Kuidas salvestada kõik praegused vahelehed Chrome'i lugemiseks hiljem

Chrome võimaldab teil brauseri avamisel avada viimase sirvimisseansi vahelehed. Kui aga soovite oma praeguse vahelehtede komplekti igal ajal uuesti avamiseks salvestada? Chrome ei paku võimalust seda loomulikult teha, kuid järjehoidjate abil on lihtne lahendus.

SEOTUD:Kuidas avada vahelehti viimaselt seansilt alati, kui brauserit käivitate

Selleks võite kasutada laiendust, näiteks Session Buddy. Kuid kui teile ei meeldi laienduste installimine, saate seansid salvestada Chrome'i sisseehitatud järjehoidjate funktsiooni abil.

Enne alustamist peame veenduma, et järjehoidjariba on lubatud. Kui ei, klõpsake aadressiriba / tööriistariba paremal küljel asuvat menüünuppu. Alammenüüsse pääsemiseks liigutage hiir järjehoidjate kohal. Veenduge, et jaotise „Näita järjehoidjariba” kõrval oleks linnuke. Kui see pole nii, valige järjehoidjariba lubamiseks üksus.

Selle nipi liha on järgmine: kõigi praegu avatud vahelehtede salvestamiseks paremklõpsake vahekaardiribal ja valige hüpikmenüüst „Järjehoidja kõik vahelehed“.

Kuvatakse dialoogiboks Kõigi vahelehtede järjehoidjate lisamine. Järjehoidjariba korrastamiseks loome spetsiaalse kausta, kuhu salvestame salvestatud vahelehtede seansid. Järjehoidjaribale kausta loomiseks klõpsake dialoogiboksi allosas nuppu „Uus kaust“ ja sisestage kaustapuule Järjehoidjaribale lisatud kausta nimi. Veenduge, et valitud oleks uus kaust ja sisestage alamkausta redigeerimisväljale nimi „Nimi“, mis sisaldab selle vahekaardi seanssi järjehoidjaid, näiteks praegune kuupäev või lühike nimi, mis annab teile aimu, mis tüüpi saidid on selles seansis salvestatud. Seejärel klõpsake nuppu „Salvesta“.

Meie näites lisatakse kõik meie avatud vahelehed järjehoidjatena kausta Salvestatud seansid tänase kuupäevaga kausta.

Kaust Salvestatud seansid (või mis iganes te selle nimetasite) lisatakse järjehoidjariba lõppu. Kui soovite selle teisaldada teise asukohta, klõpsake ja hoidke kausta nime ning lohistage see järjehoidjaribal uude asukohta.

Järgmisel korral, kui soovime selle seansi kõik vahelehed avada, klõpsame lihtsalt järjehoidjaribal kaustas Salvestatud seansid, paremklõpsake kuupäevastatud kaustal ja valige hüpikmenüüst „Ava kõik järjehoidjad“.

Kõik selle kuupäevaga kausta järjehoidjad avatakse praeguses aknas eraldi vahelehtedena. Ka kõik vahekaardid, mis teil praegu avatud olid, jäävad avatuks. Kõiki selle kausta järjehoidjaid saate avada ka uues aknas või isegi inkognito aknas.

Nüüd saate salvestada teised vahekaardiseansid sellesse kausta järjehoidjaribale, et neile hiljem uuesti juurde pääseda.

Kui olete vahelehe seansiga valmis, saate selle järjehoidjaribalt eemaldada. Lihtsalt paremklõpsake kaustal, mis sisaldab eemaldatavate saitide / vahelehtede järjehoidjaid, ja valige hüpikmenüüst Kustuta.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found