Kuidas mängida võrgus Super Smash Bros. Melee (koos Slippiga)

Slippi on delfiinide emulaatori kohandatud versioon Super Smash Bros. Melee netplay. Siin on see, mis eristab seda teistest mängimisviisidest Super Smash Bros. veebis ja kuidas Nintendo klassikat oma arvutis võrgus mängida.

Mis on Netplay?

Netplay võimaldab võrgus mängimist emulaatorites, kuid see pole päris sama kui traditsiooniline videomängude võrgus mängimine. Kuna algne jäljendatav konsool ei olnud loodud võrgus mängimiseks (ja võrgumäng on selle peal häkkimine), sünkroniseeritakse mängijate vahel pidevalt emulaatori olekut.

Kuigi see sobib mõne mängu jaoks, Super Smash Bros. Melee Nintendo jaoks mängitakse GameCube'i pärast kõiki neid aastaid ka selle elava võistlusstseeni tõttu. See nõuab palju refleksi ja täpsust. Dolphini Netplay lahendus polnud lihtsalt konkurentsivõimeliste mängijate jaoks piisavalt hea, kuid Slippi on seda muutnud!

Mis on Slippi ja kuidas see tavalist delfiinivõrku mängib?

See, mida Slippi võrrandile lisab, on midagi, mida nimetatakse „tagasipööratava võrgu koodiks“. See tähendabNujakka Slippi all toimib nüüd nagu mäng, mis on korralikult võrgus mängimiseks loodud. Sisendiviive on oluliselt vähenenud tasemele, millega SSBM-mängijad on harjunud. 2020. aasta maailmasündmuste tõttu oli see vajalik sündmuskoha elus hoidmiseks.

Kõige hullem asi Slippi jaoks Smash Bros. kogukond on praegu parim viis mängida Smash Bros. võrgus. Isegi ametlikku veebimängu ei tehta Smash Bros. Ultimate Nintendo Switchil on tagasivõrgukood!

Mida vajate

Selle seadistamiseks peate tegema järgmist.

 • Modifitseerimata Super Smash Bros. Melee ISO-fail: Selle legaalseks loomiseks teile kuuluvalt ametlikult mänguplaadilt vaadake meie Dolphini emulaatori juhendi jaotist „Kuidas hankida GameCube ja Wii Games Legally”. Pange see ISO kausta „Mängud” pärast selle loomist selles juhendis hiljem.
 • Slippi rakendus: Saadaval tasuta allalaaditavana Windowsi, Maci ja Linuxi jaoks.
 • Ühilduv XInput mängupult: See võib olla Xboxi kontroller, mõni muu XInput ümbrisega mängupult või korralik GameCube'i kontroller.

SEOTUD:Kuidas kasutada Dolphinis tõelist GameCube'i kontrollerit või Wiimote'i

Slippi allalaadimine

Esiteks teeme selle protsessi jaoks paar kausta. Alustamiseks vajutage File Exploreri avamiseks Windows + E ja seejärel klõpsake nuppu „Dokumendid”.

Looge kausta “Dokumendid” uus kaust nimega “Dolphin and Slippi”; pole tähtis, kuidas te seda nimetate, kuid soovitame teha sellest midagi kergesti äratuntavat.

Looge selles kaustas teine ​​üksuse jaoks Nujakka või mis tahes muu mängufail, mis teil võib olla; oleme oma nime nimetanud mängudeks.

Asetage oma Nujakka Selles kaustas ISO-fail ja pidage meeles, kus see asub - vajate seda hiljem mängu käivitamiseks.

Nüüd külastage Slippi allalaadimislehte ja klõpsake nuppu „Laadi alla Windowsile”. Asetage allalaaditud ZIP-fail varem loodud kausta „Dolphin and Slippi”.

Nüüd minge kausta, kuhu ZIP-faili alla laadisite. Paremklõpsake ja eraldage ZIP-fail kausta „Dolphin and Slippi” ning seejärel avage kaust „FM-Slippi-X.XX-Win”.

