Parimad rakenduste käivitajad ja dokid töölaua korraldamiseks

Kas teie töölaud on nii segane, et te ei leia midagi? Kas teie menüü Start on nii pikk, et peate kerima, et näha, mis programme seal on? Kui jah, siis tõenäoliselt vajate töölaua korrastamiseks ja teie elu lihtsustamiseks rakenduste käivitajat.

Oleme loonud paljude kasulike rakenduste käivitajate loendi erinevates vormides. Valida saab dokiprogrammide, kaasaskantavate rakenduste kanderakettide, menüü Start ja tegumiriba asenduste ning klaviatuurile suunatud kanderakettide vahel.

Docki rakenduste käivitajad

Dokid on graafilised rakenduste käivitajad, mis täiustavad ja korraldavad teie töölauda. Need on üldiselt väga kohandatavad ja laiendatavad.

Raketidokk

RocketDock on Windowsi jaoks rakenduste käivitaja või dokk, mis asub töölaua ühes servas. See on kujundatud Mac OS X käivitamise tööriistariba järgi ja sisaldab otseteid programmide käivitamiseks ning failide ja kaustade avamiseks. Dokkide funktsionaalsust saate laiendada ka dokkide abil ja doki välimust saab kohandada.

Oleme varem näidanud, kuidas RocketDocki installida, kasutada ja laiendada ning kuidas RocketDocki kaasaskantavaks muuta.

ObjectDock

ObjectDock on veel üks Windowsi dokk, mis sarnaneb RocketDockiga. See võimaldab teil korraldada oma otseteed, programmid ja käitamisülesanded atraktiivsel animeeritud dokil. Samuti saate dokki lisada vidinatena lisafunktsionaalsusi, nagu ilmavidin, kell, kalender ja aku olekuvidin. Seadistage dokk kiiresti, importides kiirkäivituse otseteed ja kinnitatud tegumiriba üksused. Teie dokki saab paigutada ekraani mis tahes servale.

ObjectDockil on ka tasuline versioon (19,95 dollarit), mis võimaldab teil luua nii palju dokke kui soovite ja lisada dokkidele vahelehti. See pakub ka Aero-Peeki laadset funktsionaalsust ülesannete paremaks vahetamiseks ja võimaldab teil dokis oma süsteemse salve ikoonidele juurde pääseda.

RK käivitaja

RK Launcher on veel üks Windowsi tasuta dokkimisutiliit, mis pakub visuaalselt meeldivat riba ekraani serval, millele saate hõlpsalt lisada programmidele, failidele ja kaustadele otseteid. Doki saab paigutada ekraani suvalisse serva või ühte nurka. Te saate välimust täielikult kohandada teemade ja kohandatud ikoonide abil ning funktsionaalsuse lisamiseks dokkidega. Selle paljud funktsioonid ja võimalus programmide minimeerimiseks dokki muudab RK Launcheri suurepäraseks tegumiriba asendajaks.

XWindows dokk

XWindows Dock on Windowsi tasuta dokiprogramm, mis jäljendab Maci käivitaja tööriistariba. See on täiesti kohandatav ja sisaldab graafilisi efekte, nagu peegeldused, läbipaistvus, vari, hägusus jne. Nende sait väidab, et nad kasutavad ainult uusimat tehnoloogiat ja et "saate Windowsi platvormi jaoks kõige võimsama, stabiilsema ja kiireima doki". Uus pistikprogrammihaldur pakub ka uue virnamahuti, sarnaselt RocketDocki jaoks saadaval olevale Stacksi dokkile, millel on ventilaatori / võrgu vaated.

Liugdokk

Sliderdock on Windowsi tasuta dokkimisprogramm, mis erineb dokiprogrammidest, mida oleme teile seni näidanud. See võimaldab hõlpsalt igale ümmargusele dokile või helinale lisada programmi otseteed, failid ja kaustad, lohistades neid. Teil võib olla mitu ikoonirõngast. Igas rõngas hiireratta pööramine pöörleb ikoone, mis võimaldavad ikoonidele kiiret juurdepääsu. Doki ikoonidele juurde pääsemiseks saate kasutada ka klaviatuuri otseteid. Sliderdock on täiesti kohandatav, alates rõngaste ja ikoonide välimusest kuni doki käitumiseni.

