Kuidas Androidis videot pöörata

Seal käib sõda. Te ei näe seda uudistes, te ei loe selle kohta lehest - aga see juhtub. See on raske sõda, millele paljud meist kunagi ei mõtle: sõda valesti orienteeritud video vastu. Kas teil on video, mis kuvatakse külili? Siit saate teada, kuidas seda videot Androidis 90 kraadi pöörata.

Tavaliselt juhtub see, et teie video lihtsalt ei pööranud oma suunda, kui alustasite video salvestamist. Kui see juhtub, saate lõpuks videot külgsuunas - hoidsite telefoni horisontaalses režiimis, kuid millegipärast tulistas see portree. Seda on minuga juhtunud mitu korda, kui mul on vaja tunnistada.

Muudel juhtudel võite oma telefoni tegelikult pööratasamasvideo salvestamine. Kui see juhtub, siis video suund ei muutu, kuid tavalise väljanägemisega video pöörab äkki külili (või vastupidi). Halb uudis on see, et video pööramiseks peate selle ka kärpima - kahjuks ei saa te videot poolenisti pöörata. Siin on kõik või mitte midagi.

SEOTUD:18 asja, mida te ei pruugi Google Photos'ist teada saada

Hele külg ei saa videote pööramine Androidis olla lihtsam. Selle õpetuse jaoks kasutame Google'i rakendust Photos, nii et kui teil pole seda veel installitud, saate selle siit. See on tasuta, nii et tehkem seda asja.

Kui see on teie esimene rakenduse Google Photos käivitamine, määrake algselt varundamise ja sünkroonimise seaded. Nende kohta saate lähemalt lugeda siit, kuid vaikeseaded on üldiselt täiuslikud: tasuta, piiramatu üleslaadimine "kvaliteetsel" (loe: kerge tihendamine) ja üleslaadimine ainult WiFi kaudu. Puudutage lihtsalt valikut „Valmis”, et sellest väikesest aknast väljuda ja pöörlemist alustada.

Kui seadistus on teisiti, jätkake ja leidke video, mida soovite pöörata. Puudutage selle avamiseks.

Video mängib selle avamisel tõenäoliselt automaatselt, nii et võite selle peatada. Kui puudutate ekraani, laaditakse video juhtelemendid - puudutage ekraani allosas väikest pliiatsiikooni.

See avab fotode redigeerimismenüü. Kui peate videot kärpima, saate seda teha siin - kasutage lihtsalt videopildi all oleval pisipildil olevat liugurit. Lõikamise ja lõikamise põhjalikuma ülevaate saamiseks vaadake meie õpetust.

Kui kärpimine on teelt väljas (või kui teil pole üldse vaja kärpida), vaadake ekraani alaosa lähemalt: seal on nupp, millel on kiri „Pööra”. Puudutage seda.

Puhh! Nagu maagia, pöörleb ka video. Koputage lihtsalt seda nuppu, kuni suund on õige. Kui see näeb hea välja, puudutage paremas ülanurgas olevat nuppu „Salvesta“.

Video salvestamine võtab sekundi - see salvestatakse koopiana, originaali üle kirjutamata - ja olete valmis. Teie uus õigesti orienteeritud video on kõik pakendatud ja valmis kasutamiseks.

Jätkake head võitlust!


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found