Chrome'i järjehoidjate varundamine ja taastamine kohapeal

Ükskõik, kas soovite kõik järjehoidjad regulaarselt varundada, kui midagi juhtub, või soovite need teisele brauserile üle kanda, võimaldab Chrome teil järjehoidjaid lokaalselt eksportida. Järjehoidjate varundamiseks ja taastamiseks toimige järgmiselt.

Kuidas järjehoidjaid varundada

Chrome'is järjehoidjate varundamiseks klõpsake brauseriakna paremas ülanurgas Chrome'i menüüikooni ja seejärel valige Järjehoidjad> Järjehoidjate haldur.

Samuti saate järjehoidjate halduri kiiresti avada, vajutades klahvikombinatsiooni Ctrl + Tõst + O.

Klõpsake järjehoidjate halduris menüüikoonil ja valige käsk Ekspordi järjehoidjad.

Pange oma eksporditud järjehoidjad kindlasse kohta ja seejärel klõpsake nuppu „Salvesta“.

Märge: Google salvestab teie järjehoidjad HTML-vormingus. Saate need importida teise brauserisse või vaadata selle sisu, topeltklõpsates faili ja avades selle.

Kuidas oma järjehoidjaid taastada

Google Chrome'il on eksportitud järjehoidjate brauserisse tagasi importimiseks kaks võimalust. Mõlemad teevad sisuliselt sama asja, nii et selle juhendi jaoks kasutame tööriista „Impordi järjehoidjad ja seaded”.

Klõpsake brauseri paremas ülanurgas menüüikooni, hõljutage kursorit valiku „Järjehoidjad” kohal ja seejärel klõpsake valikut „Impordi järjehoidjad ja seaded”.

Valige rippmenüüst „Järjehoidjate HTML-fail” ja seejärel klõpsake nuppu „Vali fail”.

Navigeerige failide uurijas ja valige varem eksporditud HTML-fail ning klõpsake siis nuppu „Ava“.

Kui soovite, et teie järjehoidjaid kuvatakse järjehoidjaribal, lülitage kindlasti valik „Näita järjehoidjariba”. Klõpsake valikul „Valmis”.

See on kõik, mis seal on. Pärast dialoogi sulgemist asuvad kõik teie järjehoidjad järjehoidjariba kaustas või järjehoidjate halduris, kui järjehoidjariba on keelatud, sildiga „Imporditud”.