Circle Dock

Circle Dock on veel üks Windowsi jaoks mõeldud tasuta ümmargune dokkimisprogramm, kuid Sliderdockist erinev. Circle Docki aktiveerimisel saab seda kuvada otse hiire kursori juures, isegi kui teie hiir asub ekraani servas. Kõigil doki ikoonidel, mis on ekraanilt väljas, pääseb juurde hiireratta või nooleklahvide abil. Alamtasanditel saate lisada piiramatuid kaustu, otseteid, linke ja haldusi. Doki taust ja ikoonid on täielikult kohandatavad. Circle Dock toetab mitut monitori ja virtuaalset töölauda ning on kaasaskantav. Selle käivitamiseks eraldage lihtsalt failid ja käivitage .exe-fail.

Winstep Nexus Dock

Winstep Nexus Dock on Windowsi jaoks täiesti kohandatav dokiprogramm, mis pakub paljude muude silmailu efektide seas ka ikoonide otsepeegeldusi. Nexus Docki pukseerimisvõimalused hõlbustavad teie rakenduste, failide, printerite jms haldamist. Kasutage pukseerimisega objektide teisaldamiseks, kopeerimiseks ja ümberkorraldamiseks dokis ja sellest välja. Pange dokumendid dokki rakenduse objektidele, et need automaatselt vastavatesse programmidesse laadida. Nexus Docki virtuaalse failisüsteemi toe abil lohistage üksused, näiteks Juhtpaneel ja Minu arvuti, dokki. Dokile lohistatud dokumendid, pildid ja videofailid kuvatakse hõlpsaks tuvastamiseks pisipiltidena. Muutke doki ikoonide välimust, lohistades oma lemmikfailid .ico, .png või .tif dokis olevatele objektidele. Nexus Dock võib toimida ka tegumiriba asendajana, kuna see näitab dokis minimeeritud, töötavaid programme ja süsteemset salve.

Nexus Dockil on tasuline (alates 24,95 dollarist) ülim versioon, millel on lisafunktsioone, näiteks mitu dokki ja võimalus rühmitada otseteed pesastatud alamdokkideks, kaartidega dokkideks ning võimalus olemasolevaid dokke dubleerida, kustutada ja keelata ning lubada .

WinLaunch

WinLaunch on tasuta kaasaskantav rakenduste käivitaja Windowsi jaoks, mis on võetud Mac OS X Lionist. Seda hakatakse minimeerima ja see aktiveeritakse algselt Shift + Tab klaviatuuri otsetee abil. Kui see on aktiveeritud, peidetakse Windowsi töölauaikoonid ja Windowsi taust on hägune, kuvades käivitusprogrammis ikoone. Ikoone saab rühmitada nii, nagu teete seda iOS-is; lohistage üks ikoon teisele, et luua rühm, mida saab ümber nimetada, nagu on näidatud järgmisel pildil. Samuti saate üksusi teisaldada ja kustutada ning uusi kaustu luua, kasutades režiimi Jiggle, mis aktiveeritakse, hoides üksusel hiirt all. Lisage kanderaketti ikoonid, vajutades klahvi „F”, vähendades kanderaketi teisaldatavaks aknaks, millele saate otseteid, faile või kaustu lohistada.

MÄRKUS. WinLaunch nõuab Microsoft .NET Framework 4, mille saab alla laadida ühe järgmistest linkidest:

  • Eraldiseisev installer
  • Veebidisainer (installimisel on vaja Interneti-ühendust)

Kaasaskantavad rakenduste käivitajad

Järgnevas loendis on kantavate rakenduste kanderaketid. Need on kasulikud kaasaskantavate rakenduste käivitamiseks USB-mäluseadmetel või kui te ei soovi oma arvutisse veel mõnda tarkvara installida.

PortableApps.com

PortableApps.com on Windowsi jaoks väga populaarne kaasaskantav tarkvaralahendus, mis võimaldab teil oma lemmiktarkvara kaasa võtta mis tahes kaasaskantavas mäluseadmes (USB-mälupulk, iPod, mälukaart, kaasaskantav kõvaketas jne), samuti kohalikul seadmel ladustamiseks ja pilves. See on täielikult avatud lähtekoodiga ja tasuta platvorm ning pakub palju kasulikke kaasaskantavaid programme. Sisuliselt toimib see kaasaskantava töölauana ja saate kõigi oma kaasaskantavate programmide jaoks kõik seaded ja eelistused salvestada. Kaasas on oma rakenduste käivitaja, mis pakub hõlpsat juurdepääsu teie programmidele.

