Kuidas oma nutitelefoniga PlayStation 4 juhtida

Sony ametlik PlayStationi rakendus, mis on saadaval nii Android-telefonidele kui ka iPhone'idele, võimaldab teil PS4-d kaugjuhtida. Kasutage seda taasesituspuldi või klaviatuurina kiireks kirjutamiseks, tuginedes PS4 kontrollerile ja teleri klaviatuurile.

Kui Nintendo otsustas puutetundliku ekraaniga mängupuldiga komplekteerida kogu kontrolleri, siis nii Sony kui ka Microsoft on nutitelefoni rakendusega lisanud keskkonna „teine ​​ekraan“. See ei ole integreeritud otseselt nii paljude mängude hulka, kuid on siiski kasulik funktsioon.

Esimene samm: hankige rakendus

Nende funktsioonide jaoks on vaja Sony ametlikku PlayStationi rakendust, mis on saadaval Apple'i App Store'ist ja Google Playst. Kui rakendus oli algselt loodud iPhone'ide ja Android-nutitelefonide jaoks, siis nüüd töötab see ka iPadides ja Android-tahvelarvutites.

Installige rakendus eelistatud seadmesse ja käivitage see. Logige sisse sama PlayStation Network'i kontoga, millega logisite sisse oma PS4-le.

Teine etapp: ühendage oma PS4-ga

Teise ekraani funktsioonide kasutamiseks puudutage rakenduses ikooni „Ühenda PS4-ga” ja puudutage valikut „Teine ekraan”. Eeldades, et teie nutitelefon ja PlayStation 4 on samas võrgus, peaks teie telefon teie PS4 automaatselt üles leidma. Puudutage seda ühenduse loomiseks. Kui te ei näe PS4-d, veenduge, et mõlemad seadmed oleksid samas võrgus.

Kui olete seda teinud, palutakse teil minna PS4-i menüüs Seaded> PlayStationi rakenduse ühenduse seaded> Lisa seade. Näete siin kuvatavat koodi. Sisestage kood rakendusse, et oma nutitelefon PS4-ga registreerida. PS4 ekraanil Seaded> PlayStation App Connection Settings kuvatakse ühendatud seadmete loend ja saate need soovi korral tulevikus eemaldada.

Kui olete lõpetanud, näete, et teie PS4 on nüüd ühendatud, kui puudutate valikut Ühenda PS4-ga> Teine ekraan. See ekraan annab teile ka toitenupu, mis võimaldab teil PS4 kiiresti puhkeolekusse viia.

Kolmas etapp: kasutage nutitelefoni kaugjuhtimispuldina

Nutitelefoni kasutamiseks PS4 kaugjuhtimispuldina puudutage valikuid Ühenda PS4-ga> Teine ekraan ja seejärel PS4 nime all olevat nuppu „Teine ekraan”. Ekraani ülaosas näete nelja ikooniga kaugekraani.

SEOTUD:Kuidas ühendada hiir ja klaviatuur PlayStation 4-ga

Esimene ikoon võimaldab teil rakendust kasutada mängu teise ekraanina, kui mäng seda toetab. Teine ikoon võimaldab teil konsooli menüüdes navigeerimiseks oma telefoni pühkida ja puudutada. Kolmas ikoon annab teile nutitelefoni klaviatuuri, mis võimaldab teil tekstiväljadele kiiresti sisestada. Neljas ikoon võimaldab teil mängude edastamise ajal vaadata vaatajate kommentaare.

Kui leiate, et soovite PS4-le kirjutamiseks mugavamat klaviatuuri, ilma et peaksite enne nutitelefoni lukust lahti tegema, pidage meeles, et saate juhtmeta ühendada füüsilise Bluetooth-klaviatuuri ja hiire oma konsooliga.

Mõni mäng võimaldab teil vaadata kaardi või inventari ekraani, kasutades selle rakenduse funktsiooni „teine ​​ekraan”, kuid enamik mänge pole selle funktsiooni rakendamisega vaeva näinud. Kui mäng seda funktsiooni ei toeta, näete vasakult ikooni esimese ikooni puudutamisel teadet „See ekraan pole praegu kasutusel”.

Kasutage muid PlayStationi funktsioone, isegi Interneti kaudu

Ülejäänud rakendus pakub mitmesuguseid muid kasulikke funktsioone. Need funktsioonid põhinevad ühendusel Sony PlayStation Network'i serveritega, nii et need töötavad kõikjalt - isegi kui teie PlayStation 4 pole sisse lülitatud.

Põhiekraanil kuvatakse teie voog „Mis on uut”, reaalajas mängude voogedastused, sõprade loend, märguanded ja muud sotsiaalsed funktsioonid, millele tavaliselt pääseb juurde ainult konsooli kaudu.

Puudutage valikut „Sõnumid” ja teid suunatakse Apple App Store’ist või Google Playst alla laadima eraldi PlayStation Messages’i rakendus, mis võimaldab teil sõnumeid saata ja vastu võtta sama PlayStationi sõnumsideteenusega, mida kasutaksite oma PS4-l.

Puudutage nuppu „Salvesta” ja teid suunatakse telefoni PlayStation Store'i, mis võimaldab teil telefonis mänge, demosid, filme ja telesaateid sirvida ning neid osta. Vaikerežiimi vaikesätetega ärkab PlayStation 4 automaatselt üles ja laadib teie ostetud mängud alla ning läheb siis uuesti puhkerežiimi. Nad peaksid olema valmis mängimiseks, kui naasete konsooli.

Puudutage menüünuppu oma profiiliikooni kõrval ja näete menüüd, kus on rohkem linke, mis võimaldavad teil oma profiili ja karikaid kiiresti vaadata või sooduskoode lunastada. See funktsioon võimaldab teil kiiresti oma telefoni kaameraga koode skannida või telefoni klaviatuuriga sisestada, säästes nende PS4 kontrolleriga sisestamise vaeva.

Sony rakendus pakub mitmesuguseid kasulikke funktsioone, kuigi see pole kindlasti hädavajalik. Ainult käputäis mänge on häirinud oma rakenduse kasutamist teise ekraaniga funktsioonide rakendamisel ja arendajad on aeg-ajalt otsustanud luua oma mängupõhised kaasrakendused, mis töötavad PS4, Xbox One ja PC platvormidel, mitte ei tugine Sony mängudele .


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found