Kuidas voogesitada videoid ja muusikat üle võrgu VLC abil

VLC sisaldab üsna hõlpsasti kasutatavat voogesitusfunktsiooni, mis võimaldab muusikat ja videoid voogedastada kohaliku võrgu või Interneti kaudu. Vooge saate häälestada VLC või muude meediumipleierite abil.

Kasutage VLC veebiliidest kaugjuhtimispuldina voo juhtimiseks mujalt. Pidage meeles, et kõrglahutusega videote Interneti kaudu voogesitamiseks ei pruugi teil siiski ribalaiust olla.

Voo edastamine

Võrguvoo edastamise alustamiseks klõpsake VLC-s menüüd Media ja valige Stream.

Valige dialoogiboksis Ava meedia meedium, mida soovite voogesitada. Vahekaardil Failid saate valida ühe või mitu faili, vahekaardil Plaat valida CD või DVD või vahekaardil Capture Device jäädvustada videot konkreetsest seadmest. Näiteks saate oma töölaua voogesitada, valides vahekaardil Capture Device töölaua.

Pärast meedia valimist klõpsake nuppu Voog.

Ilmub voo väljundi aken. Esimesel paanil on lihtsalt valitud meediumiallikas - jätkamiseks klõpsake nuppu Edasi.

Paanil Sihtkoha seadistamine peate valima oma voo sihtkoha. Näiteks saate ühenduste kuulamiseks valida HTTP - teised arvutid saavad teie arvutiga ühenduse luua ja voogu vaadata. Samuti saate valida UDP edastamiseks kindlale IP-aadressile või IP-aadresside vahemikule.

Pärast sihtkoha valimist klõpsake nuppu Lisa. Samuti võite soovida aktiveerida märkeruut Kuva kohalikult - kui te seda teete, näete ja kuulete meediumit teie kohalikus arvutis voogesitatuna, nii et teate, et see mängib õigesti.

Pärast sihtkoha lisamist saate selle seadeid kohandada. HTTP-sihtkohaga saate määrata kohandatud tee, kuid vaikimisi töötab see hästi.

Samuti saate muuta kodeerimisseadeid - madalama kvaliteediga ümberkodeerimise abil saab VLC võrgu ribalaiust kokku hoida.

Klõpsake nuppu Edasi, et jätkata paanil Option Setup - te ei pea ilmselt siin ühtegi täpsemat valikut kohandama. Voogesituse alustamiseks klõpsake nuppu Voog.

Kui valisite suvandi Kuva kohalikult, hakkab meedium teie arvutis kohapeal mängima.

Kui teil on lubatud tulemüür, veenduge, et VLC on lubatud programm, ega ükski arvuti ei saa ühendust luua. Kui proovite voogesitada Interneti kaudu, peate võib-olla edastama ka ruuteri pordid.

Voogega ühenduse loomine

Voogu häälestamiseks klõpsake teises arvutis VLC-s menüüd Meedium ja valige Ava võrguvoog.

Eeldades, et kasutasite HTTP-d, sisestage selline aadress nagu //IP.aadress: 8080. Vaadake seda postitust, kui vajate abi teise süsteemi IP-aadressi leidmisel.

(Kui määrasite HTTP-voo jaoks kastis Tee kohandatud tee, peate siin määrama kohandatud tee. Näiteks kui määrasite / tee kohandatud teena sisestage //IP.Aadress: 8080/path siin kasti.)

Pärast nupu Esita klõpsamist peaks voog mängima hakkama. Taasesituse kaugjuhtimiseks proovige seadistada VLC veebiliides. Vea ilmnemisel veenduge, et voogesitussüsteemi tulemüür ei blokeeriks VLC-d.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found