Miks vajavad Androidi kasutajad Windows 10 rakendust „Teie telefon”

Windows 10 rakendus Teie telefon ühendab teie telefoni ja arvutit. See sobib kõige paremini Androidi kasutajatele, võimaldades teil arvutist teksti saata, sünkroonida märguandeid ja juhtmeta fotosid edasi-tagasi edastada. Ekraani peegeldamine on samuti teel.

Androidi kasutajad saavad parima integratsiooni

Rakendus Teie telefon on Windows 10 võimas ja sageli tähelepanuta jäetud osa. Kui olete Androidi kasutaja, saate seda kasutada otse oma arvutist tekstisõnumite vaatamiseks, kõigi telefoni märguannete nägemiseks ja fotode kiireks edastamiseks. Kui teil on õige telefon ja arvuti, saate oma telefoni ekraani peegeldamiseks ja arvutis nägemiseks kasutada isegi rakendust Telefon.

Kahjuks ei saa iPhone'i kasutajad sellest midagi. Apple'i piirangud takistavad seda integratsioonitaset. iPhone'i kasutajad saavad seadistada rakenduse Teie telefon veebilehtede oma telefoni ja arvuti vahel edasi-tagasi saatmiseks - kuid see selleks. Ärge isegi küsige Windowsi telefonide kohta, millest Microsoft loobus juba ammu.

Sõnumite saatmine arvutist, fotode edastamine ja märguannete sünkroonimine toimib praegu Windows 10 praeguste stabiilsete järkude korral. Ekraani peegli funktsioon on praegu saadaval ainult mõnele Windowsi siseringi kasutajale, kuid see peaks kõigile varsti kohale jõudma.

Kuidas seadistada Windows 10 rakendust Telefon

Linkimisprotsess on lihtne. Rakendus Teie telefon on installitud Windows 10-ga, kuid saate selle poest alla laadida, kui olete selle varem desinstallinud. Alustamiseks käivitage menüü Start käsk „Teie telefon”.

Rakenduse linkimiseks Android-telefoniga valige „Android” ja klõpsake „Alusta”. Teil palutakse rakendusse sisse logida Microsofti kontoga, kui te pole veel oma arvutisse sisse loginud.

Kui te pole veel oma Microsofti kontoga sisse logitud, logige sisse, kui teil seda palutakse. Häälestusviisard palub teil oma Android-telefoni alla laadida Microsofti rakendus Your Phone Companion ja klõpsake nuppu „Jätka”.

Käivitage Android-telefonis rakendus Telefoni kaaslane ja logige sisse sama Microsofti kontoga, mida kasutate arvutis. Tehke kiire seadistusprotsess läbi. Puudutage viimasel ekraanil nuppu „Luba“, et oma arvuti telefoniga linkida. Telefoni tekstsõnumeid ja fotosid hakatakse kuvama rakenduses Teie telefon.

Kuidas fotosid telefoni abil arvutisse edastada

Windows 10 rakenduses Teie telefon kuvatakse hiljutised fotod ja ekraanipildid, mille olete oma Android-telefoniga teinud. Viimased 25 tehtud fotot või ekraanipilti kuvatakse, kui klõpsate paremal külgribal nupul „Fotod”.

Sealt saate fotod File Exploreris kausta lohistada või paremklõpsata ja valida nende arvutisse teisaldamiseks „Kopeeri” või „Salvesta nimega”. Lisaks saate foto saatmiseks teksti või e-posti teel valida „Jaga”.

See kõlab vähemtähtsana, kuid telefoni arvutiga ühendamise või Google Photos või OneDrive abil rõngastest hüppamise vältimine on funktsioon, mis võib palju aega kokku hoida. Kõik selle artikli mobiilipildid läbisid selle fotoedastusprotsessi, et saada telefonist arvutisse redigeerimiseks.

Kui teil on vaja vanemat pilti teisaldada, peate telefoni kaabli kaudu arvutiga ühendama, need pilveteenuse (nt OneDrive) abil saatma või e-posti teel saatma.

Kuidas kirjutada oma Windows 10 arvutist Android-telefoniga

Rakendus Teie telefon kuvab kõik teie telefonis olevad tekstsõnumivestlused. Võite saata vastuseid ja vaadata sissetulevaid tekstsõnumeid ühes kohas, sarnaselt MightyTextile või Pushbulletile. Microsoft üritas seda Cortanaga saavutada, kuid sellel puudus ühtlustav liides ja mugavus ning lõpuks suleti see funktsioon teie telefoni kasuks. Teie vestlusi värskendatakse vastavalt teie telefonile, nii et kui kustutate telefonist lõime, kaob see ka arvutist.

Rakendusest Teie telefon on sõnumite saatmine otse edasi ja üldine paigutus võib teile e-posti meelde tuletada. Klõpsake vasakul külgribal nupul „Sõnumid” ja peaksite nägema kõiki oma praeguseid tekstsõnumeid. Kui te seda ei tee, proovige klõpsata nupul „Värskenda”. Klõpsake sõnumilõngal, millele soovite vastata (nagu meilisõnumi teema), ja tippige vastamiseks väljale „Sisesta sõnum”.

