Kuidas luua oma futuristlikku nutipeeglit

Nutikas peegel võib näidata teie kalendrit, ilma ja uudiseid nagu midagi ulmefilmist. Raspberry Pi toega saate luua mõne lihtsa tööriista ja riistvaraga oma.

Ilus, konfigureeritav ja kohandatud

Nutikad peeglid on juba mõnda aega olnud ja silmapaistvaim versioon pärineb Michael Teeuwilt. Idee on üsna lihtne; ehitate raami ja kasti. Karbi sisse asetate ühesuunalise klaasi (mida politsei draamades näeb sageli teleris), monitori, Raspberry Pi ja kaablid, mis on vajalikud teie seadistuse toiteks. Michael ja teised kaastöötajad on loonud avatud lähtekoodiga Magic Mirror platvormi, mille saate installida. Pärast installimist saate seda kohandada oma kalendri, ilma, uudiste ja muu kuvamiseks. Tarkvara installimine on lihtne - see nõuab ainult ühte koodirida.

Raskemad osad on raami kasti loomine, Raspberry Pi seadistamine ja seejärel tarkvara kohandamine eelistatud teabe kuvamiseks. Kuid isegi keegi, kellel puuduvad puidutöötlemisel ja koodimisel vähe kogemusi, võib selle isetegemise projekti mõne nädalavahetusega natuke kannatlikult ehitada. Pikimad osad on passiivsed, nagu liimi ja pleki kuivamise ootamine. Veedate umbes kolm kuni viis tundi aktiivselt raami kallal töötades ja tarkvara installides.

Ja me näitame teile täpselt, kuidas.

Vajalikud materjalid

Sõltuvalt sellest, mis teil juba on, võib see projekt olla odav või kallis. Kui ostsite kõik järgmised loendid, kulutaksite umbes 700 dollarit. Kuid kuna meil oli kõik käepärast, välja arvatud klaas ja puit, kulutasime ainult 140 dollarit. Ja pidage meeles, et te ei pea tööriistu ostma. Kui teil on sõber, kellele mõned neist kuuluvad, küsige, kas saate neid laenata.

Alustamiseks vajate järgmist.

 • Monitor: eelistatavalt vähemalt 24 tolli ja selline, mille kaotamine ei huvita teid. Midagi õhemat ja kergemat on parem, kuid see Scepteri kuvar töötaks. Peate aluse eemaldama. Samuti on kasulik (kuid mitte vajalik) raami eemaldamine monitorilt.
 • Kahesuunaline klaas: teie klaas peaks olema veidi suurem kui teie monitori mõõtmed. Amazonis lingitud toode on üldise suurusega, kuid meil oli õnne tellida kohalikult klaasi tarnijalt.
 • Üks vaarikas Pi 3
 • Vaarika Pi juhtum
 • Puitplekk või värv
 • Polüuretaan (kui värvub)
 • Puidust täiteaine (värvimise korral hankige värvitav puidust täiteaine)
 • 80, 120 ja 220 suuruses liivapaber (kui otsustate värvida, jätke 220 vahele)
 • Mitra saag (või käsisaag ja kandur)
 • Puitliim
 • Mõõdulint.
 • Joonlaud või muu sirge serv (sirgjoonte joonistamiseks).
 • Maalijate lint
 • Benji nöörid
 • Lühikesed puidukruvid
 • Alused
 • Nailonist rihm
 • Kruvikeeraja
 • Rasked raamikonksud (riputamise korral)
 • Kõrva-, silma- ja hingamisteede kaitsevahendid. Kui kasutate polüuretaani ilma ventilatsioonita, lisage aurufilter.
 • Raami ja kasti ehitamiseks puit: soovitame vähemalt ühe tolli paksust lehtpuid nagu vaher või pähkel. Kui raami ei riputa, soovite ka kasti tagaküljeks teha midagi õhukest nagu vineer. Kui palju puitu ja kui lai, sõltub teie kuvarist (vaadake lisateavet raami ehitamise kohta.)