CodySafe

CodySafe on alternatiiv PortableApps.com-ile, pakkudes Windowsi jaoks tasuta rakenduste kanderaketti ja juurdepääsu kaasaskantavatele programmidele. Kaasaskantavaid programme saate alla laadida saidilt CodySafe, kuid soovitame hankida programme ka sellistelt saitidelt nagu PortableApps.com, PortableFreeware.com ja PenDriveApps.com. Saate grupeerida ja kategoriseerida oma kaasaskantavaid rakendusi ning kohandada CodySafe'i, kasutades selleks nahku, teemasid ja helisid.

CodySafe on saadaval ka tasulistes versioonides (19, 90, 29, 90 ja 89, 90 dollarit), mis pakuvad üha rohkem lisafunktsioone, nagu alamrühmad ja alamkategooriad, juurdepääs Apps Depole, paroolikaitse ja riistvara krüptimine.

Lisateavet leiate meie artiklist CodySafe kohta.

Kaasaskantav rakenduste käivitaja

Portable Application Launcher (PAL) on tasuta Windowsi käivitaja, mis korraldab teie otseteed rühmadesse ja kategooriatesse. Sellele pääseb juurde süsteemses salves või kasutaja määratud kiirklahvides. Samuti saate menüüd stiilide abil kohandada. PortableApps.com-vormingus (PAF) kaasaskantavaid programme saab PAL-ile automaatselt installida. Lisaks mugava menüü pakkumisele rakenduste käivitamiseks võite lisada ka dokumendid spetsiaalsele Docsi ekraanile ning tööriistad ja utiliidid ekraanil Ekstrad, näiteks märkmed, kalendri ja hõlpsalt juurdepääsetava kaasaskantava vabavarakogu juurde.

Eelroog

Eelroog on tasuta avatud lähtekoodiga kaasaskantav rakenduste käivitaja Windowsi jaoks, mis võimaldab teil korraldada oma programme kohandataval, muudetava suurusega dokil, mida saab kuvada horisontaalselt või vertikaalselt. Suurendage ikoonide suurust mis tahes kolmest erinevast suurusest ja lisage oma kohandatud ikoonid. Korrastage ikoone, lohistades need dokki ja rühmitage ikoonid menüüdesse. Kohandage eelroa dokki nahkade abil.

PStart

PStart on lihtne Windowsi süsteemses salves käivitaja rakenduste jaoks. See on mõeldud kaasaskantavate rakenduste käitamiseks, kuid seda saab kasutada ka kohalikul kõvakettal täiendava Start-menüüna, mis pakub programmi kiiret otsingufunktsiooni. Kasutage rakendust PStart oluliste dokumentide ja kaustade ning kaasaskantavate programmide avamiseks.

PSstari installimisel saate installida PStardi kohalikule kõvakettale või eemaldatavale seadmele. PStart kasutab kaasaskantava rakendusena installimisel sugulaste radasid. Kui teie USB-mäluseadmele on teise arvutisse sisestamise korral määratud teine ​​draivitäht, saab kaasaskantavaid rakendusi, faile ja kaustu ikka korralikult avada.

Failide kiireks leidmiseks on ka vahekaart Otsing ja vahekaart Märkused teabe salvestamiseks, mida te ei soovi unustada.

ASuite

ASuite on veel üks tasuta kaasaskantav rakenduste käivitaja Windowsi jaoks, mis on sarnane PStartiga. See kuvab teie programmi otseteed, failid, kaustad ja veebilehe lingid vahekaardil Loend puustruktuuris. Nii nagu PStart, on see mõeldud töötama ka eemaldataval andmekandjal, näiteks USB-mälupulgal. ASuite kasutab suhtelisi teid nagu PStart, nii et teie programme, faile ja kaustu saab probleemideta avada igas Windowsi arvutis. Programm nõuab installimist, kuid seda saab installida igale kohalikule või eemaldatavale kettale.

MÄRKUS. ASuite'i kasutamisel Windows 7-s soovitame programmi installida mujale kui „C: \ Program Files”. ASuite peab seadistamise ajal selle seadistamise ajal kirjutama ja kuvatakse tõrge, kui see on installitud asukohta, kus teil pole täielikke kirjutamisõigusi.

SE-salvemenüü

SE-TrayMenu asendab Windows 7-s puuduva kiirkäivituse tööriistariba (seda saab kasutada ka XP, Vista ja Windows 8 puhul). Kasutage Windowsi süsteemses salves kohandatava hüpikmenüü abil kiiret juurdepääsu kõige sagedamini kasutatavatele rakendustele ja süsteemikäskudele, kasutades SE-TrayMenu. Lisage pukseerimisega hõlpsalt menüüsse programmid, dokumendid, kaustad ja Interneti-lingid. Menüü on ka täielikult kohandatav.

