Kuidas vaadata televiisorit veebis tasuta

Niisiis, olete kaabeltelevisioonifirma kraavi lasknud, kuid nüüd olete tosina voogedastusteenuse ja nende hinnatõusu käes. Õnneks saate telerit veebis tasuta vaadata. See võtab lihtsalt natuke vaeva ja natuke kannatlikkust.

Voogesitusteenused lähevad kalliks

Kui te vihkate televiisori eest maksmist, olete tõenäoliselt arvutanud selliste teenuste nagu Netflix või Hulu aastahinna. Nagu selgub, maksab Netflixi ja Hulu tellimus teile rohkem kui 200 dollarit aastas ning lisateenused toovad selle numbri ainult kõrgemaks.

Kui arvestada voogedastusteenuste praeguste kuludega, Netflixi ja Amazon Prime'i aastase hinnatõusuga ning selliste uute teenuste lisamisega nagu Disney +, näib tulevik sünge või vähemalt kallis. Me kipume neid teenuseid käsitlema kui kaabli eest põgenemist, kuid need hakkavad sarnanema kaabellevifirmadega. Kas voogedastusteenuste eest on pääsu?

Õnneks ei pea Interneti-võrgu paranduse saamiseks maksma Netflixi ega Hulu eest. Teleri veebis tasuta vaatamiseks on palju võimalusi ja mõned neist panevad teid mõtlema, miks keegi maksab voogesitusteenuse tellimuse eest 12,99 dollarit kuus.

Laenake kellegi sisselogimist

Konto jagamise osas on voogedastusteenused üsna lõdvad. Tegelikult soodustab enamik voogedastusteenuseid konto jagamist vähemalt peresiseselt, kasutades eraldi kasutajaprofiile ja mitme kasutaja hinnakavasid. Palute sõbralt sisselogimisteavet, lisate oma kontole profiili ja lähete linna.

Sisu voogesitamiseks otse televõrkude veebisaitidelt, nagu FOX või HBO, saate laenata ka sõbra või pereliikme kaabliga sisselogimise teavet. Mõnel kaabelteenusel, näiteks DirecTV, on isegi oma voogesitusportaalid. See on hull, kuidas üks kasutajanimi ja parool võivad teile nii palju tasuta sisu tuua.

Sõbra või pereliikme voogesituse või kaabelleviga liitumine võib säästa palju raha, kuid lõpuks keegi siiski maksab selle arve. Kui proovite voogesitusteenuseid ja kaabli kummitusi täielikult ära kaevata, peate leidma teistsuguse tee tasuta televisiooni maailma.

See võib olla vastuolus mõne voogesitusteenuse teenusetingimustega, kuid teised soovitavad teil pereliikmetega jagada.

Parimad tasuta voogesitussaidid: Pluto TV ja Crackle

Kui te ei laena (või ei saa) kellegi sisselogimisteavet laenata, peate leidma vabas looduses tasuta teleri. Õnneks on palju voogesitussaite, mis pakuvad tasuta sisu, ja enamikul neist on käputäis A-klassi saateid ja filme.

Kõige populaarsemad tasuta voogesitussaidid on Pluto TV, mis pakub üle saja filmikanaleid ja telesaateid näitava otsekanali, ja Sony's Crackle, mis pakub tellitavate voogesituste jaoks erinevaid telesaateid ja filme. Pluutol ja Cracklel on muidugi reklaamid - aga nii on ka kaabel-TV-ga ja maksate selle eest! Neid saate vaadata oma veebibrauseris, nutitelefoni või tahvelarvuti rakenduses või isegi teleris Roku või sarnase seadmega.

Kui need saidid ei tee seda teie eest, peaksite vaatama Tubi, Popcornflixi, Share TV-d ja Yidio. Meelelahutusliku kinnisidee soodustamiseks võite kasutada ka selliseid teenuseid nagu YouTube, kuid telesaadete täisjaotiste leidmisega on teil palju probleeme.

