Kas häire töötab, kui teie iPhone on välja lülitatud, vaikne või ei häiri?

Erinevalt vanemate funktsioonidega telefonidest ei kõla teie iPhone'i alarm, kui telefon on akust välja lülitatud või tühi. Äratus kõlab, kui teie iPhone on sisse lülitatud või vaikne.

Vanadel Nokia ja teistel tummadel telefonidel oli suurepärane omadus: äratus kostis ka siis, kui telefon oli välja lülitatud. See tähendas, et võite magama minna, teades, et telefon ei tee häält enne, kui on aeg äratada. Mõnes Android-telefonis on see funktsioon endiselt olemas. Teie iPhone - ja laiemalt ka iPad - kahjuks mitte.

Kas häire kustub, kui minu iPhone on välja lülitatud?

Ei. Kui teie iPhone on välja lülitatud, äratus ei kõla. Kui soovite, et äratus hakkaks tööle, peab teie iPhone jääma sisse. See võib olla unerežiimis (ekraani väljalülitatuna), sisse lülitatud Hääletu ja isegi režiim Mitte segada olla sisse lülitatud ning alarmi kõlab ikka siis, kui see on mõeldud.

Kas häire kustub, kui minu iPhone saab aku tühjaks?

Ei. Kui teie iPhone saab öösel aku tühjaks, ei kostu hommikuks määratud äratus.

iPhone'id suudavad oma laadimist üsna hästi hoida, kui te neid ei kasuta, eriti kui lülitate sisse madala energiatarbega režiimi. Seega, kui teil on umbes 20% akut järele, ei pea te liiga palju muretsema. Teisest küljest, kui teil on umbes 5% akut järele jäänud ja magate kaheksa tundi magamiseks, on öösel väga hea võimalus, et mahl saab otsa.

SEOTUD:Kuidas kasutada iPhone'i vähese energiatarbega režiimi (ja mida see täpselt teeb)

Kas häire kustub, kui minu iPhone on sisse lülitatud või ei sega režiimi?

Niikaua kui teie iPhone on sisse lülitatud, kõlab alarm endiselt. Nii et jah, teie alarm kostab, kui teie iPhone on režiimis Vaikne või Mitte segada.

Kas häire kustub, kui minu iPhone'i ekraan on välja lülitatud?

Jah, mustaks muutuv ekraan on teie iPhone'i tavaline energiasäästufunktsioon. Seni, kuni puudutate kodunuppu, süttib see uuesti, kui see on mõeldud, kostab alarm.

Kas taimer lülitub välja ka siis, kui häiret ei toimu?

Taimerid, kalendrikohtumised ja meeldetuletused töötavad kõik samamoodi nagu äratus. Kui määrate taimeri ja lülitate seejärel oma iPhone välja, siis taimer ei kõla. Selle asemel, kui te oma iPhone uuesti sisse lülitate, kõlab taimer kohe - arvatavasti selleks, et teile meelde tuletada, et jätsite taimeri vahele.

Kui teie iPhone on mingil põhjusel nii vähe akut täis, et see ei jõua läbi öö - ja te ei saa seda laadida -, kuid teil on hommikul äratuseks hädasti vaja, peate hankima loominguline. Kaevake välja vana äratuskell, varastage laadija või paluge usaldusväärsel sõbral (või hotelli vastuvõtulaual) teile hommikul helistada. Te ei saa oma iPhone'ile loota.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found