Millise Roku peaksin ostma? Express vs Stick vs Stick + vs Ultra

Nii et olete otsustanud, et soovite Roku, kuid valikuid on nii palju. Praegu on viis erinevat mudelit (välja arvatud Roku sisseehitatud täisekraaniga telerid) ja pole üldse selge, mis neil vahet on. Kumba sa tahad?

SEOTUD:Parimad tasuta videokanalid teie Roku jaoks

Alustuseks pole halbu võimalusi: iga Roku seade saab Netflixi, Hulu ja veel tuhandeid kanaleid täis HD-vormingus voogesitada, rääkimata mõnest suurepärasest tasuta videokanalist. Just siis, kui leiate muid võimalusi, näiteks 4K voogesituse ja traadiga ühenduse, on mudelid erinevad.

Siin on väga kiire kokkuvõte Roku viimastest seadmetest alates oktoobrist 2017:

 • Roku Express, 30 dollarit. See on odavaim võimalus ja tõenäoliselt enamiku kasutajate jaoks piisavalt hea.
 • Roku Express +, 40 dollarit. See on identne Expressiga, kuid kaasas on A / V-kaabel, mida saab kasutada vanemate telerite jaoks, millel pole HDMI-porti. Müüakse ainult Wal-Martis.
 • Roku voogedastuspulk, 50 dollarit. See on Roku HDMI-mälupulga kujul koos häälotsingu puldiga.
 • Roku voogesituskepp +, 70 dollarit. See on odavaim Roku, mis pakub 4K ja HDR ühilduvust ning töötab tänu USB-toega vastuvõtjale Wi-Fi-ga suuremas vahemikus.
 • Roku Ultra, 100 dollarit. See on ainus praegune Roku, millel on microSD-kaart. See pakub ka häälotsingut kaugjuhtimispuldilt ja Ethernet-ühendust.

See on vaid kiire ülevaade. Sukeldume Roku täielikku koosseisu, alustades Roku Expressist ja liikudes hinnaskaalas üles kuni Ultra. Kallimad valikud hõlmavad kõiki odavamate mudelite pakutavaid funktsioone, nii et loetlen uued funktsioonid ainult siis, kui töötan kettis ülespoole. Meie nõuanne: ostke odavaim mudel koos kõigi teile vajalike funktsioonidega.

30 dollarit maksev Roku Express: odavaim võimalus

Roku Express on turul kõige soodsam voogesitusseade. Kui soovite lihtsalt vaadata teenuseid, mille eest juba maksate, ja pole spetsifikatsioonidega seotud, siis sobib see just teile. Pakutavate funktsioonide kiire kokkuvõte:

 • Full HD video (1080p) tugi
 • Ühendub HDMI kaudu
 • Dolby Audio HDMI kaudu
 • Põhiline WiFi-ühendus (MIMO puudub)
 • Ekraani peegeldamine Androidi ja Windowsi seadmetele
 • Häälotsing ja privaatne kuulamine Roku mobiilirakenduse abil (kuid mitte kaugjuhtimispulti kasutades)

See on barebones, kuid see töötab. Kui see on kõik, mida soovite, pole mingit põhjust maksta midagi enamat kui 30 dollarit, mis (mitte juhuslikult) on 5 dollarit odavam kui Chromecast.

Kui teil on Roku Expressi 2016. aasta versioon, ei pea te tõenäoliselt uut ostma; see on enam-vähem sama seade kui eelmisel aastal, kuid kiirema protsessoriga.

10 dollari eest saate veel Roku Express +, mida müüakse ainult Wal-Martis. Express + töötab tänu HDMI-kaablile vanemate teleritega, millel puudub HDMI. Express + on muidu ekspressiga identne.

50 dollari suurune Roku voogesituspulk: rohkem energiat veidi suurema raha eest

Roku voogedastuspulka on lihtne segi ajada Roku Expressiga, kuid siin on mõned peamised erinevused. Esiteks on siin vormitegur: Express ühendatakse otse teie HDMI-porti, samas kui Express on ühendatud kaabli abil. Siin on veel mõned funktsioonid, mida Express ei paku:

SEOTUD:Mis on MU-MIMO ja kas seda on minu ruuteril vaja?

 • 802.11ac kaheribaline MIMO traadita ühenduvus. See on traadita tehnoloogia uusim, kuid see on tõesti oluline ainult siis, kui teil on 802.11ac ruuter.
 • Häälotsing Roku puldi kaudu - kiireim viis leida, millised saated milliseid teenuseid pakuvad.
 • Kaugjuhtimispuldiga saab ka teleri sisse lülitada ja teleri helitugevust reguleerida.
 • Toidab neljatuumaline protsessor.