Google'ist leiate hulgaliselt muid tasuta voogesitusplatvorme, kuid peaksite vältima voogesitust mis tahes veebisaidilt, mis tundub kahtlane. Neid veebisaite opereeritakse tavaliselt ebaseaduslikult ja nende kasutamine pole alati ohutu.

Vaadake televõrgu veebisaidilt

Kui proovite vaadata saadet kindlas võrgus, siis kontrollige nende veebisaiti. See kõlab tobedalt, kuid enamik saite võimaldab teil mõnda sarja (või kõiki) osa tasuta voogesitada. Näiteks kogu elu võimaldas inimestel lühikese aja jooksul R Kelly dokuseriid tasuta voogesitada ning sellised võrgud nagu Adult Swim voogesitavad otseülekandeid regulaarselt tasuta.

Kas vajate nimekirja võrkudest, mis pakuvad tasuta sisu? Vaadake FOX, BET, CBS, AMC, ABC, The CW, Cartoon Network ja NBC. Samuti saate voogesitada tasuta saateid avalikest ringhäälinguvõrkudest, näiteks PBS-st või BBC-st (kuid BBC saadete vaatamiseks vajate VPN-i, kuna teenus on eksklusiivne ainult Euroopale).

Tolm maha oma raamatukogukaardilt

Nii veider kui see ka ei tundu, saate saateid ja filme voogesitada kohalikust raamatukogust. Vaja on vaid raamatukogukaarti ja veebisaiti nagu OverDrive või Hoopla. Teie avalikus raamatukogus on garanteeritud palju erinevaid saateid ja filme, nii et võite voogedastusteenused täielikult unustada. Ja võite selle Disney + tellimuse mõneks ajaks unustada, sest enamikus raamatukogudes on korralik valik Disney filme (noh, klassikalised Disney filmid).

Kui proovite raha kokku hoida, on need veebisaidid päästeteenused. Nende abil saate oma avalikust raamatukogust laenutada raamatute, koomiksite, muusika ja heliraamatute digitaalseid koopiaid. Ja ärge muretsege, te ei pea raamatukogukaardi taotlemiseks isegi füüsilisse raamatukokku sõitma. Lihtsalt googeldage oma kohaliku raamatukogukaardi nimi koos sõnaga „taotleda”.

Teie kohalik raamatukogu pakub ka muud tasuta digitaalset sisu, alates e-raamatutest ja heliraamatutest kuni veebiajalehtedeni. Ja kui olete nõus isiklikult raamatukokku suunduma, võite leida kena valiku Blu-Rays, DVD-sid ja CD-sid, mida saate tasuta laenata.

SEOTUD:Mitte ainult raamatud: kõik teie kohaliku raamatukogu tasuta digitaalsed asjad võivad pakkuda

Kasutage tasuta proovide eeliseid

Tasuta voogesitussaitidel pole alati teie soovitud saateid. Õnneks pakuvad sellised teenused nagu Netflix ja Hulu tavaliselt kuuajalist tasuta prooviperioodi. Need katsed on kasulikud, kui teate täpselt, mida soovite vaadata, kuid peaksite neist mõtlema kui viimase abinõu. Tasuta prooviversioone saab kasutada ainult üks kord (omamoodi) ja kuu lõpus saate arve, kui unustate oma konto tühistada.

Nagu öeldud, saate mõnikord tasuta proovisüsteemi igaveseks tööle panna. Enamik voogedastusteenuseid tuvastab teid teie e-posti aadressi ja kaardi teabe järgi. Registreerudes tasuta prooviversioonile, kasutades erinevaid kaarte ja e-posti aadresse, saate püsida tasuta prooviversioonis. Kahjuks pole see meetod mitte ainult teie moraalse kindluse proovilepanek; see on ka veidi poolik. Voogesitusteenused saavad teie isikut kontrollida, kontrollides teie IP-aadressi või krediitkaardi postiaadressi ja nad keelavad teile (õigustatult) tasuta prooviversiooni, kui nad lõhnavad midagi ebameeldivat.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found