Kui teil on 7-Zip, saate kausta korraldamise sammu vahele jätta, klõpsates selle kontekstimenüüs nuppu „Ekstrakti siia”.

Sellest kaustast lohistage kaust “FM-Slippi” paremaks korraldamiseks kausta “Dolphin and Slippi”.

Kustutage kaust „FM-Slippi-X.X.X-Win“ ja seejärel avage kaust „FM-Slippi“.

Topeltklõpsake selle käivitamiseks valikut „Dolphin.exe”.

Kui delfiin käivitab, Nujakka ilmub teie mängude loendisse. Kui teil on juba samas masinas tavaline Dolphini installiga tõeline GameCube'i kontroller, minge jaotisse "Playing Slippi Netplay".

Muul juhul ärge veel mängu käivitage; peate kõigepealt järgima järgmise jaotise juhiseid.

Kontrolleri seadistamine (kaasas konfiguratsioon)

Kui soovite vintage kogemuse saamiseks kasutada korralikku GameCube'i kontrollerit, saate selle seadistada järgmiselt.

Kui kasutate standardset XInput mängupulti (Xboxi kontroller või muu sarnane), on teil õnne! Pakume teile eelkonfigureeritud faili, mida saate kasutada kontrolleri ise seadistamise asemel. (Slippi põhineb Dolphini vanemal versioonil, milles analoogjuhtimise seadistamine oli keerulisem.)

Esmalt laadige alla ja eraldage meie Config-fail, mida nimetatakse "xinput gamecube.ini". Paremklõpsake seda ja valige „Kopeeri”. Seejärel navigeerige kausta FM-Slippi ja topeltklõpsake nuppu „Sys”.

Topeltklõpsake kaustas “Sys” nuppu “Config”, topeltklõpsake “Profiles” ja seejärel topeltklõpsake “GCPad”.

Profiilid, mis on juba selles kaustas, on mõeldud spetsiaalsele kontrollerile B0XX. Paremklõpsake aknas tühja ruumi ja valige seejärel "Paste", et kleepida kausta meie Xbox Controli Config fail.

Sulgege File Explorer. Järgmised on nupu kaardistused failis Config (soovi korral saate neid juhtpuldi seadetes muuta, lihtsalt ärge puudutage analoogsätteid):

 • GameCube A = Xbox A
 • GameCube B = Xbox X
 • GameCube X = Xbox B
 • GameCube Y = Xbox Y
 • GameCube L = Xbox LT
 • GameCube R = Xbox RT
 • GameCube Z = Xbox RB
 • GameCube Start = Xboxi menüü nupp
 • GameCube vasak analoog = Xboxi vasak analoog
 • GameCube C-pulk = Xboxi parem analoog
 • GameCube D-Pad = Xbox D-Pad

Kui olete seadistanud Config-faili kausta Config, olete valmis mängima! Käivitage Dolphin nüüd ja avage seejärel paneel “Kontrollerid”.

Nüüd avage rippmenüü „Port 1“, valige „Standard Controller“ ja seejärel klõpsake „Configure“.

See avab akna “Kontrolleri seadistamine”. Õnneks ei pea te siin palju tööd tegema; klõpsake lihtsalt paremas servas oleval rippmenüül ja valige profiil „Xinput Gamecube”.

Profiili laadimiseks klõpsake rippmenüü paremas otsas oleval nupul „Laadi“ ja seejärel valige paremas alanurgas märkeruut „Taustisisestus“. Klõpsake nuppu "Sule" ja kõik on valmis!

Slippi Netplay mängimine

Kui olete oma kontrolleri ja failistruktuuri seadistanud, on aeg mängima asuda! Avage Dolphin, klõpsake nuppu „Lähivõitlus“ ja seejärel klõpsake „Esita“.

Siit edasi tutvustab Slippi teid kogu ülejäänud protsessi!

Kui olete juhiseid järginud, olete valmis mängima Slippi võrgus mängude ajal juhuslike sõprade või otseste võitluste sõprade vastu, kui teil on nende kood olemas.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found