Otsema ehituse jaoks on meil mõned täpsemad valikud. Need pole vajalikud, kuid aitavad:

 • F-klambrid (vähemalt neli)
 • Nurgaklambrid (vähemalt kaks)
 • Pahtli nuga
 • Juhuslik orbitaallihvija
 • Konksu ja aasaga liivapaber 80, 120 ja 220 tanguna.
 • Puurida

Raami ehitamine

Alustuseks valmistate põhiraami (näiteks selle, mille võite oma seinal rippuda). Seejärel lisate lihtsa kasti peegli, monitori, Raspberry Pi ja kaablite hoidmiseks. Valmides võib struktuur sarnaneda väga madala ravimikapiga.

Monitori demonteerimine

Esimene samm kaadri loomiseks algab monitorist. Teie monitori suurus määrab teie klaasi suuruse ning vajaliku puidu pikkuse ja laiuse. Kui plaanite raami kuvarist eemaldada, soovite seda teha kohe. Iga monitor on erinev, nii et me ei saa siin täpseid juhiseid anda. Tahate otsida servast õmblusi, et neid üksteisest lahku lüüa, ja proovige igal sammul olla õrn. Lõpetamisel peaks teil olema midagi sellist:

Puidumõõtude määramine

Kui olete raami eemaldanud (või kui jätate selle sammu vahele), mõõtke monitori pikkust ja ekraani servade laiust. Mõõtke kas siseruumides asuvat metallraami mööda või raami siseserva, kui te seda lahti ei võtnud.

Kirjutage need üles ja kahekordistage numbrid. See viimane number on vajaliku puidu kogupikkus. Näiteks on selle monitori laius 11 ja pool tolli ning pikkus 19 ja pool tolli. Kahekordistamine tähendab vastavalt 23 tolli ja 48 tolli puitu. Parim on osta vähemalt paar tolli rohkem, kui peate lõiketükkide ja vigade arvestamiseks.

Järgmisena asetage ostetava puidu laiuse määramiseks monitor tasasele pinnale, ekraan allpool. Nüüd mõõtke tasasest pinnast üles, et määrata, kui paks on teie monitor. Ostetud puit peab olema vähemalt nii lai, eelistatavalt veidi laiem.

Kast nõuab kaadriga sarnast pikkust, et saaksite selle summa veel kord kahekordistada.

Selle projekti puhul ostsime neli kolme tolli laiust ja ühe tolli paksust lauda. Kaks tahvlit olid 36 tolli pikkused ja ülejäänud kaks 48 tolli pikad. Lisapikkus tähendab palju ruumi vigadele. Kui teil on suur sõiduk, võite osta kaks pikka lauda (sel juhul 84 tolli).

Mitra lõiked pildiraami jaoks

Kui kasutate seda esimest korda saagimismaski, peaksite vaatama Steve Ramsey abistavat leegisae põhivideot.

Enne mis tahes elektritööriistadega töötamist, lihvimist või pleki või polüuretaani pealekandmist peate kandma kaitset. See hõlmab kaitseprille ja tolmumaski või aurufiltrit. Kui kasutate elektrilisi tööriistu, kasutage palun kõrvakaitset, näiteks kõrvatroppe.

Teie järgmine samm on lõigata puidule nurgenurgad. Sellisel juhul on mitra nurgad vaid 45-kraadised. Kaks üksteise külge surutud 45-kraadist nurga tahvlit teevad 90-kraadise nurga. Ja neljast 90-kraadisest nurgast saab ruut või antud juhul ristkülik.

Selle lõike saate teha nurgasaega, lauasaega või isegi käsisaega ja kanduriga. Käsisaag kaldub triivima; te ei pruugi saada täiuslikku nurka ega sirget vertikaalset lõiget. Seega soovitame tungivalt kasutada nurgasaagi (mida see juhend katab).

Alustuseks seadke oma saag 45-kraadise nurga alla. Teie saagil on vasakpoolne 45 ja parem 45-valik, valige selle esimese lõike jaoks õige 45.

Näpunäide: Enamikul saagidest on rasked peatused 45 kraadi juures; peaksite tundma, kuidas see oma kohale klõpsab.

Nüüd pange oma esimene laiusega laud leegisaagile nii, et vasaku otsa ülemine nurk ulatuks teraava vasakust ülemisest vasakus servast mööda. Soovite, et tera läbiks kogu plaadi, kuid eesmärk on ka selle esimese lõikega maha võetud puidukoguse minimeerimine.

Josh Hendrickson

Salvestage väike tükk, mille olete ära lõiganud; vajate seda vaid hetkega.

