Kuidas leida ja seadistada ekraanisäästjaid Windows 10-s

Mingil põhjusel on Windows 10 muutnud ekraanisäästja seadete leidmise asjatult keeruliseks. Närvige siiski mitte. Oleme siin, et aidata.

  1. Rakenduse Seaded avamiseks vajutage Windows + I.
  2. Klõpsake valikut „Isiku muutmine”.
  3. Lülituge vahekaardile „Lukustuskuva”.
  4. Klõpsake linki „Pimenduspiltide seaded”.

Ehkki kaasaegsetes LCD-ekraanides pole see tingimata vajalik, võivad ekraanisäästjad siiski lõbusaks osutuda. Paljudele meist pakuvad need midagi kena vaatamiseks või kasulikku teavet, kui meie arvutid mõne minuti pärast tühikäigul töötavad. Jätkuvate ja räpaste Windows 10 seadete juhtpaneelilt uude rakendusse Seaded teisaldamiseks on ekraanisäästja seaded isikupärastamise seadetes viidud ootamatule pesale. Veelgi hullem on see, et menüüsse Start otsides ei pääse seadistuseni. Siit saate teada, kuidas seda leida.

SEOTUD:Miks pole ekraanisäästjaid enam vaja?

Windowsi eelmistes versioonides saate juhtpaneeli Personalization kaudu ekraanisäästjaid seada.

Samuti võite menüüs Start teha otsingu „ekraanisäästja” ja otsida sätted nii.

Windows 10-s ei tööta kumbki neist meetoditest. Selle asemel vajutage rakenduse Seaded avamiseks klahvi Windows + I ja seejärel klõpsake nuppu „Isikupärastamine”.

Lülitage lehel „Isikupärastamine” vahekaardile „Lukustuskuva”.

Seejärel klõpsake linki „Ekraanisäästja seaded”.

Lõpuks jõuate dialoogiboksi „Ekraanisäästja seaded”, mis peaks teile üsna tuttav välja nägema. Midagi selle kohta pole Windowsi viimastes versioonides muutunud.

Valige rippmenüüst ekraanisäästja, reguleerige nupu „Seaded” abil suvandeid, määrake, kui kaua Windows peaks enne ekraanisäästja kasutamist ootama, ja otsustage, kas see peaks jätkamisel kuvama sisselogimisekraani - ja küsima parooli.

Nagu me ütlesime, on ekraanisäästjad tänapäeval enamasti lõbu pärast, kuid seade varjamine on siiski üsna ärritav. Kas kasutate Windowsis endiselt ekraanisäästjaid? Kas teil on küsimus või kommentaar, millele soovite kaasa aidata? Palun jätke oma tagasiside meie arutelufoorumisse.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found