See on üldiselt võimsam kui Express ja ainuüksi häälotsing on tõenäoliselt väärt 20 dollari suurust täiendust. See on ka Streaming Sticki 2016. aasta versiooni suur uuendus, tänu MIMO võimele ja Roku puldi häälotsingule, mis mõlemad olid eelmisel aastal eksklusiivsed ka kallimate mudelite jaoks.

70 dollari suurune Roku voogesituskepp +: odavaim Roku 4K ja HDR toetamiseks

Kui teil on 4K teler ja soovite vaadata 4K sisu, on see Roku voogedastuspulk + teie jaoks kõige madalam Roku. Express ja tavaline voogesituskepp ei toeta 4K ega HDR-i; see teeb.

SEOTUD:Mis on 802.11ac ja kas mul on seda vaja?

 • 4K Ultra HD ja HDR ühilduvus.
 • Parem traadita leviala tänu kaasasolevale traadita vastuvõtjale. Selle vastuvõtja toiteks vajate USB-porti.

Traadita vastuvõtja on omamoodi kahetsusväärne, kuna see muudab muidu korrastatud pulga pisut kohmakaks, kuid ilmselt oli vaja toetada sellist ribalaiust, mida 4K nõuab.

Streaming Stick + asendab põhimõtteliselt 2016. aasta Roku Premieri. Kujutegur on ilmselgelt täiesti erinev, kuid sellel on sama 4K ja HDR võime 10 dollari võrra vähem.

100 dollari suurune Roku Ultra: kõik kellad ja viled

SEOTUD:Mis on optilise heli port ja millal peaksin seda kasutama?

100 dollari eest maksab Roku Ultra 80 dollarit vähem kui odavaim 4K-ühilduv Apple TV. Siiski tasub selle eest maksta? Streaming Stick + pakub järgmist.

 • Ethernet-punkt traadiga Interneti-ühenduse jaoks. Kui soovite 4K-sisu regulaarselt voogesitada, on see väga soovitatav.
 • 4K tugi kuni 60 kaadrit sekundis.
 • MicroSD-port, mis Roku sõnul võib „aidata kanalite voogesitusaega kiirendada”.
 • USB-port, et saaksite mängida meediumit välistest kõvaketastest.
 • Pult sisaldab erakuulamiseks kõrvaklappide pesa.
 • Komplekti kuuluvad mõned odavad kõrvaklapid, juhul kui teil pole praegu kõrvaklappe.
 • Pakub öise kuulamise režiimi, nii et plahvatused ei ärata teie perekonda.
 • Pult suudab heli teha, kuni leiate selle.

SEOTUD:Kas unustasite oma Roku puldi? See võib teha heli, kuni leiate selle

Kõrvaklappide pistikupesa on kaugjuhtimispuldile kena lisand ja kadunud kaugfunktsioon on tõesti korralik, kuid Ethernet-port on suurim põhjus, miks soovite selle mudeli teiste ostmiseks osta. Traadita ühendus muutub kogu aeg paremaks, kuid miski pole nii usaldusväärne kui traadiga ühendus 4K voogesituse jaoks.

2017. aasta Ultra on 30 dollarit odavam kui 2016. aasta mudel, kuid ei paku optilise heli (S / PDIF) porti. Kui soovite seda funktsiooni, peate ostma Roku teleri või leidma kuidagi kuskilt eelmise aasta mudeli.

Aga tõsiselt, millise Roku peaksin ostma?

Ikka pole kindel, kumba peaksite ostma? Kordame oma nõuandeid artikli ülaosast: ostke odavaim seade kõigi teile oluliste funktsioonidega. Kui te ei hooli 4K-st, pole tõenäoliselt põhjust osta midagi kallimat kui voogesituskepp. Kui soovite HDR-toega 4K videot, on siin parim osta Premier +. Lõppkokkuvõttes sõltub see, milline mudel teile sobib, milliseid funktsioone soovite.

SEOTUD:Nutitelerid on rumalad: miks te tegelikult nutitelerit ei soovi

Väärib märkimist, et praegu on turul ka erinevaid telereid, mille sisse on küpsetatud Roku tarkvara. Meie poliitika: nutitelerid on rumalad. Kui te ei soovi juba mõnda neist teleritest osta, sest teile meeldib pildikvaliteet ja hind, hankige tavaline vana loll teler ja ostke Roku, mille saate hiljem hõlpsasti asendada, ilma et peaksite uut telerit ostma.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found