Parimad veebisaidid tasuta e-kaartide loomiseks ja saatmiseks

Kuna pühadeaeg on käes, on aeg pühadekaartide loend välja tõmmata ja kirjutada. Kuid kuidas sooviksite sel aastal raha kokku hoida ja aidata ka keskkonda säästa?

Oleme koostanud loetelu veebisaitidest, mis võimaldavad teil luua elektroonilisi kaarte (e-kaarte), mida saate pühade ajal või muul juhul sõpradele ja pereliikmetele (e-posti, Facebooki või muude elektrooniliste kättetoimetamisviiside abil) saata. Kõik loetletud saidid pakuvad tasuta e-kaarte, mida saate saata, või on tasuta võimalus, aga ka tasuline võimalus.

Punchbowl

Punchbowl võimaldab teil saata tasuta e-kaarte, millel on traditsiooniliste paberist õnnitluskaartide välimus ja tunnetus. Need pakuvad sadu tasuta e-kaardi kujundusi, mida saate isikupärastada kohandatud tervituste ja aktsentidega, näiteks ümbrikuvoodrite, kohandatud postikulu ja kummitemplitega.

MÄRKUS. Kui saadate Punchbowli abil tasuta e-kaarte, on kaartidel reklaamid. Reklaamide eemaldamiseks peate registreeruma Platinumi liikmeplaani (99 dollarit aastas). Samuti on veel kaks liikmelisuse taset: Plus (19 dollarit aastas) ja Premium (59 dollarit aastas). Igal tasemel on täiendavaid funktsioone ja eeliseid.

123Greetings.com

123Greetings.com võimaldab teil hõlpsalt luua ja saata tasuta e-kaarte, mida saate täiustatud tekstiredaktori abil oma isiklike sõnumitega kohandada. Teie e-kaarte saab saata kohe või planeerida kuni 60 päeva tulevikus. Igal e-kaardil võib olla ka kuni 100 adressaati.

E-kaardi saatmiseks 123Greetings.com kaudu ei pea te registreeruma. Lisafunktsioonidele juurdepääsu saamiseks võite aga registreeruda nende 123Greetings Connecti teenusesse tasuta. Rakendusega 123Greetings Connect saate saada meeldetuletusi sünnipäevade, eelseisvate sündmuste ja pühade kohta, importida, salvestada ja pääseda juurde piiramatule hulgale kontaktidele veebiaadressiraamatus, jälgida, muuta ja kustutada viimase 30 päeva jooksul saadetud e-kaarte. ja jälgige viimase 30 päeva jooksul saadud e-kaarte.

Egreetings.com

Egreetings.com pakub teile tuhandeid tasuta e-kaarte, mida saate rikkaliku graafika, animatsioonide ja muusika abil saata. Nad pakuvad ka iPhone'i ja Android-seadmete jaoks rakendusi, mis tuletavad teile meelde teie Facebooki konto sünnipäevi ning võimaldavad teil luua ja saata oma sõprade Facebooki seintele e-kaarte.

Hooldus2

Care2 võimaldab teil maailmas midagi muuta, saates e-kaarte oma sõpradele ja perele. Nad annetavad 5 protsenti reklaamituludest sularahas ja teenustes juhtivatele mittetulundusühingutele. Juba nende saidi külastamine puhkusekaartide loomiseks ja saatmiseks aitab koguda raha ülemaailmsete keskkonnaprogrammide jaoks.

Kõik Care2 e-kaardid toetavad keskkonnaalaseid põhjuseid, näiteks vihmametsa säästmist. Valige paljude e-kaartide suure valiku hulgast mitmel korral ja lisage mõnele isegi oma foto.

Someecards.com

Someecards.com võimaldab teil igaks puhuks saata tasuta naljakaid e-kaarte. Uusi kaarte, kategooriaid ja funktsioone lisatakse sageli. Uute kaartide, kategooriate, saidi funktsioonide ja eelseisvate pühade värskenduste saamiseks võite tellida nende uudiskirja.

eCardica.com

eCardica.com on tasuta teenus, mis võimaldab teil kõigil juhtudel elektrooniliselt õnnitluskaarte ja kutseid saata ja vastu võtta. Mõned e-kaardid on Flash-põhised, teised aga lihtsalt fotod, millele on lisatud sõnum. Kõik eCardica.com-i kaudu saadetud e-kaardid on reklaamideta. Nende puhkusekategooriad hõlmavad igasuguseid pühi, sealhulgas juustupäeva (4. juuni) ja armastan oma lemmiklooma päeva (20. veebruar).

Hipsterikaardid

Pisut teistsuguste kaartide jaoks külastage hipsterikaarte. Need võimaldavad teil luua ja saata e-kaarte paljudes kategooriates, mida on lihtne vaadata, mis on täis suhtumist ja vaimukust ning on kohati pisut põsed. Nad lisavad iga kuu uusi kujundusi.

Kõristi

Rattlebox võimaldab teil mitmel korral luua tasuta videokaarte, mis ei ime. Te ei pea registreeruma, kuid see on tasuta. Need pakuvad üle 1000 täielikult kohandatava tasuta veebikaardi videokaardi. Rattleboxi kaarte saate hõlpsalt saata e-posti või IM-i kaudu, postitada blogidesse või levitada neid suhtlusportaalides.

HDterve

HDgreetings võimaldab teil luua kvaliteetseid kõrglahutusega veebivideokaarte. Iga e-kaarti saab isikupärastada ja see võib sisaldada fotot, mis kuvatakse koos video lõpus teie kohandatud sõnumiga. Veebikaamera abil saate luua oma video, et saata see lähedastele ja lisada oma fotodele lõbusaid efekte.