Järgmine lõikamine nõuab vastupidist 45-kraadist nurka, et hõlbustada mõlema nurga samas suunas kulgemist. Selle asemel, et saagi edasi-tagasi liigutada, pöörake laud ümber ja libistage see alla. Kuna mõõtsite monitori ümber, siis peate edasi mõõtma mõõtma puidu 'sisemisi' servi, mis asuvad monitorile kõige lähemal. See tähendab lühemat külge.

Pööratud tahvliga mõõtke esimene pikkus, mille varem kirja panite (meie ülaltoodud näites 11 tolli) ja tõmmake sirgjoon üles ja alla. Haarake nüüd varasemast ära lõigatud tükk ja vooderdage selle ots oma joonega, kasutage seda 45-kraadise nurga joone joonistamiseks.

See märk on teie lõike nurk ja pikkus. Järgmise lõike tegemiseks libistage oma laud alla. On hädavajalik, et te ei prooviks lõigata täpselt joonele, mille joonistasite. Teie tera on paksem kui pliiatsijoon, see tähendab, et joone peal lõikamine annab teile lühema tüki kui soovite. Täpselt nagu ülaltoodud pildil, laske laudjoon terast mööda, nii et lõikate veidi ülejääva puidu sisse. Alati võite natuke rohkem maha võtta, kui olete liiga palju järele jätnud, kuid te ei saa puitu tagasi panna.

Ülejäänud raamiplaatide saamiseks korrake seda protsessi. Pöörake laud, mõõtke pikkus, lõigake ja korrake. Nüüd peaks teil olema neli nurgelise puidu tükki, mis sobivad raami kujuga. Kui leiate, et mõned teie lõiked olid pisut välja lülitatud, peate võib-olla kärpima. Lihtsalt võtke seda aeglaselt ja lõigake ära vähem kui arvate, et vajate; parem on nihutada oma tee õigele pikkusele kui kiirelt liikumiseks proovida.

Kui need kokku sobivad, peaksid teie lauad välja nägema sellised:

Raami liimimine koos

Nüüd on aeg oma lauad kokku liimida. Võib tekkida küsimus, miks me ei kasuta naelu ega kruvisid. Puitliim on uskumatult tugev ja annab meile tihedama ja tugevama vuugi kui küüned ning tänu sellele on küünte ja kruvipeade puudumisel puhtam välimus.

On tõsi, et mitra liigesed ei ole nii tugevad kui teised vuugid, kuid meie eesmärkidel ei vaja me tugevust, vaid dekoratiivset välimust.

Puiduliimi pealekandmine on otsene protsess ja kui olete kunagi kasutanud muud liiki liimi, teate juba enamikku sellest, mida teha. Peate kleepima liimi servale, mille soovite ühendada, levitada seda kõigi puitpindade katmiseks ja seejärel lükata see teise tüki vastu.

Kuid erinevalt paberiliimist ei saa te lihtsalt lahti lasta - et anda teile aega täiusliku asetuse saamiseks, on puiduliimil aeglane kuivamisaeg ja liiga vara lahti laskmisel võib see libiseda või lahti tulla. Selle probleemi lahendamiseks võite nurgaklambrite abil nurga all puitu koos hoida. Kui teil pole nurgaklambreid, on meil see töö ära tehtud.

Esmalt haarake pikkusest ja laiusest tükk (ülaltoodud pildil horisontaalne ja vertikaalne osa) ja asetage need vaevalt puudutatavate nurkade abil oma seljale. Seejärel lõigake maalritest tükk piisavalt pikk, et haarata mõlemad puidutükid, ja asetage see oma raamitükkide kõrvale.

Nüüd kandke ühele nurga all olevale tükile õhuke liim. Seejärel kasutage selle sirutamiseks kogu sõrme või harja abil selle nurga kogu nägu. Seejärel kandke liim teisele nurga all olevale näole. Kui tera on tera, kipub puit liimi ligunema, nii et oodake viis minutit, seejärel pange liim uuesti peale. Seejärel asetage lauad linditükile, hoidke nurki kindlasti puudutamata.

Pange need kaks tükki kokku, tagades, et lint püsib võimalikult tihedalt. Seejärel tasandage ja lindilapid ripuvad üle. Võta oma teibirull ja risti mitu korda üle nurkade, et teha võimalikult tihe tihend.

