3 võimalust auru veelgi kiiremaks muuta

Kas olete kunagi märganud, kui aeglane võib Steami sisseehitatud veebibrauser olla? Kas võitlete aeglase allalaadimiskiirusega? Või on Steam üldiselt lihtsalt aeglane? Need näpunäited aitavad teil seda kiirendada.

Steam pole mäng ise, seega pole 3D-seadeid, mida maksimaalse jõudluse saavutamiseks muuta. Kuid selle dramaatiliseks kiirendamiseks võite teha mõningaid asju.

Kiirendage Steami veebibrauserit

SEOTUD:5 nõuannet ja nippi, et aurust maksimumi võtta

Steami sisseehitatud veebibrauser - mida kasutatakse nii Steami poes kui ka Steami mängusiseses ülekandes, et pakkuda veebibrauserit, mida saate mängudes kiiresti kasutada - võib olla pettumust valmistav aeglane. Tüüpilise kiiruse asemel, mida oleme Chrome'ilt, Firefoxilt või isegi Internet Explorerilt oodanud, näib Steam olevat hädas. Kui klõpsate lingil või lähete uuele lehele, on uue lehe ilmumiseni märgatav viivitus - seda ei juhtu töölauabrauserites.

Võib-olla olete selle aeglusega rahu teinud, nõustudes, et Steami sisseehitatud brauser on lihtsalt halb. Siiski on nipp, mis võib selle viivituse paljudes süsteemides kõrvaldada ja muuta Steami veebibrauseri tundlikumaks.

Tundub, et see probleem tuleneb ühilduvusest suvandiga Automaatne seadete tuvastamine, mis on Windowsis vaikimisi lubatud. See on ühilduvusvalik, mida tegelikult peaksid vajama väga vähesed inimesed, seega on selle keelamine turvaline ja vajadusel lihtne uuesti lubada.

Menüü Start avamiseks vajutage Windowsi klahvi, tippige „Interneti-suvandid” ja klõpsake siis Interneti-suvandite otseteed.

Valige aknas „Interneti-atribuudid” vahekaart „Ühendused” ja seejärel klõpsake nuppu „LAN-i sätted”.

Keelake märkeruut „Automaatne seadete tuvastamine” ja seejärel klõpsake sätete salvestamiseks nuppu „OK”. Seejärel saate akna „Interneti-atribuudid” sulgemiseks uuesti klõpsata nupul „OK”.

Suure õnne korral peaks Steami brauserisse laaditud veebisaidi kogenud märkimisväärne viivitus nüüd kaduma. Ebatõenäolisel juhul, kui teil tekib oma võrguühendusega mingisugune probleem, saate alati uuesti lubada valiku „Automaatne seadete tuvastamine”.

Suurendage Steami mängu allalaadimise kiirust

Steam üritab automaatselt valida teie asukohale lähima allalaadimisserveri. Kuid see ei pruugi alati teha ideaalset valikut. Samuti võib suure liiklusega sündmuste, näiteks hooajaliste suurte müükide ja tohutute mängude turule toomise korral olla kasulik ajutiselt vähem koormatud serveri valimine.

Avage Steami seaded, klõpsates menüül „Steam” ja valides seejärel valiku „Seaded”.

Valige seadete aknas vahekaart „Allalaadimised” ja valige rippmenüüst „Allalaadimispiirkond” lähim allalaadimisserver. Sellel vahekaardil olles veenduge, et Steami allalaadimise ribalaiusel pole piirangut.

Võite pärast Steam'i taaskäivitamist vaadata ja vaadata, kas teie allalaadimiskiirus paraneb pärast selle sätte muutmist. Mõnel juhul ei pruugi lähim server olla kõige kiirem. Veidi kaugemal asuv server võib olla kiirem, kui teie kohalik server on näiteks ülekoormatud.

Kord andis Steam teavet sisuserveri koormuse kohta, mis võimaldas teil valida piirkondliku serveri, mis ei olnud suure koormusega, kuid see teave pole enam saadaval. Steam pakub endiselt lehte, mis näitab erinevates piirkondades toimuva allalaadimistegevuse hulka, sealhulgas statistikat allalaadimiskiiruste erinevuse kohta USA erinevates osariikides, kuid see teave pole nii kasulik.

Kiirendage auru ja oma mänge

SEOTUD:Mis on tahkis ketas (SSD) ja kas mul on seda vaja?

Üks viis kõigi mängude - ja Steami enda - kiirendamiseks on pooljuhtketta (SSD) hankimine ja Steami installimine sellele. Steam võimaldab teil oma Steami kausta teisaldadaC: \ Program Files (x86) \ Steam vaikimisi - teisele kõvakettale. Lihtsalt teisaldage see nagu muud kausta. Seejärel saate käivitada programmi Steam.exe nagu poleks Steami faile kunagi teisaldanud.

Steam võimaldab konfigureerida ka mitu mängude teegi kausta. See tähendab, et saate seadistada Steami teegi kausta SSD-draivile ja ühe oma suuremale tavalisele kettale. SSD-ruumi säästmiseks installige kõige sagedamini mängitud mängud SSD-le ja vähem mängitud mängud aeglasemale kettale.

Täiendavate teegikaustade seadistamiseks minge Steam> Seaded> Allalaadimised ja seejärel klõpsake nuppu "Steam Library Folders".

Klõpsake aknas „Steam Library Folders“ nuppu „Add Library Folder“ ja looge teisele kõvakettale uus mängude kogu.

Järgmine kord, kui installite mängu Steami kaudu, saate valida teegi kausta, kuhu soovite selle installida.

Kui puhverserveri ühilduvuse valik on keelatud, valitud on õige allalaadimisserver ja Steam on installitud kiirele SSD-le, peaks enamik asju olema Steam palju kiirem. Steami kiirendamiseks pole palju muud, kui muud riistvara, näiteks arvuti protsessorit, uuendada.

Pildikrediit: Andrew Nash Flickris


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found