Kuidas hõlpsasti oma Google Chrome'i teemat luua

Google'i Chrome'i veebipood pakub Chrome'i jaoks erinevaid teemasid, mis sisaldavad teie uue vahelehe taustapilte ja kohandatud värve. Veelgi parem - saate oma teema luua vaid mõne minutiga.

See ametlik Google'i rakendus võimaldab teil kiiresti ja hõlpsalt luua kohandatud Google Chrome'i teema koos kohandatud taustpildi ja värvilahendusega. Võite isegi oma loodud teemasid jagada.

Uuenda: See rakendus pole enam saadaval, kuid te ei vaja seda. Google Chrome'i endasse sisseehitatud varjatud funktsiooniga saate värve ja tausta konfigureerida.

Alustamine

Kasutame selleks Google'i rakendust Minu Chrome'i teema - klõpsake linki ja installige see Chrome'i veebipoest. See ilmub teie uue vahelehe lehel, kus seda teevad ka teie teised installitud Chrome'i rakendused.

Pildi valimine

Esimene asi, mida peate tegema, on uue vahekaardi lehe taustpildi valimine. Võite üles laadida pildifaili või pildistada oma veebikaamerast.

Kui laadite üles pildi, saate valida isikliku foto või mis tahes muud tüüpi taustpildi, näiteks ühe meie 100+ tapeedikollektsiooni piltidest. Allolev pilt on meie rohumaade kollektsioonist.

Värvide lisamine

Järgmisel ekraanil saate raami, tööriistariba ja taustavärvi jaoks valida eraldi värvid. Muidugi on see Google'i rakendus, nii et seal on nupp "Mul on õnne", mis valib teie jaoks automaatselt sobivad välimusega värvid. Automaatselt valitud värvid üritavad sobituda varem valitud taustpildiga.

Teema installimine

Kui olete lõpetanud, luuakse teie teema ja näete installimisnuppu, mis lisab selle teie brauserisse. Samuti saate lingi, mille abil saate seda teistega jagada - saatke neile link lihtsalt e-posti, kiirsõnumi, Facebooki kaudu või kuhu iganes mujal saate lingi kopeerida ja kleepida. Muidugi, kuna see on Google, saate oma kohandatud teemat teenuses Google+ ühe klõpsuga jagada.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found