Kuidas ühendada traadita Xbox 360 kontroller arvutisse

Juhtmega Xbox 360 kontroller on USB, nii et selle kasutamine arvutimängude jaoks on lihtne - kuid juhtmeta kontrolleri olemasolul muutub asi natuke keerukamaks. Vaatame, kuidas saate traadita mängimist nautida arvutis, minimeerides peavalu.

Traadita ühenduse vabaduse kolm teed

Juhtmeta Xbox 360-ga Windowsis on teil kolm võimalust: kallis ja lihtne viis, odav ja mõnevõrra masendav viis ning halli turu kesktee. Kui istute arvutilaua taga ja näiteks mitte üle elutoa - võiksite lihtsalt kogu vaeva vahele jätta, ostke lihtsalt ametlik juhtmega Xbox 360 kontroller hinnaga 27 dollarit ja olge sellega valmis. Juhtmega kontroller on puhas pistikupesa, ilma probleemideta - kuid kui teil peab kindlasti olema arvutis traadita mäng, peate ostma USB-traadita adapteri.

Täpselt nii, traadita Xbox 360 kontrollerit ei saa Bluetooth-ühenduse või muu sarnase abil arvutiga lihtsalt ühendada. Xbox 360 kontrollerid kasutavad sobivat 2,4 GHz sidemeetodit, mis vajab konkreetset USB-adapterit tehtud Xbox 360 kontrolleri jaoks - asendajad pole lubatud.

SEOTUD:Xbox 360 kontrolleri kasutamine Windowsi arvutis

Siin muutub otsustamisprotsess pisut keerukaks. Microsoft ei müü adapterit ise. Nad müüvad seda komplektis koos juhtmeta kontrolleriga - kuid kui teil on juba juhtmeta kontroller olemas, siis tõenäoliselt ei soovi te adapteri hankimiseks teist osta.

Kui soovite adapteri eraldi osta, saate seda teha, kuid ostate kas Hiina knockoff toote või ametliku adapteri, mille on komplektist eraldanud kolmas osapool. Nende võimalike valikute valimine on projekti kõige olulisem samm.

Ametlik komplekt: kallis, kuid pole peavalu

Kui te ei viitsi lisatasu maksta (ja ostate potentsiaalselt lisakontrollerit, mida te ei vaja), on pettumustevabam ja töövõimelisem viis osta ametlik Xbox 360 juhtmeta kontroller Windowsi komplektile. Hoolimata sellest, et Xbox 360 on pisut hambusse sattunud, võite siiski leida ametlikke Xbox 360 kontrolleripakette nii Windowsi jaemüüjate riiulitel kui ka veebis ja otse Microsofti riiulitel. Ja hei, kui vajate ainult USB-vastuvõtjat, saate alati kontrolleri Craigslistis müüa ja proovida oma raha tagasi saada.

SEOTUD:Mind pettis Amazoni võltsija. Siit saate teada, kuidas neid vältida

Ametliku komplekti MSRP on 59,95 dollarit ja tavaliselt leiate selle selle hinna lähedal sellistes kohtades nagu Best Buy. Kui leiate hea mainega jaemüüjalt selle odavamalt, siis hüpake selle peale. Kui peate ostma Amazonist, veenduge, et ostate toote, millel on märge „Amazoni täidetud”, ja olge valmis selle tagastama, kui selgub, et toode pole ametlik mudel. (Pidage meeles, et „Amazoni täidetud garantii ei taga ehtsat toodet.”

Kahtlased järelturu kloonid: odavad ja teostatavad, kuid peavalu

Asjade vastasküljel leiate vaiadkuhjad koputatavaid USB-vastuvõtjaid, mida müüakse eraldi üle kogu Amazoni, eBay ja muude suurte veebiturgude. Tavaliselt leiate, et nende hinnad jäävad vahemikku 7–15 dollarit ja need on kas veatud kloonid, mida ei saa eristada ametlikust adapteri donglist, või kohutavad koputused, mis tekitavad nende seadistamisel peavalu.

Ametlik Microsoft Xbox 360, vasakul ülal, on esiküljel alati kaubamärgiga „Microsoft” ja tagaküljel on kiri „Microsoft Xbox 360 juhtmeta vastuvõtja Windowsile”. Koputused on peaaegu alati tähistatud tähega „X360”, mida on näha ülal paremal, ja tavaliselt on kirjas „PC Wireless Gaming Receiver” või selle tagaküljel olev variatsioon. Pange tähele mis tahes eksemplari või kaubamärgiga kaitstud nimede nagu „Microsoft”, „Xbox 360” või „Windows” sihipärast väljajätmist.

