Kuidas inimesi ebakõlaserverisse kutsuda (ja kutselinke luua)

Saate luua ettevõtte, kogukonna või väikese sõpruskonna jaoks Discordi serveri. Saatke kutseid sõprade ja fännide hankimiseks oma Discordi serverisse või looge kohandatud kutselink, mis kestab lõputult.

Kuidas kedagi ebakõlaserverisse kutsuda

Kui server on seatud avalikuks, võite kutsuda kõiki serverisse, paremklõpsates vasakul serveriikoonil. Valige „Kutsu inimesi”.

Selles menüüs saate kerida oma sõprade loendis ja klõpsata iga nime kõrval nuppu "Kutsu". Lingi lõikelauale kopeerimiseks ja kellelegi saatmiseks võite vajutada ka nuppu "Kopeeri".

See kutselink aegub vaikimisi 24 tunni pärast. Igaüks, kellele te linki annate, saab luua konto ja serveriga liituda, isegi kui ta ei kasuta veel ebakõla.

Kuidas kohandada ebakõla kutset

Saate muuta aegumiskuupäeva ja määrata Discordi kutse lingi maksimaalse kasutamise arvu. Selle kutselingi kohandamiseks klõpsake ülaltoodud menüüs Kutsu nupul „Muuda kutse linki”.

Selles serveri kutse lingi seadete menüüs avage esimene rippmenüü, et valida, kui kaua link kestab. Saate määrata erinevad intervallid alates 30 minutist kuni igavesti.

Teise rippmenüü abil saate määrata, kui palju inimesi saab linki enne selle aegumist kasutada. Saate piirata seda seadet ühelt inimeselt piiranguteta. Lõpuks klõpsake lülitit „Anna ajutist liikmeks”, et Discordi kontod pärast lahkumist serverist välja lülitada.

Nende seadete kohandamine aitab palju paremini kutsuda just neid, keda soovite kutsuda. Nende seadete kaudu saate seadistada turvalise Discordi serveri, kui soovite oma kanali privaatsena hoida.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found