Kui soovite veebiotsingu tulemusi tagasi saada, peate vaid avama registriredaktori ja muutma BingSearchEnabled ja CortanaConsent väärtused tagasi väärtusele 1.

Selle asemel saate käivitada ka selle registrimurdmise. Muudatus peaks toimuma kohe - kui seda pole ja näete endiselt menüüs Start Bingi tulemusi, taaskäivitage arvuti.

Laadige alla veebiotsingu failide alistamine (ainult Windows 10 vanemad versioonid)

Kuidas keelata Bing menüüs Start, tõesti vanal viisil

Uuenda: Microsoft eemaldas selle lihtsa graafilise valiku Windows 10 aastapäeva värskendusest. Isegi kui lülitate Cortana registri või rühmapoliitika näpuga välja, ei keela Windows 10 menüüs Start veebiotsinguid. Soovi korral võite aga panna menüü Start otsima Bingi asemel Google'ist.

SEOTUD:Kuidas teha Cortana otsingut Google'i ja Chrome'i abil Bingi ja Edge'i asemel

Õnneks on Bingi keelamine tõesti lihtne ja peate lihtsalt pääsema Cortana otsingu seadete ekraanile - lihtsaim viis seda teha on tippida menüüsse Start „cortana seaded” ja valida üksus „Cortana ja otsingu seaded” .

See avab seadedialoogi, mis näeb välja erinevalt, sõltuvalt sellest, kas olete Cortana juba keelanud või mitte.

Kui soovite Bingi integreerimise keelata, peate ka Cortana keelama - nii et keerake see lüliti olekusse Väljas.

Nüüd, kui olete Cortana keelanud, muutub ülejäänud dialoogiaken ja näete suvandit „Otsige võrgus ja lisage veebitulemused“, mille soovite ka keelata - nii keelate Bingi tegelikult menüüst Start.

Ja nüüd, kui midagi otsite, otsib see ainult teie arvutit.

Pange tähele, kui puhas see nüüd on - ja tekstis „Veebist otsimine” on kirjas „Otsi minu asju”.

Pange tähele, et kui soovite tegumiribal otsinguvälja keelata, peate sellel paremklõpsama ja valima suvandi Peidetud.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found