Üldiselt ei soovita me neid osta. Kuid kui teil on see juba olemas, oleme selle tagasi saanud - kerige üksikasjalike juhiste saamiseks selle loomiseks ja käivitamiseks isegi siis, kui Windows ei soovi kena asetada.

Ametlikud orbud: (peaaegu) kindel panus, kui vaid leiate

Ametliku Xbox 360 Windowsi kontrollerikomplekti ja odavate 7 dollari suuruste eBay eripakkumiste ostmise kulude vahel leiate omamoodi halli turu keskmise, kui olete valmis väikest hasarti tegema. Kui vaatate Amazoni ja eBay lehte, leiate sadu ametlikke Microsofti kaubamärgiga Xbox 360 PC-dongleid, mis on nende kontrollerikaaslastest eraldatud.

Parim on otsida nimekirju, mis ei sisalda ainult dongle (koos nõuetekohase märgistuse ja siltidega, nagu eespool nägime), vaid ka ametlikku draiveri CD-d ja brošüüri. Kuigi te ei vaja kontrolleri kasutamiseks kumbagi neist asjadest (Windows laadib draiverid automaatselt alla), on see üldiselt hea näitaja, et kirje on seaduslik. Ettevõtetel pole tegelikult kasumlik (või juriidiliselt mõistlik) minna vaeva nägema Microsofti võltsitud tugimaterjalide loomisega.

Pidage meeles, et Microsoft ei müü neid ametlikult eraldi, nii et kui ostate selle eraldi, võtate natuke hasarti. Kuigi soovitame teil hoolikalt tutvuda iga loendiga, lugeda arvustusi ja veenduda, et igale teie kasutatavale veebimüüjale on hea tagastamispoliitika, võime öelda, et meil on olnud suur õnn osta neid ametlikke adaptereid hinnaga $ 15 tükk Amazonist (konkreetselt täidavad RushHourWholesalers). Kõigil meie tellitud toodetel on kaasas draiveri ketas, dokumentatsioon ja see on kaubamärgi, ehituse ja märgistuse poolest identne ametlikust paketist.

Kuidas installida Microsofti ametlikku adapterit

Kui olete ostnud ametliku paketi, sattunud ametliku adapteri kätte või ostsite lihtsalt erakordselt hea kvaliteediga väljalülitusadapteri, on installiprotsess uskumatult lihtne.

Windows 8 ja uuemates versioonides saate adapteri lihtsalt oma arvutisse ühendada. Mõni sekund hiljem tuvastatakse see automaatselt ja Windows installib draiverid. Seda saate kinnitada, avades Windowsi seadmehalduri - vajutage nuppu Start ja sisestage sellele juurdepääsemiseks „seadmehaldur”. Otsige Xboxi adapteri kirje riistvaraloendi alt alla:

Windows 7 ja varasemates versioonides palub viisard „Riistvara lisamine” lisada USB-adapteri. Võite valida „Install tarkvara automaatselt” ja kui teie Windowsi versioonil on draiverid, jätkub protsess automaatselt. Kui teil pole draivereid juba arvutis, võite kasutada kaasasolevat draiveriplaati või alla laadida sobivad draiverid ametlikust veebisaidilt siit.

Kui adapter on installitud (ja olete selle olemasolu loendis Seadmehaldur kinnitanud), saate hüpata jaotisest „Kontrollerite sidumine arvutiga”.

Knockoff-adapteri installimine

Kui olete jäänud ühte madalama kvaliteediga väljalangemisest, on meil kahju - võrdluseks on see tohutu piin. Teie õnneks pole neid raske käima saada nii kaua, kui teate täiesti mitte-intuitiivset viisi seda teha.

Kõigepealt ühendage seade arvutiga. Soovitame selle ühendada otse tagumisse porti. Kui peate selle ühendama USB-jaoturisse, veenduge, et see oleks toitega jaotur. Samuti soovitame valida pordi, mille abil saaksite seadme enam-vähem püsivalt kinnitada. Alati, kui eemaldate selle pistikupesast, peate kordama tüütuid toiminguid, mida me peame kirjeldama - nii et kui soovite, jätke see alati pistikupessa.

Rõhutagem veelkord seda viimast punkti: enamiku järelturu adapteritega, millega oleme kokku puutunudkui adapteri lahti ühendate, peate tüütut mitmeastmelist installiprotsessi korrata. Minu kogemuste järgi oli selle vaeva vältimiseks lisaraha väärt veel ühe ehtsa adapteri ostmine.