SE-TrayMenu saab kas installida või kasutada kaasaskantava programmina.

Lisateavet leiate meie artiklist SE-TrayMenu kohta.

Kaasaskantav menüü Start

Kaasaskantav menüü Start on Windowsi jaoks lihtne ja tasuta rakenduste käivitaja, mis sarnaneb menüüga Start ja mida saab installida USB-mäluseadmele või kohalikule kõvakettale. Korrastage oma programmid lihtsas menüüsüsteemis ja käivitage need, kasutades süsteemisalve ikooni. USB-välkmäluseadmel kaasaskantava menüü menüü sulgemisel saab ka töötavad rakendused automaatselt sulgeda. Kaasaskantav menüü Start võimaldab teil ka TrueCrypt konteinerid automaatselt ühendada ja lahti ühendada.

Menüü Start, tegumiriba ja töölaua Windowsi rakenduste käivitajad

Järgmised programmid on rakenduste käivitajad, mis kas asendavad või täiustavad Windowsi menüüd Start, tegumiriba või töölauda. Samuti loetleme käivitaja, mis on saadaval vidina kujul Windows 7 töölauale.

Jumplist-käivitaja

Jumplist-Launcher on tasuta Windowsi programmi käivitaja, mis võimaldab teil rakendusi tegumiribal konsolideerida, ühendades mitu rakendust ühte hüppeloendisse. See ei vaja installimist, nii et saate selle käivitada otse kohalikul kõvakettal või USB-mälupulgal. Ühte hüpikaloendisse saate lisada kuni 60 programmi kohandatud rühmadena ning lohistada otseteed, failid ja kaustad Jumplisti-käivitaja seadistustedialoogi.

Lisateavet leiate meie artiklist Jumplist-Launcher kohta.

7Virnad

7Stacks on Windowsi tasuta rakenduste käivitaja, mis jäljendab virnade funktsionaalsust Mac OS X-st. Kui olete installinud 7Stacksi, lisatakse töölauale ikoon, mis võimaldab teil hõlpsalt luua uusi virnaid otseteedena töölaual. Seejärel saate tegumiribale kinnitada kuni 10 erinevat virna. Kui te ei soovi korstnat tegumiribale kinnitada, võite kasutada menüürežiimi ja jätta otseteed töölauale oma virnadesse. Virnaid saate luua spetsiaalsetest kaustadest, näiteks Minu dokumendid, või kõvaketta tavalistest kaustadest.

MÄRKUS. Windows 7-s on virnad kinnitatud tegumiribale. Windows XP ja Vista puhul on virnad kinnitatud kiirkäivitamise tööriistaribale.

Lisateavet leiate meie artiklist 7Stacksi kohta.

8Käivita käivitaja

8Start Launcher on Windowsi jaoks tasuta kohandatav rakenduste käivitaja, mis võimaldab teil hõlpsalt korraldada otseteed, URL-i lemmikud, failid, kaustad ja rakenduste lingid rühmadesse ja kategooriatesse. Käivitusprogrammile pääseb juurde süsteemses salves, kiirklahvi abil või hiire keskmisel nupul klõpsates. See on kaasaskantav ja võib kasutada suhtelisi teid, mistõttu on see kasulik USB-välkmäluseadmete kaasaskantavate programmide rakenduste käivitajana. Käiviti välimust saab skinkide abil kohandada ja nupuikoonidena saate kasutada kohandatud pildifaile (.jpg, .png, .ico, .bmp, .gif).

ViPad

ViPad on Windowsi tasuta rakenduste käivitaja ja töölaua korraldamise tööriist, mis võimaldab teil koondada oma lemmikprogrammi otseteed, veebisaitide lingid, süsteemitööriistade otseteed, failid, kaustad jne ühte kohta. Võite ka üksused isikupärastatud vahelehtedele kategoriseerida. Kasutage pukseerimisel üksuste kanderaketti paigutamiseks ja üksuste ümberkorraldamiseks.

Windows 7 rakenduste käivitaja vidin

Windows 7 rakenduste käivitaja vidin pakub väga väikest rakenduste käivitusprogrammi, mis kuvatakse teie töölaual vidinana. Saate lohistada programmi otseteed, failid ja kaustad otse vidinale. Vidinale saate lisada ka lemmikuid Firefoxist, Operast ja IE-st, et saaksite veebisaitidele kiiresti juurde pääseda.

