Kuidas häkkida oma Wii U-d Homebrew'i mängude ja rakenduste käitamiseks

Homebrew lubab teie Wii U-l käitada rakendusi, mida Nintendo ei kavatsenud teie käitada. Siia kuuluvad emulaatorid, kohandatud mängud ja modifikatsioonid. Võite isegi installida oma mängude varukoopiad kõvakettale ja neid sealt käivitada.

See protsess on pikk, kuid pole liiga keeruline ja tavakasutaja saab selle lõpule viia. Te ei ohusta konsooli kahjustamist ega müürimist tavalise koduõliga, seega on see täiesti ohutu.

Miks Homebrew?

Homebrew on suurepärane võimalus vanale konsoolile uut elu sisse puhuda. Modifitseeritud konsooliga saate teha palju lahedaid asju.

  • Emulaatorid: Kas soovite oma Wii U-ga käivitada Nintendo 64 mänge? Emulaatoritega saab Wii U mängida peaaegu kõiki Nintendo mänge, mis pole 3DS või Switch eksklusiivsed.
  • USB-mängu laadimine: Teil on Wii U-l vaid tühine 16–32 GB ruumi, mis on piisav vaid mõne mängu kiiresse sisemällu installimiseks. Homebrew võimaldab USB-mäluseadmest laadida sadu mänge, mille saate ise plaadilt välja visata. See võimaldab küll piraatlust, kuid see pole esmatähtis.
  • Cemu: Teie Wii U kodupruunimine on ainus viis Wii U-mängude legaalseks mängimiseks arvutis ja kuna Breath of The Wild töötab Cemul nüüd palju paremini kui Wii U ja Nintendo Switchil, on selleks piisavalt põhjust.
  • GameCube mängud: Nintendo pööras oma Wii U-s GameCube-mängude käivitamise keelamiseks lihtsalt lüliti. Funktsionaalsus on endiselt olemas, kuid Wii-režiimis keelatud. Võite selle uuesti sisse lülitada ja oma konsooli täielikult kasutada.
  • Modding mängud: Smash 4 modifikatsioonide jaoks on aktiivne stseen, sealhulgas üks nimega Melee HD, mis muudab mängu täielikult. Homebrew on ainus viis mängude modifitseerimiseks.

Siin on liiga palju sisu, et siin kõike üksikasjalikult näidata, kuid me kirjeldame, kuidas oma konsooli kodus valmistada, ja jõuate punktini, kus saate hakata installima kõike, mida soovite.

Valmistage oma SD-kaart ette

Peate omatehtud failid saama oma Nintendo Wii U-le. Selleks vajate SD-kaardilugejat. Kui teie arvutil seda pole, saate Amazonist adapteri alla 10 dollari.

Homebrew'i protsessis saate minna kahel viisil. Esimene kasutab suvalise koodi käivitamiseks ja homebrew kanderaketi laadimiseks brauseri ärakasutamist. Sealt saate installida kohandatud püsivara paketi nimega Mocha CFW, mis eemaldab koodi allkirjastamise ja võimaldab teil installida homebrewi kanali rakenduseks oma Wii U-le. Pärast seda saate kodupruudi rakendustes probleemideta sisse ja välja minna.

Probleem on selles, et kui taaskäivitate Wii U, peate brauseri ekspluateerimise uuesti tegema. See on tüütu, eriti uusima püsivara puhul, kus kasutamisel on madalam edukuse määr. Selle lahendus on veel üks Haxchi-nimeline ärakasutamine, et Virtual Console DS-mäng üle kirjutada ja muuta see ajutiseks omatehtud kanderaketiks, asendades täielikult brauseri ekspluateerimise. Kuid vajate seaduslikku DS-mängu - mitte mingil moel seda piraatida, isegi koduõlu abil. Praegu on Nintendo e-poe odavaim DS-mäng Brain Age, hinnaga 6,99 dollarit, ehkki teisi toetatakse. Võite ka panna oma Wii U käivitamisel kasutama Coldboot Haxchi nime, kuid see pole vajalik ja see on üks väheseid asju, mis võivad konsooli müüritada - teisisõnu, muutes teie Wii U riistvara kasutamiskõlbmatuks.