Näpunäide: Siit nähtavalt välja imbuv liim on hea märk sellest, et olete piisavalt liimi määrinud. Oodake umbes viisteist minutit, kuni liim tarretub, ja kraapige see siis pahtli või plastmassist võinoaga maha.

Korrake toimingut teiste tahvlitega ja ühendage need siis omavahel.

Kontrollige oma puiduliimi juhiseid ja jätke raam lindistamiseks vähemalt minimaalseks ajaks, mida see vajab. Mida kauem puidust klambrina jätate, seda tugevam see on, ehkki üle 24 tunni pole tavaliselt vaja.

Pärast liimi kuivamist eemaldage lint ja kontrollige oma nurki. Kui näete lünki, on see hea; saate neid täita puidutäidisega.

Puidust täiteaine on just see, mis see kõlab. See koosneb puidutükkidest, liimist, plastist ja muust sisust. Eesmärk puidutäidisega on augu ületäitmine. Ärge muretsege puidu täiteaine leviku pärast, mis eemaldatakse hiljem lihvides. Puidu levitamiseks võite kasutada pahtlilabidat või plastikust kööginoa.

Näpunäide: Puidutäidis peaks olema jogurtimuda sarnase konsistentsiga. Kui see on kõva ja küpsetatud nagu alloleval pildil, segage selle noorendamiseks sisse 3 osa mineraaljooke ja 1 osa mineraalõli.

Jällegi lugege oma puidust täiteaine pakendit. Tavaliselt peate lihvimiseks tund aega ootama ja värvimiseks päev. Kui olete selle lihvimiseks piisavalt kaua oodanud, eemaldage oma 80-kraadine liivapaber, et eemaldada raami üleliigne puidust täiteaine.

Palju õnne, olete raami ehitanud. Kiire katsena asetage klaas ja peegel raamile, et kontrollida, kas sellel kindlalt istuvad ja ei lange ristkülikukujulisse auku.

Näpunäide: Kui teil on ruuterilaud, saate oma raamile kaunistuse lisamiseks kasutada Roman Ogee bitti.

Nüüd on aeg karp ehitada.

Kasti ehitamine

Nüüd, kui teie raam on valmis, on aeg karp üles ehitada. Hea uudis on see, et see on palju lihtsam kui puidu lõikamine ja raami kokkupanek. Põhiidee on ehitada puidust ristkülik, mille suurus on teie raami välisservade jaoks:

Alustuseks lõigatakse kaks puidutükki, mis on sama pikad kui teie raami pikad lauad. Mõõtke oma raami servast lõpuni. Seejärel mõõtke see kaugus ühelt oma lõikamata laualt ja tõmmake joonlaua või muu sirgjoonega sirgjoon. Selle lõike jaoks määrake sirmsae sirgjoonelise lõike tegemiseks „0”.

Näpunäide: Täpselt nagu 45-kraadise nurga all, on ka enamiku saagide "kõva seiskamine" nullis; peaksite tundma, kuidas see oma kohale klõpsab.

Jällegi, kui asetate laua saele, ärge proovige otse joont lõigata. Lõigake joone kõrvale, tahvli küljele, mis on "ekstra" (mitte see tükk, mille te ära lõikate).

Ülaltoodud pildil jääb lõigatud tükk paremale. Kuvatud joon on selguse huvides eriti lai, kuid pange tähele, et tera lõikub just märgist vasakule. Parem on lõigata laud juustest liiga pikaks ja kärpida maha, kui liiga lühikeseks lõigata.

Pärast esimese tahvli lõikamist võite selle asetada teisele tahvlile ja kasutada seda mõõtepulgana. Lihtsalt tõmmake joon oma loodud sirgjoonega ja järgige ühenduse loomisel uuesti ülaltoodud protseduuri.

Paigaldage lauad raamile ja katsuge servi, et teha kindlaks, et need on tasapinnalised ja mitte liiga pikad. Kärpige vastavalt vajadusele. Seejärel mõõtke kahe laua vahelised vahed, et määrata kahe viimase osa pikkus. Jällegi tõmmake jooned, lõigake need jooned maha ja lõigake vastavalt vajadusele.

Peaksite lõpetama umbes sellise:

Jällegi peaksite tegema klaasi proovisobivuse ja monitori kõigi oma valminud komponentidega. Asetage klaas ja monitor raamile, seejärel lisage need neli plaati selle ümber, et kontrollida riistvara sobivust. See on okei, kui nad pole mugavad, me hoolitseme selle eest hilisemates sammudes.