Ainult Linuxi jaoks mõeldud rakenduste käivitajad

Kui kasutate Linuxit, vaadake järgmisi kasulikke rakenduste käivitusprogramme, mis on saadaval ainult Linuxi jaoks.

Avant Window Navigator

Avant Window Navigator (AWN) on dokkilaadne navigeerimisriba Linuxile, mis täiustab ja korraldab teie Linuxi töölauda. Seda saab kasutada ka avatud akende jälgimiseks. AWN on väga kohandatav ja sobib ideaalselt teie Ubuntu teemaga. Baari välimuse kohandamiseks on saadaval tasuta teemad, samuti riba funktsionaalsuse laiendamiseks mõeldud lisad.

Vaadake meie artiklit AWN-i kohta, et teada saada, kuidas AWN-i oma Ubuntu masinasse installida ja kohandada.

Gnome-Do

Gnome-Do on Linuxi jaoks mõeldud klaviatuurile suunatud programm, mis võimaldab teil kiiresti GNOME töölaua keskkonnas paljusid üksusi otsida, näiteks rakendusi, Firefoxi järjehoidjaid, faile jms, ning teha nende üksustega ühiseid toiminguid, näiteks Run ja Run. Avatud. See on pistikprogrammipõhine, mis võimaldab teil seda hõlpsalt laiendada uute üksuste ja toimingute käsitsemiseks.

Docky

Docky on Linuxi jaoks mõeldud dokirakendus, mis muudab tavaliste rakenduste avamise ja Windowsi haldamise kiiremaks ja lihtsamaks. See sarnaneb Avant Window Navigatoriga ja on täielikult integreeritud GNOME töölauale. Lisaks rakenduste käivitajale saab Docky hallata ka teie töötavaid rakendusi ja majutada erinevaid dokke, sealhulgas protsessori monitori, ilmateadet ja kella. Rakendused saavad Dockyga integreeruda, et lisada kontekstimenüüdesse täiendavaid üksusi või muuta nende ikoone lisateabe kuvamiseks.

Klaviatuurirakenduste käivitajad

Järgmised rakenduste käivitajad on mõeldud neile, kes eelistavad klaviatuuri kasutamist hiire kohal. Need muudavad rakenduste käivitamise ja failide avamise kiireks ja lihtsaks.

Roboti leidmine ja käivitamine (FARR)

Roboti leidmine ja käivitamine (FARR) on klaviatuuri maniakkidele mõeldud tasuta rakenduste käivitaja. See kasutab adaptiivset reaalajas otsingu funktsiooni, mis võimaldab teil arvutist programme ja dokumente kiiresti leida, lihtsalt tippides. Kuvage FARR-i aken kohandatud kiirklahvi abil ja hakake siis lihtsalt leidma rakenduse, faili või kausta esimesi tähti ning tulemused kuvatakse koheselt. FARR-i saate kasutada ka veebiotsingute käivitamiseks, e-kirjade saatmiseks, failidega manipuleerimiseks ja palju muud. FARR-i jaoks on saadaval ka pistikprogrammid, lisandmoodulid ja laiendused.

Kaval

Launchy on Windowsi, Linuxi ja Maci tasuta utiliit, mis on loodud dokumentide, failide, kaustade ja järjehoidjate käivitamiseks vaid mõne klahvivajutusega. Samuti indekseerib see Windowsi Start-menüüs olevad programmid, pakkudes kiiret juurdepääsu oma lemmikprogrammidele. Launchy avaneb väikese aknana, kuhu sisestate oma otsingutermini. Tulemused kuvatakse tippimise ajal akna all. Launchy ja pluginate välimuse kohandamiseks on olemas nahad, et laiendada selle funktsionaalsust. Pistikprogrammid on saadaval ainult siis, kui kasutate Windowsis Launchyt.

Windows 7 rakenduste käivitaja (7APL)

Windows 7 rakenduste käivitaja (7APL) võimaldab teil käivitada Windowsis mitu rakendust korraga, kasutades kiirklahvi või Windows 7 hüppeloendite funktsiooni. Loote profiilid, mis sisaldavad kõiki rakendusi, mida soovite korraga käivitada, ja rakendate igale profiilile kiirklahvi. Profiilide käivitamiseks hüppeloendist kinnitage fail 7APL.exe tegumiribale.

