Google'i vaikekonto muutmine Androidis

Kui kasutate Androidi telefoni või tahvelarvutit, teate, et teie Google'i konto on kogemustega tihedalt integreeritud. Vaikekonto otsustab, kuidas olete sisse logitud paljudesse rakendustesse, eriti Google'i rakendustesse. Näitame teile, kuidas seda muuta.

Kuigi Android-seadmesse on lihtne lisada mitu Google'i kontot, on ühe seadmine vaikekontoks tülikas. Vaikekonto on ükskõik milline konto, kuhu olete seadme esmakordsel seadistamisel sisse loginud. See tähendab, et selle muutmiseks peate kontodelt välja logima.

Oletame, et olete oma Android-seadmes sisse logitud kahele Google'i kontole. Kõigepealt peate praeguselt vaikekontolt välja logima. See edendab teist kontot vaikekohaks ja saate siis uuesti esimesele kontole sisse logida. Teeme seda.

Alustuseks pühkige oma Android-nutitelefoni või tahvelarvuti ekraani ülaosast alla (üks või kaks sõltuvalt tootjast) ja puudutage seejärel menüü „Seaded” avamiseks hammasrattaikooni.

Kerige seadete loendis alla ja valige „Google”.

Teie Google'i vaikekonto kuvatakse ekraani ülaosas. Kontode loendi kuvamiseks valige oma nime all rippmenüü nooleikoon.

Järgmisena puudutage valikut „Halda selle seadme kontosid”.

Nüüd näete kõigi kontode loendit, kuhu olete oma seadmesse sisse logitud. Leidke oma Google'i vaikekonto ja valige see.

Puudutage käsku „Eemalda konto”.

Oluline on meeles pidada, et konto eemaldamisel kustutatakse kõik teie Android-telefonist või -tahvelarvutist leitud sõnumid, kontaktid ja muud seotud andmed. Õnneks varundatakse osa neist andmetest teie kontole ja need taastatakse uuesti sisselogimisel.

Kui teil on sellega kõik korras, puudutage kinnitava hüpikakna nuppu „Eemalda konto”.

Konto eemaldatakse loendist ja teie seadmest. Google'i seadete juurde naasmiseks puudutage vasakus ülanurgas taganoolt.

Kontode loendi avamiseks valige oma nime kõrval uuesti rippmenüü nooleikoon. Seekord puudutage valikut „Lisa veel üks konto”.

Kui olete sõrmejälje või parooliga kinnitanud, et olete teie, kuvatakse Google'i sisselogimisleht. Järgige ekraanil kuvatavaid juhiseid ja sisestage oma konto volitused, mille soovite lisada.

Teie konto importimiseks võib kuluda mõni minut. Kui see on lõppenud, määratakse teile Androidi nutitelefonis või tahvelarvutis uus Google'i vaikekonto!


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found