Nüüd liimite lauad kokku. Nagu me juba varem mainisime, imavad plaadi otsad (otsaterad) liimi, nõrgendades liigendit. Kandke mõlema lühema tüki mõlemasse otsa liim, oodake viis minutit ja kandke uuesti. Seejärel pigistage pikemad lauad oma kohale. Püüdke veenduda, et need oleksid tasapinnalised (kõik servad joonduvad).

Nagu ülal, on puiduliimil aeglane kuivamisaeg, seega peate hoidma püsivat rõhku. Kui teil on F-klambrid, saate nüüd plaatidele surve avaldamiseks kasutada kolme kuni nelja. Kui te seda ei tee, teevad benji nöörid selle triki. Pange bungee nöörid ristküliku ümber väga ettevaatlikult, proovige hoida nurki 90-kraadise nurga all. Seejärel kinnitage benji konksud:

Soovite kasutada tugevaid ja tihedaid benjöörange. Ja sõltuvalt tugevusest võiksite kasutada mitut komplekti. Ülaltoodud benji nöörid on täiesti uued ja sobivad tihedalt kasti ümber, nii et ühest piisas. Kuid hea mõõtmise huvides võite lisada rohkem.

Oodake, kuni liim kuivab (vastavalt teie liimisuunistele), seejärel eemaldage nöörid. Jällegi kontrollige, kas kõik servad on tasapinnal ja kas teie ristkülikukast on tasane. Kui laua serv triivib üles või alla, võite selle lihvida.

Karbi liimimine raami külge

Karbi liimimine raami külge on suhteliselt sirge. Pigistage liim kogu karbi kitsa serva ulatuses joonega välja, seejärel levitage seda sõrme või harjaga üle puidu.

Eesmärgiks on liimi hea katvus kogu puidu ulatuses; see ei pea siiski olema paks kiht. Heitke pilk oma raamile ja tehke kindlaks, kumb külg teie arvates parem välja näeb. Asetage see pool tasasele pinnale (eelistatavalt paberiga kaetud). Seejärel pange oma raamile, liim pool allapoole.

Surve lisamiseks on kõige lihtsam kasutada raskeid esemeid. Asetage kastile midagi tasast, näiteks pappi või vineeri, seejärel asetage raami servadele rasked raskused, näiteks värvipurgid või raamatud. Püüdke seada ühtlane vahekaugus, et kogu kasti survestada.

Jällegi oodake vähemalt minimaalset aega, mille teie liim täpsustab. Kui võtate raskused ja tasase tüki maha, kontrollige oma kasti lünkade osas ja täitke vajadusel puiduliimiga. Pärast selle kuivamist on aeg lihvimiseks.

Raami lihvimine värvimiseks ja värvimiseks

Enne puidu määrimist või värvimist peate selle korralikult lihvima. Puidu lihvimine eemaldab killud, paelad ja muud tekkinud ehitusprotsessist tekkinud plekid. Kui jätate selle sammu vahele, toovad plekid ja värvid ainult puudused esile.

Kui olete lihvimises alles uus, on see protsess üsna lihtne. Nii palju kui võimalik lihvige puiduteraga (see tähendab, järgige puidus nähtavaid jooni) ja ärge suruge kogu oma jõuga.

Näpunäide: Kui olete lihvimises alles uus, proovige joonistada raamile lainelisi jooni, nagu ülaltoodud pildil näha. Kui jooned on kadunud, olete tõenäoliselt piisavalt lihvinud.

Alustage 80-kraadise liivapaberiga, seejärel liikuge 120-le, seejärel 220-le. Kui maalite või soovite sügavamat plekivärvi, jätke 220-kraadine paber vahele.

Pärast lihvimist viige käed mööda puitu. Peaksite tundma märgatavat erinevust lihvimise kohas. Püüdke leida mõni ala, millest puudust tundsite, ja lihvige vastavalt vajadusele.

Ärge unustage raami sisepiiri lihvida, kus kuvatakse teie monitor. Saate vahele jätta osa, mis pole nähtav, lihvimise.