Samuti saate sirvida oma tekstsõnumite ajalugu, kui soovite tagasi viidata vanemale sõnumile. Uuendatud Insideri järkudes sünkroonitakse teie Android-telefonis määratud kontaktpildid rakendusega Teie telefon PC, nagu näha ülaltoodud pildil. Microsoft ütleb, et saate peagi vastata Windowsi märguandelt, mis kuvatakse teksti saabumisel, kuid me ei saanud seda testida.

Telefoni ekraani peegeldamine arvutisse

Kõige põnevam funktsioon on see, mida enamik inimesi veel kasutada ei saa. Microsoft toob Androidi ekraanipeegeldamise teie arvutisse. Kuid praegu on nõuded uskumatult ranged. Teil on vaja mitte ainult kindlat telefoni (käputäis Samsungi ja OnePlusi seadmeid), vaid ka arvutis haruldast Bluetoothi ​​spetsifikatsiooni - vähemalt Bluetooth 4.1 ja spetsiaalselt madala energiatarbega välisseadmete võimekust. Mitte iga Bluetooth 4.1 seade ei toeta madala energiatarbega perifeerset võimekust ja selle konkreetse Bluetoothi ​​variandi leiate väga vähestest arvutitest. Tegelikult vastab sellele kvalifikatsioonile ainult üks seade Surface Lineup: Surface Go.

Isegi kui teil on kogu see riistvara - ebatõenäoline -, on see funktsioon praegu saadaval ainult Windowsi siseringi järkudes. See saabub stabiilsel kujul koos Windows 10 mai 2019 värskenduse väljaandmisega.

Kahjuks tähendab see, et väga vähesed inimesed saavad seda funktsiooni praegu proovida ja me ei ole seda funktsiooni pärast mõnda ekraanipilti üldse näinud. Kuid see, mida oleme näinud, tundub intrigeeriv.

Kuidas peegeldada märguandeid Androidist arvutisse

Rakendus Teie telefon saab peagi peegeldada teie Android-telefoni märguandeid arvutisse. Siseringi testijad saavad funktsionaalsust juba eelvaadata. Tõenäoliselt ilmub see kõigile Windows 10 tulevases versioonis kuue või kaheteistkümne kuu pärast.

Uuenda: Märguannete peegeldamine on nüüd saadaval kõigile Windows 10 kasutajatele!

Teie Android-telefoni märguanded ilmuvad teie arvutisse ja teatise kustutamine arvutist kustutab selle telefonist. Saate kohandada, millistes rakendustes kuvatakse teie arvutis märguandeid, kas piirata neid teile oluliste märguannetega või vältida kahekordistumist.

Kahjuks ei saa te muud teha kui märguanded kustutada. Kuigi Androidi uuemad versioonid võimaldavad suhtlemist märguannetega (näiteks sõnumile reageerimist), pole see funktsioon teie arvutis peegeldatud.

See on veel üks funktsioon, mille Microsoft varem Cortana kaudu pakkus ja hiljem selle valiku kasuks eemaldas.

Kui kasutate Windows 10 Insideri järku, saate valida „Märguanded (eelvaates)” ja minna viisardist läbi, et anda rakendusele juurdepääs oma märguannetele. See palub teil lubada oma Android-telefoni rakenduse Telefoni kaaslane juurdepääs märguannetele. Jätkamiseks klõpsake nuppu „Alusta“ ja seejärel nuppu „Ava seaded minu jaoks“.

Teie telefon peaks märguandeseaded automaatselt avama. Kerige alla jaotiseni „Teie telefonikaaslane” ja lülitage see sisse.

Teile saadetakse viip, et kinnitada, et soovite märguanded sisse lülitada; puudutage käsku Luba. Tekst mainib võimalust seadistada ei häiri; Enamik rakendusi loovad märguandeid, nii et neil on vaja juurdepääsu, et seadeid sellega mitte häirida. Sellisel juhul loeb teie telefonikaaslane lihtsalt mujal kuvamiseks mõeldud märguandeid, nii et see ei suhtle režiimiga Mitte segada.

Võiksite kohandada veel ühte seadet. Kui teil on rakendus nii Androidis kui ka arvutis (nt Google Hangouts või Email), näete topeltmärguandeid. Rakendus Your Phone PC võimaldab teil üksikasjalikult kontrollida, milliseid rakenduse märguandeid näete. Sinna jõudmiseks klõpsake vasakus alanurgas valikul „Seaded”.

Seejärel kerige alla ja klõpsake sõnadel „Valige rakendused, millest soovite märguandeid saada”. Kuvatakse rakenduste loend ja saate välja lülitada kõik duplikaatmärguanded, mida teie arvuti teile juba annab.

Kui tühjendate rakenduse Your Phone PC kaudu märguanded, kustutatakse need ka teie Android-telefonist.

Üldiselt on rakendus Teie telefon Windows 10 laulmata kangelane. See pakub tõelist väärtust, võimaldades teil telefoni poole sirutada vähem, olgu see siis tekstile vastamine, teatise kontrollimine või mõne pildi teisaldamine. Kui te pole seda veel proovinud ja teil on Android-telefon, peaksite andma võimaluse. Võite olla meeldivalt üllatunud sellest, mida leiate.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found