Kuidas tellida Twitch Streamerit Amazon Prime'i abil

Amazon Prime'i liikmelisus pakub mitmeid eeliseid, millest üks on tasuta Twitch Prime'i liikmelisus. Siit saate teada, kuidas oma kontosid linkida ja kõik Twitch Prime'i eelised tasuta kätte saada.

Mis on Twitch Prime?

Twitch Prime on esmaklassiline videomängu voogesitusteenuse kogemus, mis on lisatud Amazon Prime'i liikmelisusele. Twitch Prime sisaldab boonusmänge, eksklusiivset mängusisest sisu ja muud.

Paljudele inimestele on Prime'i liikmesuse kõige väärtuslikum eelis sellega kaasnev tasuta Twitchi kanali tellimus. See eelis toetab otseselt teie lemmikvoogu. Lisaks saate igal kuul uuesti (tasuta) tellida, kui teil on teie Twitchi kontoga seotud aktiivne Amazon Prime'i liikmesus.

Hüvede täieliku loetelu leiate Twitch Prime Guide KKK lehelt.

Linkige oma Twitchi ja Amazon Prime'i kontod

Tasuta Twitch Prime'i liikmesuse saamiseks peate linkima oma Amazon Prime'i konto ja Twitch.tv kontod. Selleks minge Amazon Twitch Prime'i.

Klõpsake paremas ülanurgas nuppu "Logi sisse" ja tippige seejärel oma Amazon Prime'i konto teave.

Kui olete oma Amazoni kontole sisse loginud, klõpsake nuppu „Link Twitch Account”. Seejärel palutakse teil oma Twitchi kontole sisse logida. Veenduge, et kontod on lingitud, ja seejärel navigeerige Twitchi, et alustada oma Prime'i tellimust.

Kuidas tellida voogedastajat

Kui otsustate Twitchi voogesituse tellida oma Prime'i liikmesuse kaudu, annate sellele inimesele 4,99 dollarit.

Voogesituse tellimiseks minge tema profiilile ja klõpsake siis lehe ülaosas nuppu „Telli”.

Kui tellite oma Twitch Prime'i kontolt voogesituse esimest korda, küsitakse teilt, kas soovite selle voogesitaja jaoks kasutada oma igakuist tasuta tellimust. Selle voogesituse tellimiseks üheks kuuks ilma lisatasuta klõpsake nuppu „Jah”.

Kui olete Prime'i liikmesuse kaudu voogesituse tellinud, peate siiski kuu aega ootama, enne kui saate oma tasuta tellimust uuesti kasutada. Kui soovite seadistada korduvat tellimust, klõpsake uuesti nuppu „Telli“ ja valige seejärel suvand „Jätka alam“.

Kui otsustate oma Prime-tellimuse teisendada korduvaks tellimuseks, võetakse teilt kuutasu 4,99 dollarit. Twitch Prime'i tellimuse uuesti kasutamiseks peate iga 30 päeva tagant voogesituse tellima.

Kuidas vaadata oma praeguseid tellimusi

Twitchis saate oma tellimusi igal ajal vaadata. Selleks klõpsake paremas ülanurgas oma profiilipilti ja seejärel klõpsake nuppu „Tellimused”.

Lehel „Tellimused” kuvatakse kõik teie praegused (ja aegunud) tellimused koos tellimishüvedega, aegumiskuupäevadega ja kas igaüks on tasuline või peaminister.

Kuidas voogedastajat Twitch Prime'i kaudu uuesti tellida

Kui olete oma lingitud Prime'i konto kaudu voogesitaja tellinud, peate uuesti tellima, enne kui saate selle uuesti tellida.

Tellimuste kontrollimiseks klõpsake Twitchi paremas ülanurgas oma avatari ja seejärel klõpsake nuppu „Tellimused”. Kuvatakse teie praeguste, andekate ja aegunud tellimuste loend.

Kõik teie praegused tellimused asuvad vahekaardil „Teie tellimused“. Alloleval pildil näete, et voogesitaja tellimiseks kasutati Prime'i liikmeks saamist.

Võite maksta kohe uuesti tellimise eest või kasutada oma Twitch Prime'i liikmesust, et maksta voogesitaja uue tellimuse eest pärast selle aegumist.

Tellimine on suurepärane võimalus Twitchi lemmikvoogude rahaliselt toetamiseks. Ja kui tellite oma Twitch Prime'i liikmesuse kaudu, saate seda teha ilma sentigi kulutamata!


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found