Raami värvimine

Kui olete otsustanud oma raami värvida, võite selle sammu ja tihendusetapi vahele jätta. Lihtsalt värvige oma raam nagu tavaliselt. Kui olete otsustanud, et näete puidu väljanägemist sellisena, võite värvimisetapi vahele jätta, kuid te ei tohiks tihendusetappi vahele jätta.

Näpunäide: Jätke harja vahele, kasutage plekki kandmiseks vana paari sokke või t-särki. Kas teil on kaks komplekti, üks värvimiseks ja teine ​​pühkimiseks.

Enne värvimist pühkige kõik raami lihvimisega loodud saepuru. Kleepuv kiudrull töötab hästi, kuid võite kasutada ka kergelt niisket paberit; lihtsalt kuivatage puit kohe. Kui teil on kaupluse vaakum, võib abiks olla ka selle piirkonna tolmuimeja.Sa ei taha, et saepuru plekile satuks.

Raami värvimiseks kontrollige kuivamisaegade kohta kaks korda pleki suundi. Tavaliselt näete pühkimisaega ja puhkeaega, võtke need teadmiseks. Alustage purgi avamisest ja sisu segamisest. Kõige tõhusam viis pleki pealekandmiseks on selle pühkimine, mistõttu soovitame kasutada vanu sokke või t-särki. Kastke materjal plekile ja laske sellel põhjalikult imenduda. Seejärel pühkige oma raamile. Teil pole vaja ülemäära tugevalt suruda, kuid proovige seda puitu töödelda.

Vertikaalsete teenuste värvimisel proovige saada sujuv joon ja vältige tilgutamist. Värvige raami mis tahes osa, mis on nähtav, sealhulgas sisepiir, kuhu monitor läheb.

Oodake sobivat pühkimisaega, seejärel pühkige kõik liigsed plekid, mis pole puitu imendunud. See samm on ülioluline, kui te ei pühi üleliigset, plekk kuivab ebaühtlases segaduses.

Tõenäoliselt märkate, et raam pole pärast üleliigse pleki pühkimist nii tume, see on normaalne. Kui soovite, et teie raam oleks tumedam, oodake määratud taasteaega ja korrake neid samme, kuni olete rahul.

Enne järgmise sammu juurde asumist oodake, kuni plekk on täielikult kuivanud. See on vähemalt teie purgil kirjas olev "puhkeaeg" ja raam ei tohiks olla kleepuv.

Teie raami puidu tihendamine

Puitplekk on dekoratiivne; see ei kaitse teie puitu valguse ja muude keskkonnakahjustuste eest, seega peate puidu tihendama.

Võite kasutada palju erinevaid viimistletud, kuid pühkitav polüuretaan (või polü) on lihtne meetod. Vaja on vaid vana triiksärki. Muud polüuretaanid võivad vajada hoopis harja.

Jällegi avage purk ja segage sisu. Seejärel laadige oma t-särk või harja üles. Veejoonte vältimiseks proovige seda kasutada pika ühtlase joonega. Vertikaalsete pindade pealekandmisel proovige vältida suurte polüuuride jäämist; muidu kuivab see nii.

Näpunäide: Kui ostsite "kristallselge" polüamiidi, näeb see pealekandmisel piimjas valge välja. Kui see kuivab, muutub see selgeks.

Kontrollige oma purgi juhiseid. Selles on ära toodud kuivamisaeg ja minimaalne kihtide arv. Pärast igat kuivamisperioodi lihvige kergelt 220-liivapaberiga. Ärge kasutage selle sammu jaoks elektrilisi tööriistu; lihvite läbi polüuretaani ja pleki.

Eesmärk on siin polüakihis tekkivaid muhke tasandada, mitte täielikult eemaldada. Korrake neid samme seni, kuni teil on minimaalne kihtide arv, mida teie purk soovitab, te ei peaks rohkem vaja minema.

Teie raami riidepuud

Kui plaanite raami seinale riputada, on teil kaks võimalust. Võite kinnitada tugevad riputuskonksud või puurida kasti augud seinaküünte libisemiseks. Mõlemad meetodid toimivad, kuid soovite, et vähemalt kolm (vasak, parem ja keskosa) kasti ülaservas jaotaksid raskekaalu ühtlaselt.

Puuritud aukude abil saate seina profiili vastu. Kuid konksude kinnitamiseks pole vaja külvikut.