Kui adapter on ühendatud, navigeerige Windowsi seadmehaldurisse. Vajutage nuppu Start ja sisestage sellele juurdepääsemiseks "seadmehaldur". Vaadake seadmete loendi jaotises „Muud seadmed” oma arvuti kirje all.

Me teame, et see on üsna kirjeldamatu, kuid kui teil pole arvutis mitu tundmatut seadet, on see väike kirje „Tundmatu seade” teie Xbox 360 kontrolleri adapter. Paremklõpsake seda ja valige Atribuudid.

Valige väljal Tundmatud seadme atribuudid vahekaart Draiver ja seejärel klõpsake nuppu Värskenda draiverit

Kui teil palutakse valida, kas soovite, et Windows otsiks automaatselt või draiverite sirvimiseks teie arvutist, valige „Sirvi minu arvutit draiveritarkvara leidmiseks”. Ärge muretsege, te ei vaja tegelikult ühtegi draiverit, kuna need on juba Windowsiga kaasas. (Võimalik, et teie oma on kadunud, saate draiverid alla laadida siit.)

Teile antakse võimalus draivereid otsida teie määratud asukohast või saate valida juba installitud draiverite loendist. Me tahame viimast, nii et valige „Las ma valin oma arvuti seadmete draiverite loendist“.

Kerige loendis allapoole, kuni näete teadet „Xbox 360 lisaseadmed”. Topeltklõpsake seda.

Märge:Need ekraanipildid pärinevad Windows 8 ja 10 seadistusprotsessist; Windows 7 puhul võib juhtuda, et peate Xbox 360 välisseadmete asemel otsima jaotise „Microsofti ühine kontroller”.

Järgmisel ekraanil valige „Xbox 360 juhtmeta vastuvõtja Windowsi versioonile 6.3.xxxx ”. Klõpsake nuppu Edasi. Kui draiveri värskenduse hoiatus seda palub, klõpsake nuppu Jah. Väljalülituse riistvaraline allkiri ei ühti tegelikult draiveri allkirjaga, kuid see töötab sama hästi.

Saate kinnituse, et seade on õigesti installitud.

Kui kuvatakse viga „Xbox 360 kontroller Windowsi jaoks / seda seadet ei saa käivitada. (Kood ​​10) ”, siis olete kogemata valinud draiveridkontroller, mittevastuvõtja. Peate minema tagasi seadmehaldurisse, kustutama eksliku kirje ja õpetust algusest peale kordama.

Seadmehalduris tagasi kerige alla ja kontrollige, kas Xboxi vastuvõtja jaoks on nüüd kirje:

Kui näete seda kirjet, olete äritegevuses - on aeg lisada oma kontrollerid arvutisse.

Kuidas siduda oma kontroller (id) arvutiga

Ainus asi, mida teha tuleb, on sünkroniseerida oma kontroller uue traadita vastuvõtjaga. Kui olete Xbox 360 kasutaja, kes teisaldab mõned või kõik oma vanad kontrollerid oma arvutisse, tundub see protsess väga tuttav, kuna see on ainult juuksekarva erinev protsessorite ühendamisest tegeliku Xbox 360-ga.

Vajutage vastuvõtja nuppu (tuli vilgub), seejärel kohe pärast seda vajutage juhtmeta kontrolleri ühendamisnuppu (asub kontrolleri ülaosas vahetult aku kohal).

Xboxi kontrolleri roheline tulerõngas pöörleb ringi ja siis tähistab kontroller sobivat kvadrandi valgustades, milline kontroller see on (traadita vastuvõtja toetab nende haruldaste mitme mängijaga arvutimängude jaoks kuni 4 kontrollerit).

Viimane samm, mida võiksite teha, on kontrollerite tarkvara allalaadimine, isegi kui see pole vajalik kontrollerite tööle saamiseks, lisab see tõeliselt mugava funktsiooni: saate kontrolleril puudutada ja hoida aku oleku kontrollimiseks.

See on kõik, mis seal on! Enne mängima asumist soovitame tungivalt järjehoidjate lisamist, Evernote'i lõikamist, printimist või muul viisil selle õpetuse salvestamist, kui teil on järelturu dongle. Nagu me alguses mainisime, peate vastuvõtja vooluvõrgust lahti ühendades minema tagasi seadmehaldurisse ja draiverid uuesti installima.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found