Täisekraanirežiimi aktiveerimine Google Chrome'is

Google Chrome'i täisekraanirežiim pakub minimalistlikku lähenemist, mis välistab peaaegu kõik segajad artikli lugemise või võrgus töötamise ajal. Saage tootlikkusguruks, milleks te alati tahtsite olla, eemaldades vahelehed, navigeerimisnupud, laienduste dokid ja omnikastikese.

SEOTUD:Google Chrome'i järjehoidjariba kuvamine (või peitmine)

Täisekraanirežiimi aktiveerimine

Käivitage Chrome ja navigeerige seejärel veebilehele, mida soovite täisekraanrežiimis külastada. Klõpsake menüünuppu ja seejärel klõpsake täisekraani režiimi ikoonil (tühi ruut), mis asub suumirežiimi kõrval umbes pool menüüd. Teise võimalusena vajutage täisekraanrežiimi aktiveerimiseks klaviatuuril klahvi F11 (kui kasutate Chromebooki, otsige klahvi, mis näeb välja nagu menüüs kujutatud ikoon).

Saate veebivaate ilma Chrome'i elementideta, mis võivad teie tähelepanu vähemolulistele asjadele kiiresti reklaamida.

Täisekraanirežiim sobib suurepäraselt ühel veebisaidil viibimiseks ja see võimaldab teil Interneti kaudu ringi liikuda ainult otselinkidega. Kui soovite omnikastikese kaudu mõnda muud veebisaiti külastada, peate täisekraanrežiimist väljuma.

SEOTUD:Veebilehe salvestamine Chrome'i

Nagu olete märganud, kaob täisekraanrežiimi sisenedes menüüikoon koos omnikastikesega. Kuidas siis teisest veebisaidile navigeerimiseks sellest väljuda?

Lihtne: Chrome'i tavalise aknakuva juurde naasmiseks vajutage veel kord F11. Jällegi, kui kasutate Chromebooki, kasutage klaviatuuril õõnes ristkülikuklahvi.

Kui mingil põhjusel klahvivajutus ei tööta - võib-olla olete oma funktsiooniklahvi uuesti määranud - ärge muretsege. Liigutage hiirekursor ekraani ülaosa keskele, kuni ilmub valge X-ga ring. Täisekraanrežiimist väljumiseks klõpsake ikooni.

Kui soovite lähenemist, mis sarnaneb paljude teiste brauserite lugejavaatega, saate lubada Chrome'i katselise lugemisrežiimi. See hõlbustab artiklitele keskendumist, eemaldades kõik samad elemendid nagu täisekraanirežiim, samal ajal lisades mõned muud vorminduse muudatused, suurendades loetavust ja fookust.

SEOTUD:Veebilehe salvestamine Chrome'i