Palju õnne; olete oma nutipeegli jaoks kõik vajalikud raami komponendid ehitanud. Nüüd on aeg minna riistvarale.

Riistvara lisamine peeglile

Alustuseks asetage klaas ja monitor raami kasti ning asetage need nii, et need oleksid ristkülikuaugust õigesti läbi viidud. Tõenäoliselt on teil monitori ja peegli ning raami servade vahel tühikud.

Üks võimalus on kruvida aluspinnad ülaltoodud foto vasakul küljel paika. Kuid kui ruumi on liiga vähe või klaas on kuvarist oluliselt suurem, ei tööta aluspinnad. Selle asemel kasutage nailonist rihma. Keerake üks külg sisse ja tõmmake mõõtmiseks tihedalt teisele küljele. Lõika pikkus maha veidi kauem kui vaja. Lõigatud serva põletamiseks kasutage tulemasinat, et nailonrihm uuesti sulgeda, ja keerake see siis teise külge.

Kui monitor ja klaas on kindlalt kinnitatud, lisage Raspberry Pi ja toitejuhtmed. Kui lisasite Raspberry Pi-le ümbrise, kaaluge selle raamile kinnitamiseks kahepoolse kleeplindi kasutamist.

Kui kõik on paigas, asetage kogu seadistusele tume must riie ja kleepige see raamile või kleepige raami külge.

Musta riide lisamine monitori ja klaasi kohale suurendab ka peegli efekti. Selle demonstreerimiseks on siin peegli vasaku poole taga mustast riidest kahepoolne klaas.

Teie riistvara on valmis. Nüüd on aeg seadistada oma Raspberry Pi ja installida tarkvara Magic Mirror.

Maagilise peegli installimine Raspberry Pi-le

Alustuseks peate oma Raspberry Pi seadistama standardsete sammude järgi. Lihtsaim on teha ROOpbian uusima versiooni installimiseks NOOBS-i koopia.

See projekt on varustatud tarkvaraga Magic Mirror ning on installitud ja konfigureeritud peamiselt terminalis ja tekstiredaktoris. Te ei pea terminali tundma; saate kopeerida ja kleepida allolevad käsud.

Esiteks peaksite tagama, et teie Raspberry Pi on ajakohane. Käivitage järgmised käsud:

sudo apt-get update sudo apt-get uuendus

Ja küsige juurparooli. Teise võimalusena võite kasutada su ja jätke kõik sudo kanded.

Pärast kõigi värskenduste lõppu installite tarkvara Magic Mirror, käivitades selle käsu:

bash -c "$ (curl -sL //raw.githubusercontent.com/MichMich/MagicMirror/master/installers/raspberry.sh)"

Tarkvara installib ja küsib teid kahe võimalusega:

Kas soovite oma peegli automaatkäivitamiseks kasutada pm2?

Selle suvandi lubamisel käivitatakse tarkvara Magic Mirror automaatselt, kui teie Raspberry Pi käivitub. Sisestage Y ja vajutage sisestusklahvi.

Kas soovite ekraanisäästja keelata?

Kui te ei keela ekraanisäästjat, häirib see liidest. Sisestage Y ja vajutage sisestusklahvi.

Pärast seda lõpetab tarkvara installimise ja käivitub iseseisvalt. Peate siiski konfigureerima täiendavad valikud, nii et Alt + Tab tagasi terminali ja tippige järgmine:

pm2 peatus MagicMirror

Tarkvara Magic Mirror peatub ja sulgub.

Tarkvara Magic Mirror konfigureerimine

Võib-olla olete tarkvara käivitamisel märganud mõnda asja: ekraan on horisontaalses režiimis, kalender on tühi, ilma ei kuvata ja kellaaeg on 24-tunnine. Hoolitseme selle eest.

Esiteks peate ekraani suuna vahetamiseks muutma faili, mis määrab käivitamisel seaded. Terminalis tippige järgmine käsk ja seejärel vajutage sisestusklahvi:

sudo nano /boot/config.txt

Fail Config.txt avaneb terminalis. Kasutage allanooleklahvi, et kerida faili lõpuni ja lisada järgmine tekst:

# Pööra kuva vertikaalselt display_rotate = 1

Faili sulgemiseks vajutage klahvikombinatsiooni Ctrl + X. Tippige Y, et kinnitada, et soovite salvestada, ja seejärel vajutage sisestusklahvi Conf.txt failinime kinnitamiseks.

