Mis on uut Outlook 365 for Maci sügise 2020 värskenduses

Microsoft Outlook 365 sai Maci jaoks kena värskenduse 2020. aasta sügisel. Koos täiustatud väljanägemisega tulid uued ja täiustatud funktsioonid. Kõigest alates kohandatavast tööriistaribast ja paremast otsimisest kuni e-kirjade edasilükkamise võimaluseni, heidame pilgu kõigele uuele rakenduses Outlook 365 for Mac.

Proovige uut Outlooki

Kui olete juba installinud Microsoft Outlooki sügis 2020 värskenduse (16.42 (20101102) või uuem), saate hõlpsalt uuele välimusele üle minna. Lubage akna paremas ülanurgas kasti „Otsing” kõrval lüliti „Uus Outlook”.

Kinnitage, et soovite uuele välimusele üle minna, klõpsates nuppu „Lülita uuele Outlookile”.

Kui olete vahetanud, saate ikkagi eelmise versiooni juurde tagasi minna. Keelake lihtsalt lüliti „Uus Outlook” ja kinnitage, et soovite tagasi lülituda.

Kui lülitit ei kuvata, saate Maci Outlooki värskendada, klõpsates menüüribal nuppu Abi> Otsi värskendusi. Valige nupp „Otsi värskendusi”.

Kohandage oma tööriistariba

Lisage Microsoft Outlooki tööriistaribale ainult need nupud, mida vajate ja soovite. Klõpsake tööriistaribal nuppu „Vaata veel üksusi” (kolm punkti) ja valige käsk „Kohanda tööriistariba”.

Nuppude lisamiseks lohistage nuppe alt üles või tehke vastupidi, et need tööriistaribalt eemaldada. Kui olete lõpetanud, klõpsake nuppu „Valmis“.

Naudi täiustatud otsingut

Kui leiate end teatud inimestelt saadetud või sageli kindlatel päevadel saabunud meilidest, meeldib teile Outlooki täiustatud otsing. Nüüd Microsofti otsingu toel saate paremaid otsingutulemusi ja soovitusi.

Vajaliku leidmiseks klõpsake väljal „Otsing”. Märkate, et saate endiselt kasutada filtreid ja valida postkasti või kausta.

Vaadake oma Office 365 gruppe

Kui kasutate Microsoft Outlookis Maili või Kalendrit, näete kõiki oma Office 365 gruppe külgribal. Loendi laiendamiseks klõpsake lihtsalt nuppu „Grupid” ja valige vajalik. Gruppide uuesti ahendamiseks klõpsake veel kord.

Vasta või edasta e-kirju samas aknas

Kui kasutate e-kirja jaoks suvandeid Vasta, Vasta kõigile või Edasta, saate oma sõnumile lisada uue ja uue akna. See hoiab kõik kenasti ja korralikult, ilma et oleks vaja täiesti uut Compose akent.

Ignoreeri vestlusi

Kas soovite vabaneda ühest või kahest e-kirjast, sealhulgas kõik sama inimese saabunud sõnumid? Vestlusi saate ühe klõpsuga ignoreerida. Valige tööriistaribal, menüüs Sõnum või kiirklahv Sõnum „Ignoreeri vestlust”. E-kirjad, mida olete juba lugenud või mis hiljem tulevad, kustutatakse automaatselt.

Näpunäide: Kui te ei näe nuppu „Eira vestlust”, kasutage selle lisamiseks ülaltoodud juhiseid Tööriistariba kohandamine.

Lükka e-kirjad edasi

Kas on üks neist päevadest, kui saate liiga palju Outlooki märguandeid? Lükake need edasi!

Valige e-posti aadress ja seejärel klõpsake akna ülaosas tööriistaribal nuppu „Kordus”. Valige ajavahemik ja seejärel saate selle meilisõnumi määratud ajal postkasti lugemata sõnumina.

Kui te ei näe nuppu Kordus, kasutage selle lisamiseks ülaltoodud juhiseid Tööriistariba kohandamine.

Uued vaated sündmustele

Uuendatud Outlook for Maci rakendusega on meil Mailis ja Kalendris kaks uut ajavaadet.

Mailis näete jaotist „Minu päev”, kus on kirjas teie praeguse päeva kava. Klõpsake lihtsalt menüüribal nuppu „Tegumipaan” või vaate> Tegumipaan.

Kalendris saate kasutada lühendatud kolmepäevast kalendrivaadet. Klõpsake ülaosas rippmenüü kastil ja valige „Kolm päeva”.

Mitmesugused Outlooki kalendri värskendused

Koos Maili peamiste värskendustega ja nende paaridega, keda siin kalendris mainiti, leiate veel mõned Outlooki kalendri täiustused.

  • Kohtumise statistika: Outlook soovitab teie ajakavas eelseisvate sündmuste jaoks vajalikke e-kirju ja faile.
  • Parem sündmuste ajakava: Lisatarvikud aitavad teil kalendri sündmusi tõhusamalt luua. Kasutage ajablokke, lisage üksikasju ja vaadake osalejate saadavust ühes aknas.
  • Tõhustatud sündmustele reageerimine: Sündmuse kutsele vastates püsige samas kohas. Ükskõik, kas võtate vastu, keeldute või pakute uut aega, ei pea te kutset jätma.
  • Töötamine mujal: Hõivatud või tasuta asemel võite märkida end töötavaks mujal.

Koos palju täiustatud välimusega pakub Outlook 365 for Mac mõningaid suurepäraseid funktsioone. Kui proovite ja teil on idee, klõpsake menüüribal oma soovituse jagamiseks Microsofti abil nuppu Spikker> Soovita funktsiooni.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found