Kuidas pintsleid Photoshopi installida

Kui teil on Adobe Photoshopi komplekti kuuluvad eelseadistatud harjad, siis ärge muretsege - saate oma installida. Adobe lubab teil installida uusi harju, mis sisaldavad kujundeid, mustreid, kontuure ja muud. Siit saate teada, kuidas seda teha.

Uute harjade allalaadimine Photoshopi jaoks

Alustamiseks peate kõigepealt Photoshopi jaoks alla laadima sobivad kolmanda osapoole pintslid. Need on ABR-failivormingus ja neid saab müüa või veebis tasuta leida sellistest allikatest nagu Brusheezy.

Märge: Veenduge, et laadiksite alla ja ostaksite harju ainult usaldusväärsetest allikatest. Halvad näitlejad kaasavad teie arvuti kaaperdamiseks pahavaraga nakatunud failid.

Kui olete harjafaili alla laadinud, on soovitatav see asetada Photoshopi installikataloogi kausta Preset> Brushes.

Windowsis on see tavaliselt kaustas C: \ Program Files \ Adobe.

Mõned harjad võivad vaikimisi kaustas “Pintslid” juba olemas olla - lihtsalt kopeerige või teisaldage uus ABR-harjafail sellesse kausta.

Võite jätta kolmandate osapoolte harjad alternatiivsesse kausta ja laadida need käsitsi, kuid lihtsam on jätta need harjad Photoshopi leidmiseks sobivasse hallatud kohta.

Harjade installimine Photoshopis (rakendusest Photoshop 2020)

Kolmandate osapoolte harjade installimine sõltub teie Photoshopi versioonist. Kui kasutate Photoshopi alates Photoshop 2020-st, saate menüüpaneeli Pintslid abil installida uued harjad, kuid peate võib-olla esmalt paneeli kuvama.

Selleks avage Photoshopis uus või olemasolev pilt ja seejärel paneeli kuvamiseks vajutage Window> Brushes.

Siinkohal peaks ilmuma menüüpaneel Pintslid, kuid peate võib-olla seda hiirega liigutama, et see paremal asuvate teiste paneelidega oma kohale lukustada.

Uute harjade lisamiseks valige paneeli paremas ülanurgas menüüikoon „Seaded“. Klõpsake siin valikul „Impordi harjad”.

Valige faili valimise aknas „Laadi“ allalaaditud kolmanda osapoole pintsli ABR-fail.

Kui teie ABR-fail on valitud, klõpsake pintsli Photoshopi installimiseks nuppu "Laadi".

Kui see õnnestub, kuvatakse laaditud harjad nüüd pintslite paneelil rühmitatud kaustana, et saaksite neid kasutada.

Harjade installimine vanemates Photoshopi versioonides (CC 2019 ja vanemad)

Pintslite laadimiseks Photoshopi vanemates versioonides (Photoshop CC 2019 ja vanemad) peate paneelimenüü Pintslid asemel kasutama eelseadete haldurit.

Selleks käivitage oma arvutis Adobe Photoshop, seejärel vajutage Edit> Presets> Preset Manager.

Vajutage aknas “Preset Manager” nuppu “Load”.

Siit valige oma pintslid, kasutades faili valimise akent „Laadige“, ja klõpsake seejärel nuppu „Laadi“, et need Photoshopi lisada.

Võimalik, et peate nende valimiseks valima ruudu „Faili nimi” kõrval olevast rippmenüüst „Pintslid (* .ABR)”.

Imporditud Photoshop Brushi kasutamine

Kui teie imporditud Photoshopi harjad on paigas, saate neid hakata kasutama. Selleks vajate paneeli Pintslid nähtavat, seega valige selle nähtavaks tegemiseks kindlasti Aken> Pintslid.

Teie äsja imporditud harjad kuvatakse teie jaoks kasutatava kaustana „Pintsli rühm” - klõpsake rühma kaustal, et näha kõigi saadaolevate harjade loendit.

Nende harjade kasutamise alustamiseks valige need hiirega. Valitud harjad ilmuvad paneeli Pintslid ümber sinise äärisega.

Kui olete oma pintsli valinud, saate nüüd oma lõuendile joonistada, et seda kasutades kujundada ja luua uusi pilte.

Nagu kõigi Photoshopi pintslite puhul, saate ka oma pintsli sätteid Photoshopi akna ülaosas oleval suvandiribal edasi muuta.

See võimaldab teil muuta harja suurust, läbipaistmatust ja palju muud, sõltuvalt kasutatava harja tüübist ja selle saadaolevatest sätetest.

Kolmandate osapoolte Photoshopi harjade installimine on vaid üks viis selle fototöötlustarkvara funktsionaalsuse laiendamiseks. Uute funktsioonide ja sätete lisamiseks saate asju edasi arendada, installides Photoshopi pistikprogrammid ja laiendused.

SEOTUD:Mis on Photoshopi pistikprogrammid, laiendused ja lisandmoodulid?


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found