Kuidas otsida Amazoni enda müüdud ja tarnitud tooteid

Amazon.com toimib vahendajana, müües miljoneid kaupu tuhandetelt müüjatelt üle kogu maailma. Nende kaupade kvaliteet varieerub tohutult. Kolmandate osapoolte müüjatega seotud probleemide vältimiseks võite osta ainult neid tooteid, mida Amazon ise hangib, omab ja müüb. Nii toimige järgmiselt.

„Amazoni tarnitud” vs. „Amazoni müüdud”

Amazon pakub palju esemeid, mis on kolmandate osapoolte müüjate omanduses ja müüdud, kuid mida Amazon täidab. Kuidas see töötab? Kolmandate osapoolte müüjad saadavad esemeid Amazoni ladudesse. Kui esemed on müüdud, saadab Amazon need klientidele - isegi peamise pealaevaga. Vastutasuks saab Amazon kärpimist igast müügist ja Amazon hoiab kulusid maas, kuna ei pea omama nii palju varusid.

Üldiselt on Amazonilt ostmine kolmandate osapoolte müüjatelt ohutu ja töötab hästi, kuid ka kolmandate osapoolte müük võib olla riskantne. Te ei pruugi toodet reklaamitud kujul saada (võib-olla saate teistsuguse värvi, mudeli või stiili) või määratud tingimustes. (Mõned tooted müüakse uutena, kuid tegelikult on need renoveeritud.) Mõned ebaeetilised müüjad müüvad võltsitud tooteid isegi Amazoni kaudu.

Näitame teile viisi, kuidas leida Amazonist pärit ja omandatud esemeid seni, kuni need teile müüakse ja saadetakse. Nii on teie ostetud kaubad tõenäolisemalt autentsed ja reklaamitud seisukorras. Mõnikord pakub Amazon sooduskrediite, mis kehtivad ka Amazonase enda müüdud kaupadele.

Kuidas otsida Amazoni müüdavaid tooteid

Praegu peate Amazoni enda poolt otsingu kaudu müüdavate toodete leidmiseks veebibrauseri kaudu juurde pääsema Amazon.com veebisaidi töölauaversioonile. Nii et laadige kõigepealt Amazon.com - või oma riigi versioon Amazonist. Kui olete sinna jõudnud, tippige otsinguribale otsitav ja vajutage sisestusklahvi.

Kui tulemused ilmuvad, vaadake ekraani vasakul küljel asuvat külgriba. Leidke jaotis „Osakond” ja klõpsake ühel osakondadest, mis kõige paremini sobivad teie otsitule. See samm on vajalik tulemuste veelgi kitsendamiseks.

Näiteks otsisime siin kõrvaklappe, nii et valisime osakonnaks "Elektroonika".

Pärast osakonna valimist kerige külgribal allapoole, kuni näete jaotist „Müüja”. Pange linnuke „Amazon.com” kõrvale.

Pärast jaotise „Amazon.com” kontrollimist laaditakse otsingutulemid uuesti ja näete tulemuste kohal otsingukriteeriumides loendit „Amazon.com”. Allpool loetletud kaubad on ainult Amazon.com enda hankitud, omatavad ja müüdud kaubad.

Samuti võite alati, kui vaatate mõnda konkreetset toodet, kontrollida nuppu „Lisa ostukorvi“ ja „Osta kohe“, et Amazon seda müüks. Kui näete valikut „Müüdud Amazon.com”, teate, et see tuleb otse Amazonilt, mitte kolmanda osapoole müüjalt.

Mõnikord on see teave hinna all loetletud ühe lause osana, näiteks „Laevad Amazon.comilt ja müüvad Amazon.com”.

Seda teavet saate otsida ka Amazoni rakendusest nutitelefonides ja tahvelarvutites. Hoidke silma peal nupul „Lisa ostukorvi” oleval teabel „Müüja”. Kui seal pole kiri „Sold By Amazon.com”, on toode pärit kolmanda osapoole müüjalt.

Amazon.com-is ostlemine võib olla potentsiaalsete probleemide miiniväli, alates võltsitud klientide arvustustest kuni petturlike müüjateni. Nüüd on teie veebiarsenalis veel üks tööriist, mis aitab teil veebis enesekindlamalt sisseoste teha. Edu!

SEOTUD:Kuidas vältida võltsitud ja petturlikke Amazoni müüjaid


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found