Esmane seadistamine

Teil on vaja mõnda faili, olenemata valitud teest:

  • Kasulik koormus, mida käivitatakse brauseri ärakasutamise käivitamisel
  • Homebrew kanderaketi kanal, mille koormus on koormatud. Laadige need mõlemad alla .zip faile.
  • Homebrew'i rakenduste pood on tehniliselt valikuline, kuid see võimaldab teil tulevasi rakendusi installida ainult oma Wii U-st.

Laadige alla kõik .zip failid, pange need uude kausta järgmiselt:

Pakkige need kõik lahti, eemaldage .zip faile ja teil peaks olema midagi sellist, mis näeb välja selline:

Järgmisena liigume SD-kaardile. Veenduge, et see oleks vormindatud kui FAT32 jaotusüksuse suuruseks 32 768 (32 k). Samuti peab see kasutama MBR-i partitsiooni, mitte GPT-d. Samuti ei saa te mingil põhjusel SD-kaardile nime anda wiiu.

Kui see on vormindatud, peate homebrew-failide paigutamiseks tegema paar tühja kausta. Peate tegema / wiiu / apps ja / install / hbc , mis peaks välja nägema selline:

The / install kausta kasutatakse kohandatud kanalite installimiseks Wii U menüüsse, mida kasutame omatehtud kanalite jaoks. The / wiiu / apps kausta kasutatakse homebrew-rakenduste jaoks.

Lohistage rakenduste pood ja homebrew_launcher allalaaditavatest kaustadest / wiiu / apps kausta. Vedama kasulik koormus.elf sisse / wiiu kaust (mitte selle sees olev rakenduste kaust).

Avage sisu homebrew_launcher_channel.v2.1 kausta ja valige need kõik. Lohistage kõik / install / hbc kausta.

Teie saadud SD-kaardi failistruktuur peaks välja nägema järgmine:

Kui see sobib, on teil hea minna. Kui homebrew kanderakett on laaditud, saate kõik muu oma Wii U-st palju lihtsamalt alla laadida.

Homebrew kanderaketi laadimine oma Wii U-le

Esialgne kasutamine on laaditud brauseri kaudu, seega peate veenduma, et teie Wii U suudab Interneti-ühenduse luua. Avage Wii U-s Interneti-brauser ja navigeerige saidile wiiuexploit.xyz. Võite selle järjehoidjatesse lisada. Kui see konkreetne sait on maas või ei tööta teie jaoks, on veel palju teisi kodupruulide ekspluateerimise hoste.

Kui olete siin, klõpsake homebrewi käivitaja käivitamiseks nuppu.

Kui see toimis, peaks teie konsool SD-kaardilt taaskäivituma homebrew kanderaketi rakendusse. Kui see külmub, peate konsooli väljalülitamiseks hoidma toitenuppu all ja proovige uuesti. Külmutamised on täiesti juhuslikud ja süsteemi uusima püsivara puhul palju levinumad. Ärge üllatage, kui see võtab üsna kaua aega, ja veenduge, et teie SD-kaart oleks korralikult vormindatud, kui see võtab rohkem kui kümme katset.

Homebrewi kanali installimine

Homebrew kanal on homebrew kanderaketi jaoks hõlpsasti juurdepääsetav laadur. Isegi kui kasutate lihtsalt Mocha CFW-d, võimaldab see teil mänge ja rakendusi sisse ja välja laadida, ilma et peaksite kodupruudi funktsioonidele juurdepääsemiseks käivitama pikka brauseri ekspluateerimise protsessi.

Homebrewi kanderaketist avakuval avage Homebrew'i rakenduste pood.

Otsige rakenduste poest otsinguid „Mocha CFW” ja „WUP Installer G2X” ning installige mõlemad.

WUP Installeri GX2 kasutatakse kanalite ja rakenduste installimiseks teie Wii U avaekraanile. Kuna me ei saa seda teha, kui koodi allkirjastamine pole keelatud, peame kõigepealt laadima Mocha CFW-sse.