Muudatuse nägemiseks sisestage terminali järgmine käsk ja vajutage sisestusklahvi Enter:

sudo taaskäivitage

Teie Raspberry Pi taaskäivitub ja peaksite olema portreerežiimis. Maagilise peegli liidese minimeerimiseks ja terminali avamiseks võite vajutada klahvikombinatsiooni Ctrl + M.

Aja, kalendri, ilma ja uudiste värskendamine

Nüüd konfigureerime liidese Magic Mirror. Avage failihalduri rakendus ja sirvige järgmist aadressi:

/ home / pi / MagicMirror / konfiguratsioon

Paremklõpsake failil config.js ja valige „Ava koos“. Laiendage programmeerimiskategooriat ja valige loendist Geany. Seejärel klõpsake nuppu „OK”.

Äsja avatud fail haldab võlupeegli tarkvara peamisi konfiguratsioonikomponente. Funktsioonide lisamiseks kasutatakse mooduleid ja siin saate nende funktsioonide eelistused konfigureerida. Tarkvaraga Magic Mirror on vaikimoodulid aja, ilma, kalendri ja komplimentide jaoks.

Kellaaja 12-tunniseks vorminguks muutmiseks ja mõõtmeteks Imperial, leidke see jaotis:

keel: "en", timeFormat: 24, üksused: "metric",

Muutke 24 väärtus 12-le ja mõõdik metrikale Imperial. Teil peaks olema:

keel: "en", timeFormat: 12, üksused: "imperial",

Salvestage fail. Muudatus peaks jõustuma kohe. Kui te seda ei näe, käivitage terminalis järgmine käsk või taaskäivitage oma Raspberry Pi:

pm2 taaskäivitage MagicMirror

Samas konfiguratsioonifailis asuvad ka teie kalendri- ja ilmastikuseaded. Google'i kalendri lisamiseks vajate kõigepealt oma Google'i kalendri veebisaidilt linki "salajane aadress iCal-vormingus".

Avage jaotis config.js uuesti ja leidke Moodul: kalender jaotises.

Muutke „USA pühad” eelistatuks nimeks ja kustutage jutumärkide vahelt URL, mis algab „webcal” -ga. Seejärel kleepige oma iCali link (hoidke kindlasti jutumärke).

Ilmade lisamiseks vajate OpenWeatherMap API võtmeid. Minge OpenWeatherMapi saidile ja registreeruge tasuta konto saamiseks. Seejärel sirvige nende jaotist API. Looge võti ja kopeerige see.

Minge tagasi aadressile config.js ja kerige ilma ja ilmaennustuse mooduliteni.

Kleepige kopeeritud API võti jaotisesse „Teie_OPENWEATHER_API_KEY” (jätke kindlasti jutumärgid).

Avage brauser ja minge OpenWeatherMapi linnaotsingu lehele. Otsige oma linna ja klõpsake tulemusel. Brauseri link sisaldab lõpus numbrit. Näiteks on Cincinnati link:

//openweathermap.org/city/4508722

Kopeerige oma linna number ja kleepige see jutumärkide vahel asuvatesse asukoha ID jaotistesse. Lõpuks nimetage asukoht ümber New Yorkist oma linna nimeks. Peaksite nägema midagi sellist:

Uudiste värskendamiseks muutke praegune link oma lemmik RSS-kanaliga. How-To Geeki jaoks on see:

//feeds.howtogeek.com/HowToGeek

Nimetage pealkiri ümber sobivale veebisaidile. Kui soovite kuvada rohkem kui ühe uudistesaidi pealkirja, peate need loendisse lisama järgmiselt:

{pealkiri: "NPR", url: "//www.npr.org/rss/rss.php?id=1001",}, {pealkiri: "How-To Geek", url: "//feeds.howtogeek. com / HowToGeek ",}

Teie tulemus peaks välja nägema järgmine:

Palju õnne, olete oma nutipeegli valmis saanud!

Soovi korral saate seda veelgi kohandada. Näiteks võite Magic Mirrori kogukonnast eemaldada moodulid, näiteks komplimendid, või lisada uusi mooduleid. Moodulid võimaldavad teil lisada selliseid funktsioone nagu Google Assistant ja Alexa, talvel lumehelbed või YouTube'i videod.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found