Kuidas leida oma Spotify pakitud 2019

Sõltumata sellest, kas olete innukas muusikahuviline või mitte, veedate tõenäoliselt lugematuid tunde oma lemmikartistide ja -laulude kuulamist. Selle punkti illustreerimiseks näitab Spotify Wrapped 2019 täpselt seda, mida olete viimase aasta jooksul kõige rohkem kuulanud.

Uuendus: Spotify Wrapped 2020 on nüüd otseülekandes! Siit saate teada, kuidas leida kõige kuulatum muusika!

SEOTUD:Kuidas leida oma Spotify pakitud 2020

Mis on Spotify Wrapped 2019?

Iga aasta lõpus arvutab Spotify, kui palju aega olete teenuses muusikat kuulanud ning milliseid laule ja esitajaid kõige rohkem voogesitati.

Nüüd, kui oleme jõudnud 2019. aasta lõppu, on Spotify käivitanud oma Wrapped-funktsiooni, et saaksite näha, mida sel aastal kõige rohkem mängiti. Lisaks üksikute laulude andmete vaatamisele saate vaadata, milliseid žanreid kuulasite, kui palju aega voogesituseks kulutati ja palju muud.

Uue kümnendi algusesse lisab Spotify Wrappedile midagi uut. Kui olete muusika voogedastusteenuse liige olnud rohkem kui möödunud aasta, jagab Spotify teie lemmikartistid ja -laulud viimase kümne aasta jooksul.

Kuidas leida oma Spotify pakitud 2019

Kas olete valmis välja selgitama, milliseid laule ja esitajaid olete viimase 12 kuu jooksul kõige rohkem kuulanud? Noh, käivitage nutitelefonis, tahvelarvutis või arvutis veebibrauser ja minge Spotify Wrapped 2019 veebisaidile.

Järgmisena kerige saidi lõpuni ja valige nupp „Logi sisse“. Teilt palutakse jätkata teie Spotify konto mandaate.

Nüüd saate sirvida erinevaid jaotisi, mis näitavad, mida olete igal hooajal kuulanud, millistest riikidest on teie lemmikartistid ja milliseid laule ja esitajaid kõige rohkem kuulasite.

Teise võimalusena leiate oma Wrapped 2019 vahekaardilt „Kodu” iPhone'i, iPadi ja Androidi jaoks mõeldud Spotify rakenduse ülaosast. Samad jaotised, mis on pakitud Wrapped veebisaidil, kuvatakse Instagrami lugude laadses vormingus.

Kui olete Spotify Wrappedis sirvimise lõpetanud, saate tulemusi teistega jagada. Selleks klõpsake kaanepildi all asuvat Facebooki, Twitteri või Instagrami ikooni. Teid suunatakse viivitamatult sellele, millisele platvormile saate oma 2019. aasta või kümnendi mähkimist jagada.

SEOTUD:Kas olete juba Spotify fänn? Siin on 6 uut funktsiooni, mida võite puududa


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found