Nõuandekastist: heli väljavõtmine igast videost VLC abil, hiilimine palgamüüride ümber ja viivitamine Windows Live Meshi käivitamisel.

Igal nädalal uurime oma lugeja postikotti ning jagame näpunäiteid ja näpunäiteid, millele meilisõnumeid saadate. Sel nädalal toome välja, kuidas VLC-ga igast videofailist heli välja tõmmata, uudistesaitide palgamüüridega ringi hiilida ja kuidas Windows Live Meshi edasi lükata laaditakse kohe.

Eemaldage heli igast VLC-ga videofailist

Selle nädala alguses jagasime teiega Android-telefoni videote suuruse muutmiseks VLC-d. Reedip kirjutas oma juhendiga VLC kasutamiseks heli igast videofailist eraldamiseks ja MP3-vormingusse teisendamiseks. Ta kirjutab:

VLC pole lihtsalt meediumipleier, see on omaette tarkvara. See on lihtsalt katse, mille tegin selleks, et proovida saada MP3-fail YouTube'ist alla laaditud videost.

VLC-l on väga lihtne viis FLV (või selle nimel mõne muu videofaili) teisendamiseks MP3-ks

Kõik, mida peate tegema, on:

  1. Avage VLC.
  2. Minema Meediumid -> teisendamine / salvestamine.
  3. Kui klõpsate nupul Teisenda / Salvesta, avaneb see dialoogiboks, kus saate valida teisendatava faili (st video / FLV-faili, mille soovite teisendada MP3-ks).
  4. Pärast faili valimist klõpsake nuppu Teisenda / Salvesta, mis asub dialoogiboksi paremas alanurgas.
  5. Pärast seda oleks dialoogiboks Voo väljund. Märkige valik „Fail” ja minge jaotisse „Sirvi”, et fail faili valitud failinimega kohalikult salvestada. Alati, kui sisestate uue failinime ja klõpsate nuppu Salvesta, lisatakse failinime lõppu .ps. Asendage laiend “.ps” laiendiga “.mp3”.
  6. Dialoogiboksi Teisenda jaotises Seaded on rippmenüü Profiil. Jaotises Profiil tõmmake menüü alla ja valige MP3 (MP3-kodeerimiseks).
  7. Klõpsake Salvesta ja laske andmetel voogesitada. Kui olete lõpetanud, avage MP3-fail ja nautige.

Suurepärane ots Reedip; sul on õigus, VLC on tõeline Šveitsi armee meediatööriistade nuga. Täname sisse kirjutamast.

Hiilige palgamüüride ümber Google'i abiga

Charles kirjutab oma lihtsa tehnikaga, et pääseda juurde palgamüüride taha peidetud artiklitele:

Olen tunnustatud uudishimulik. Kasutan G-posti teenuses Google Alert huvipakkuvate teemade täiustamiseks. Enamik saite pakub tasuta sisu ja mõned taotlevad sisselogimist ... tavaliselt tasuta.

Kuid on mõned saidid, mis soovivad, et maksaksite nende artiklite lugemise privileegi eest. Kaks, mida ma käest mäletan, on “Wall Street Journal” ja “Financial Times”. Miks nad nõuavad klientidele maksmist, kui kõik teised seda ei tee ... Mul pole aimugi. Üldiselt vaadatakse esimest lõiku ja see on kõik. Vabalt.

Ümberringi on töö. Iga artikli lõpus on Google'il link, mis ütleb: "Vaadake kõiki selle teema lugusid". Sellel lingil klõpsates saate kõik seotud artiklid saadaval. Samuti saate uue lingi saidile, mis oli varem osaliselt blokeeritud. See link on aga täielik artikkel, kus pole mingeid nõudeid!

Väga tark; palgamüürid on selline veider strateegia ettevõtetele, kes üritavad konkureerida vaba ja kohese teabe vahendusel. Tore töö, kuidas leida nende ümber lihtne seelik.

Windows Live Meshi käivitamise viivitamine

Lugeja Neutronstar21 kirjutab oma otsusega Windows Live Meshi käivitamise edasilükkamise kohta:

Mul on lihtne lahendus, mis takistab Windows Live Meshi (WLM) alustamist sisselogimisel (Windows 7), kuid siiski on võimalik käsitsi käivitamisel automaatselt sisse logida. Mul oli seda parandust vaja, kuna tahtsin pärast sisselogimist sünkroonida krüptitud köited, mis nõudsid parooli. WLM ebaõnnestus sisselogimisel, kuna see ei leidnud sünkroonimiseks määratud helitugevust.

WLM-i ei saa sisselogimise ajal keelata, kui on märgitud valik „Logi sisse automaatselt”. Leidsin, et selle suvandiga WLM kirjutab käivitamise käivitamise registrivõtme (nagu allpool) alati, kui see käivitati. Leidsin siit sammud 2–5, et anda au seal, kus see on vajalik. WLM-i kirjutatud võti alati, kui see käivitatakse (kui on märgitud valik „Logi sisse automaatselt”):

[HKEY_CURRENT_USER \ Tarkvara \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run]

"WLSync" = "\" C: \ Program Files (x86) \ Windows Live \ Mesh \ WLSync.exe \ "/ background"

Igatahes on parandus järgmine.

1. Registrivõtme kustutamiseks looge pakettfail, mis täidab käsu:

Reg Kustuta „HKCU \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run“ / v WLSync / f

2. Selle skripti käivitamiseks Windows 7 väljalogimisel tehke järgmist.

Tippige väljale Start Button Run käsk „Gpedit.msc” ja vajutage sisestusklahvi. See avab rühmapoliitika redaktori.

3. Liikuge vasakul paanil jaotisele „Kasutaja konfiguratsioon \ Windowsi seaded \ skriptid (sisselogimine / väljalogimine)”. Atribuutide kuvamiseks topeltklõpsake parempoolsel paanil väljalogimist.

4. Klõpsake nuppu „Lisa”. See laadib dialoogi Skripti lisamine. Klõpsake nuppu „Sirvi” ja valige teie tehtud skript. See paigutab selle väljale „Skripti nimi”.

5. Kinnitamiseks klõpsake dialoogi Skripti lisamine allosas nuppu OK. See viib teid tagasi omaduste aknasse. Klõpsake allservas nupul „Rakenda“ ja sulgege poliitika redaktor. Skript töötab siis, kui kasutaja välja logib.

Kui olete sarnases olukorras, on see suurepärane lahendus Windows Live Meshi viivitatud, kuid automaatselt sisse logitud probleemile. Täname jalatöö tegemist ja Neutronstar21 nuputamist!

Kas teil on vihje, mida jagada? Tulistage see meie teel aadressil [email protected] ja võite seda lihtsalt esilehel näha.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found