Tagasi kodupruudi rakenduste poest välja ja laadige Mocha CFW. Te Wii U peaksite taaskäivitama ja uuesti laadimise ajal näitama Mocha pritsimisekraani.

Kui olete töötanud kohandatud püsivara abil, on püsivama lahenduse saamiseks aeg installida homebrew kanal. Käivitage brauseri ekspluateerimine uuesti, avage WUP Installer GX2, valige „hbc“ ja vajutage „Install“.

See küsib teilt, kas see peaks installima süsteemi NAND või USB, valige „NAND”. See installib homebrew-kanali / install / hbc / SD-kaardi kaust Wii U süsteemimällu. Kui see nurjub jaotises „DSi erand on toimunud”, taaskäivitage konsool ja proovige uuesti.

Kui see õnnestus, saate kodukeedust väljuda ja minna tagasi oma Wii U avaekraanile. Peaksite nägema uut ikooni Homebrew Launcher.

Nüüd saate omatehtud käivitusprogrammi alati sisse ja välja laadida, kui soovite, ja installida kõik muud omatehtud rakendused, mida soovite kasutada. Pidage meeles, et kanal Homebrew Launcher töötab ainult siis, kui käitate Mocha CFW-d, nii et kui konsooli välja lülitate, peate brauseri ekspluateerimise uuesti käivitama ja Mocha uuesti laadima.

Valikuline: Haxchi installimine

Haxchi asendab brauseri ekspluateerimise teie koduekraanil hõlpsasti käitatava kanaliga. See samm on täiesti valikuline, kuid säästab probleeme brauseri ekspluateerimise käivitamisel alati, kui konsooli välja lülitate. See on eriti oluline, kui kasutate uusimat süsteemi püsivara, kuna brauseri ärakasutamine võib enne töötamist paar korda proovida.

Pidage meeles, et Haxchi nõuab tõesti, et maksaksite virtuaalse konsooli DS-mängu õigustatud koopia.

Peate oma SD-kaardile lisama veel mõned failid.

  • Haxchi viimane väljaanne.
  • See kohandatud konfiguratsioonifail.

Laadige alla Haxchi_v2.5u2.zip fail ja pakkige see lahti. Seest leiate kaks kausta - üks, mis sisaldab Haxchi andmeid aadressil / haxchi /ja üks, mis sisaldab Haxchi installerit aadressil / wiiu / apps / haxchi.

Lohistage tervikut/ haxchi / kaust oma SD-kaardile ja lohistage haxchi kaust / wiiu / apps / oma SD-kaardile / wiiu / apps / kausta. Teise võimalusena saate Haebchi installeri alla laadida homebrew'i rakenduste poest, kuid vajate siiski teist / haxchi / kausta.

Vaikimisi proovib Haxchi laadida kohandatud püsivara, kuid võime selle takistada teisega config.txt faili. Asendage konfiguratsioonifail / haxchi / allalaaditud kaustaga. Saate selle seadistada Mocha automaatseks laadimiseks, kuid praegu on see käsitsi.

Pärast seda saate homebrew kanderaketi uuesti üles laadida ja avada Haxchi installeri. Installer on käsurea viip, mis palub teil valida ühilduva mängu. Mängu valimiseks vajutage nuppu A.

Kui te siin ühtegi ei näe, peate selle e-poest alla laadima, odavaim on Aju vanus 6,99 dollarit.

Ilmub veel üks viip, mis küsib, kas soovite kindlasti installida. Kõigi installimiseks vajutage A.

Kui see on tehtud, peaksite oma avalehel nägema uut kanalit, mis asendab DS-mängu nimega “Haxchi”, mille abil saate brauseri ekspluateerimise asemel homebrew-käiviti laadida. Kui soovite homebrew-käivitaja laadida kanalilt Homebrew Launcher, peate pärast Haxchi käivitamist käivitama Mocha.

Kui see on teie jaoks iga taaskäivitamise jaoks endiselt liiga palju, saate uuemale versioonile üle minna Coldboot Haxchi versioonile, kuid kui te seda õigesti ei tee, on võimalik oma konsooli müüritada, nii et me ei soovita seda.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found