Mõned e-kaardid HD-tervitustel on tasuta ja mõned mitte. Need, mis pole vabad, on tähistatud rohelise tähega.

eCardster

eCardster on lihtne sait, mis võimaldab teil luua e-kaarte oma fotode või nende eCard-galeriis olevate piltide järgi. Sisestage kohandatud sõnum, valige teksti font ja värv ning valige üle 100 saadaoleva piiri. Saate e-kaardi saata kuni viiele adressaadile.

Kui laadite oma e-kaardi loomiseks üles oma foto, saate selle lisada e-kaardi galeriisse, kus see vaadatakse üle ja lisatakse kinnitamisel 72 tunni jooksul.

Kujutluskaardid

Imaginaryecards pakub üle 900 tasuta e-kaardi, mis sisaldavad loodusest inspireeritud kujundusi. Valige paljudest saadaolevatest kategooriatest kaardid ja seadke e-kaart valmis saatmiseks vaid mõne minutiga. Võite valida ka kõige populaarsemate kujunduste hulgast või kuvada juhusliku e-kaardi.

Hallmark

Hallmark pakub paljusid esmaklassilisi e-kaarte, mille saatmise eest peate maksma, kuid on ka palju tasuta e-kaarte. Valige lihtsalt vasakul mõni sündmus, puhkus või mõni muu kategooria ja valige nende alla mõni e-kaartidest, millel on kiri “TASUTA”. Võite saata tasuta e-kaarte e-postiga või postitada Facebooki.

Kui soovite, et saaksite valida mõne Hallmarki saidi e-kaardi hulgast, saate registreeruda iga-aastase e-kaardi tellimuse saamiseks 12 dollarit aastas. See võimaldab teil saata üle 600 populaarse tähemärgi ja lauluga e-kaarte, saata piiramatuid esmaklassilisi e-kaarte ja mini-e-kaarte ning ajastada esmaklassilisi e-kaarte terve aasta ette.

Doozycardid

Doozycard võimaldab teil luua ja saata sõpradele ja lähedastele e-kaarte. „TASUTA” tähisega e-kaartide saatmiseks ega tasuta kaardi lehelt saatmiseks pole vaja kontot. Kuid saate avada tasuta konto, et kasutada nende meeldetuletussüsteemi tasuta sünnipäevade, aastapäevade ja pühade meeldetuletuste ning isikliku aadressiraamatu jaoks.

Nad pakuvad ka Premier-kontot (19,95 dollarit aastas), mis võimaldab teil aasta jooksul e-kaarti oma veebisaidile saata nii tihti kui soovite. Premier konto registreerimiseks peate kõigepealt registreeruma 10-päevase tasuta prooviperioodi jaoks.

MÄRKUS. Pidage meeles, et tasuta prooviversiooni registreerumiseks peate esitama krediitkaardi. Kui te ei tühista oma liikmesust enne 10 päeva möödumist, võetakse teie krediitkaardilt 19,95 dollarit ja teie liikmesus teisendatakse automaatselt Premier-kontoks.

Regards.com

Regards.com pakub tasuta teenust, mis võimaldab teil luua e-kaarte igaks juhuks. Iga teie loodud e-kaart salvestatakse nende süsteemis ainulaadse ja privaatse veebilehtena, millel on oma aadress ja millele pääsete juurde ainult teie ja teie e-kaardi saaja. Pikki allalaadimisi ega e-posti manuseid pole vaja. Teie adressaat saab lühikese meilisõnumi, suunates nad privaatsele veebisaidile, kus nad saavad e-kaarti vaadata.

Regards.com pakub teist e-kaarditeenust nimega RegardsBox, mis pakub naljakaid e-kaarte, mis on erinevad ja veidi hullumeelsed. RegardsBox võimaldab teil enne e-kaarti saajale saatmist mitu inimest allkirjastada.

E-kaardid.com

E- kaardid.com võimaldab teil saata veebis tervitusi ja kingitusi sõpradele ja perele, mis toetavad ka elusloodust ja keskkonda. Iga kaart, mille saadate E- kaardid.com abil, aitab kaasa annetuse loomastikule ja loodusele.

Kui soovite juurdepääsu täiendavatele e-kaartidele ja funktsioonidele, registreeruge Minu e-kaartide kasutajaks 12 dollarit aastas. Teie liikmesus võimaldab teil juurde pääseda rohkematele kaartidele, kaarte salvestada, oma pilte üles laadida, kaartidele efekte lisada, kasutada sünnipäevade meeldetuletuste kalendrit ja e-posti aadressiraamatut, ajastada tulevastel kuupäevadel saadetavate kaartide olemasolu, vältida reklaame, aga ka paljudele teistele teised omadused. Osa teie liikmemaksust aitab kaitsta elusloodust, loodust ja keskkonda.

Maailma Looduse Fond

Saate näidata oma toetust elusloodusele ja planeedile, saates Maailma Looduse Fondist sõpradele ja perele tasuta e-kaarte. Valige mitmel korral ja lisage oma isiklik sõnum.

Looduskaitse e-kaardid

Teine võimalus oma armastust looduse vastu on saata looduskaitseametist tasuta e-kaarte. Neil on palju ilusaid pilte, mida saate oma sõpradele ja perele e-kaartidena saata. Samuti saate e-kaardi seadistada nii, et see jõuaks teie soovitud päevale.

Lisaks veebikaartidele, mis võimaldavad teil kaarte luua ja saata, saate ka Microsoft Wordi abil oma kaarte luua ja printida.

Kui olete leidnud muid kasulikke saite tasuta e-kaartide loomiseks ja saatmiseks, andke meile sellest teada.