7APL-i pole vaja installida. Lihtsalt eraldage .zip-fail ja topeltklõpsake .exe-faili.

Lisateavet leiate meie artiklist Windows 7 rakenduste käivitaja kohta.

Blaze

Blaze on Windowsi rakenduste käivitaja, mis võimaldab teil otsida faile ja kaustu ning veebi ja käivitada programme. Kasutage Blaze'i ka kohapealsete arvutuste ja baaskonversioonide tegemiseks. Looge lennult e-kirju ja tehke käske kindlas Exploreri aknas.

Blaze on saadaval kaasaskantavas versioonis, mis toetab suhtelisi teid. See indekseerib teie USB-välkmäluseadme või välise kõvaketta kaustad, nii et isegi kui ühendate draivi teise arvutiga ja sellele on määratud teine ​​draivitäht, teab Blaze ikkagi, kust teie üksused leida.

MÄRKUS. Blaze'i käivitamiseks peab hostarvutisse olema installitud .NET Framework 3.5. Selle allalaadimiseks klõpsake ühte allolevatest linkidest.

  • Eraldiseisev installer
  • Veebi installer (nõuab installimisel Interneti-ühendust)

Lisateavet leiate meie artiklist Blaze'i kohta.

Täitja

Executor on Windowsi jaoks mõeldud mitmeotstarbeline käivitaja, mis võimaldab teil programme kiiresti käivitada ja otsida kõike ühest kesksest asukohast. See on nagu Windowsi käivitamise dialoogi täpsem ja kohandatavam versioon.See töötab märksõnade abil ja igale märksõnale saab määrata kiirklahvi, nii et ka Executor võib toimida nagu paljud populaarsed kiirklahvide haldurid. Executori kujundust, välimust ja käitumist saab kohandada.

Lisateavet leiate meie artiklist Executori kohta.

Võtme käivitamine

Key Launch on rakenduste käivitaja, mis võimaldab teil ignoreerida menüüd Start ja töölaua otseteid ning käivitada programme klaviatuuri abil. Defineerige varjunimed programmide käivitamiseks lühendite abil. Näiteks saate Microsoft Wordi jaoks määratleda „w” ja see võimaldab teil Wordi avamiseks lihtsalt vajutada klahvikombinatsiooni Ctrl + Space ja seejärel klahvi „w”.

Famulus

Famulus on lihtne ja kaasaskantav failide ja rakenduste käivitaja Windowsi jaoks. Tekstiviiba kuvamiseks vajutage ja hoidke numbriplokil nuppu * * sekundi murdosa jooksul. Sisestage viipale eelnevalt määratletud kohandatud käsud ja vajutage seotud faili, kausta, rakenduse või veebisaidi käivitamiseks sisestusklahvi. Viimased 5 sisestatud käsku on hõlpsalt juurdepääsetavad. Alustage käsku sümboliga @, et otse käivitada URL-e, failiradasid või süsteemi käske.

MÄRKUS. Kui kasutate sülearvutit ilma numbriklahvita, saate aktiveerimisvõtit seadetes muuta.

ControlPadi rakenduste käivitaja

ControlPad võimaldab teil kasutada oma numbriklahvistikku Windowsi käskude täitmise süsteemina. Programmide käivitamiseks, dokumentide avamiseks, veebilehtede avamiseks või mitmete klahvivajutuste saatmiseks operatsioonisüsteemile konfigureerige mis tahes numbriline kood (või märksõna). Vajutage numbriklahvistiku klahvi * umbes üks sekund, et pääseda aknale, kuhu sisestate numbrikoodi või märksõna. Seejärel vajutage koodi- või märksõna määramiseks programmile, failile, kaustale jne numbriklahvistiku klahvi ‘/’.

MÄRKUS. Kui kasutate sülearvutit ilma numbriklaviatuurita, on spetsiaalne sülearvuti režiim, mis kasutab klahvi * * asemel ControlPadi aktiveeriva klahvi F12 (vajutage ja hoidke klahvi all).

Justkui kõigist neist rakenduste käivitajate valikutest ei piisa, saate ka Windowsis kiirlaadimise tööriistariba abil luua ülivõimsate rakenduste käivitaja. Selleks peate Windows 7-s lisama kiirlaadimise tööriistariba uuesti tegumiribale. Samuti saate installida tasuta programmi, mis võimaldab teil kiirkäivitusribal otseteid rühmitada ja pealkirju, eraldajaid ja alammenüüsid lisada.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found